Fortnite Download

Fortnite to gra sieciowa opierająca się na modelu biznesowym free-to-play. Stworzona została przez studio Epic Games, która jest odpowiedzialna za takie tytuły jak Gears of War, Unreal czy Sunset Overdrive. Twórcy Fortnite zadbali o wspaniałą oprawę graficzną, ale również o liczne urozmaicenia, dzięki którym gracze z pewnością nie będą się nudzić. Jeśli jesteś wielkim fanem Gears of War, to Fortnite z pewnością również przypadnie Ci do gustu. Strategiczne podejście do budowania fortyfikacji oraz walka z demonami nawiedzającymi świat to jedynie kilka z najważniejszych elementów gry, które czekają na użytkowników. Koniecznie pobierz Fortnite Download i broń swojego świata przed zombie!

Fortnite Download – Pełna Wersja PC

Fortnite pobierz Ściągnij Grę!

Akcja gry rozgrywa się w świecie, który nawiedzany jest przez demony-zombie przybywające na ziemię z burzowych chmur widocznych na horyzoncie za pomocą specjalnych portali. Użytkownicy muszą wcielić się w członków jednej drużyny i współpracować ze sobą, aby móc pokonać te zagrażające życiu stwory. Głównym zadaniem bohaterów jest pilnowanie bram, by nic się przez nie przedarło oraz zamykać przejścia za pomocą specjalnego urządzenia o nazwie Atlas. Gracze mają czas na zapoznanie się z okolicą oraz na budowę odpowiednio wytrzymałej fortyfikacji, ponieważ demony przedostają się na ziemię jedynie przy aktywacji urządzenia. Do budowy murów obronnych gracze mogą używać trzech materiałów: drewna, kamieni oraz metalu.

Bohaterowie muszą eksplorować okolice w poszukiwaniu złóż tych surowców, ale również podczas takich wypadów mogą znajdować nowe bronie czy plany pozwalające im na budowanie bardziej zaawansowanych obiektów. Bohaterowie mogą dowolnie projektować swoje umocnienia, a szczególnym udogodnieniem jest fakt, iż wszystkie elementy znajdujące się dookoła nich są możliwe do zniszczenia i mogą posłużyć jak surowiec. Ponadto bardzo istotną rolę w fortyfikacjach odgrywają pułapki: kolce na podłodze, miny, chmury trującego gazu itp. Pobierz Fortnite Download i rozwiń zmysł konstruktora przy budowie kolejnych murów obronnych i fortyfikacji. Dzięki kolejnym doświadczeniom i rozwijaniu umiejętności Twojego bohatera żaden zombie Ci się nie prześliźnie!

Bardzo istotnym elementem w całej grze jest kooperacja pomiędzy członkami danej drużyny. Podział obowiązków zostaje wyznaczony poprzez klasy postaci wybierane przez poszczególnych graczy. Do wyboru jest np. Konstruktor, który buduje znacznie szybciej od reszty i zużywa znacznie mniej materiału; Ninja – niezrównany jeśli chodzi o atak i ciosy wyprowadzane przy użyciu katany oraz Commado, czyli typowy żołnierz-ekspert od broni palnej. Dodatkowo każda postać rozwija swoje umiejętności i możliwości, aż do levelu dwudziestego. Gracz otrzymuje również swoją siedzibę, którą z czasem może rozbudowywać o skrzydło szpitalne, zbrojownię lub centrum dowodzenia.

Gra napędzana jest przez niezwykle wytrzymały silnik Unreal Engine. Całość utrzymana jest w klimacie kreskówek z widowiskową oprawą graficzną. Kampanie są wybierane losowo, a developerzy zadbali o to, aby rozgrywki nie toczyły się w sposób liniowy z uwagi na fakt, iż po każdej zakończonej misji gracz ma wybór w jakiej części świata chce się teraz znaleźć i jakiej bramy bronić. Te i wiele innych elementów powoduje, że gra staje się naprawdę fantastyczną przygodą. Koniecznie pobierz Fortnite Download i daj się wciągnąć walce przeciwko zagrażającym planecie demonom-zombie!

Fortnite Pobierz na PC

Fortnite download Pobierz Grę!

  • Free Download Fortnite Torrent Pebx
  • Pobierz Fortnite Cracked Chomikuj
  • Exsite Fortnite Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Fortnite Free Download
Komentarze odwiedzających
  1. patryk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *