Fortnite Download

Fortnite: Ratowanie świata | Fortnite: Save the World

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Epic Games


Wydawca:
 

Epic Games


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

30 czerwiec 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, zombie, sandbox, survival, kooperacja, MMO, crafting, Epic Store exclusive

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21318 razy

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Fortnite :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1GB GeForce GT 520 v2
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce 660/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Fortnite to gra sieciowa opierająca się na modelu biznesowym free-to-play. Stworzona została przez studio Epic Games, która jest odpowiedzialna za takie tytuły jak Gears of War, Unreal czy Sunset Overdrive. Twórcy Fortnite zadbali o wspaniałą oprawę graficzną, ale również o liczne urozmaicenia, dzięki którym gracze z pewnością nie będą się nudzić. Jeśli jesteś wielkim fanem Gears of War, to Fortnite z pewnością również przypadnie Ci do gustu. Strategiczne podejście do budowania fortyfikacji oraz walka z demonami nawiedzającymi świat to jedynie kilka z najważniejszych elementów gry, które czekają na użytkowników. Koniecznie pobierz Fortnite Download i broń swojego świata przed zombie!

Fortnite Download – Pełna Wersja PC

Fortnite pobierz Ściągnij Grę!

Akcja gry rozgrywa się w świecie, który nawiedzany jest przez demony-zombie przybywające na ziemię z burzowych chmur widocznych na horyzoncie za pomocą specjalnych portali. Użytkownicy muszą wcielić się w członków jednej drużyny i współpracować ze sobą, aby móc pokonać te zagrażające życiu stwory. Głównym zadaniem bohaterów jest pilnowanie bram, by nic się przez nie przedarło oraz zamykać przejścia za pomocą specjalnego urządzenia o nazwie Atlas. Gracze mają czas na zapoznanie się z okolicą oraz na budowę odpowiednio wytrzymałej fortyfikacji, ponieważ demony przedostają się na ziemię jedynie przy aktywacji urządzenia. Do budowy murów obronnych gracze mogą używać trzech materiałów: drewna, kamieni oraz metalu. Zobacz poprzednią część Fortnite: Battle Royale i porównaj.

Bohaterowie muszą eksplorować okolice w poszukiwaniu złóż tych surowców, ale również podczas takich wypadów mogą znajdować nowe bronie czy plany pozwalające im na budowanie bardziej zaawansowanych obiektów. Bohaterowie mogą dowolnie projektować swoje umocnienia, a szczególnym udogodnieniem jest fakt, iż wszystkie elementy znajdujące się dookoła nich są możliwe do zniszczenia i mogą posłużyć jak surowiec. Ponadto bardzo istotną rolę w fortyfikacjach odgrywają pułapki: kolce na podłodze, miny, chmury trującego gazu itp. Pobierz Fortnite Download i rozwiń zmysł konstruktora przy budowie kolejnych murów obronnych i fortyfikacji. Dzięki kolejnym doświadczeniom i rozwijaniu umiejętności Twojego bohatera żaden zombie Ci się nie prześliźnie!

Bardzo istotnym elementem w całej grze jest kooperacja pomiędzy członkami danej drużyny. Podział obowiązków zostaje wyznaczony poprzez klasy postaci wybierane przez poszczególnych graczy. Do wyboru jest np. Konstruktor, który buduje znacznie szybciej od reszty i zużywa znacznie mniej materiału; Ninja – niezrównany jeśli chodzi o atak i ciosy wyprowadzane przy użyciu katany oraz Commado, czyli typowy żołnierz-ekspert od broni palnej. Dodatkowo każda postać rozwija swoje umiejętności i możliwości, aż do levelu dwudziestego. Gracz otrzymuje również swoją siedzibę, którą z czasem może rozbudowywać o skrzydło szpitalne, zbrojownię lub centrum dowodzenia.

Gra napędzana jest przez niezwykle wytrzymały silnik Unreal Engine. Całość utrzymana jest w klimacie kreskówek z widowiskową oprawą graficzną. Kampanie są wybierane losowo, a developerzy zadbali o to, aby rozgrywki nie toczyły się w sposób liniowy z uwagi na fakt, iż po każdej zakończonej misji gracz ma wybór w jakiej części świata chce się teraz znaleźć i jakiej bramy bronić. Te i wiele innych elementów powoduje, że gra staje się naprawdę fantastyczną przygodą. Koniecznie pobierz Fortnite Download i daj się wciągnąć walce przeciwko zagrażającym planecie demonom-zombie!

Fortnite Pobierz na PC

Fortnite download Pobierz Grę!

 • Free Download Fortnite Torrent Pebx
 • Pobierz Fortnite Cracked Chomikuj
 • Exsite Fortnite Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Fortnite Free Download
Komentarze odwiedzających
 1. patryk

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *