Oninaki Download

Platformy: PC, PS4, Nintendo Switch
Producent:

Tokyo RPG Factory


Wydawca:

Square-Enix / Eidos


Data premiery:

22 sierpień 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, widok izometryczny, RPG akcji, jRPG

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, German, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 2.42GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Oninaki:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6400 2.7 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950 / Radeon RX 460
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Pobierz grę Oninaki download, by wcielić się w niezwykle charakterystycznego bohatera imieniem Kagachi (jednego z Obserwatorów, którego zadaniem jest pilnowanie porządku w świecie żywych i pomagających umarłym błąkającym się po zaświatach). Tu niejednego gracza zaskoczy zręcznościowy system walki.

Oninaki Download Pełna Wersja PC

Oninaki pobierz grę Ściągnij Grę!

Kto stoi za sukcesem gry Oninaki?

Gra została wydana przez Square Enix (producent Tokyo RPG Factory). Data premiery przwidziana jest na sierpień 2019, tak więc już za kilka miesięcy fani będą mogli wypróbować nową grę z rodzaju RPG akcji.

Fantastyczna fabuła

Fabuła gry Oninaki przenosi nas do fantastycznego świata, w którym po śmierci każdą duszę czeka reinkarnacja. By jednak dusza mogła rozpocząć nowe życie, najpierw musi dojść do zerwania więzy, które łączą ją z poprzednim życiem. Bliscy zmarłej osoby nie mogą pozwolić sobie na żałobę, gdyż w przeciwnym wypadku, opłakiwane dusze (nazywane Zagubionymi) błąkają się po pełnych niebezpieczeństw zaświatach.

Gracz ma możliwość poruszania się głównym bohaterem, którym jest Kagachi – czyli jeden z Obserwatorów. Kagachi ma niezwykłe moce, dzięki którym może przemieszczać się pomiędzy krainami żywych i umarłych, a jego główne zadanie polega na pilnowaniu porządku w świecie żywych i pomaganiu Zagubionym. Ściągnij za darmo Oninaki download i sprawdź, czy podołasz wszystkim zadaniom!

Ciekawe rozwiązania

Niezwykle ciekawe jest to, że cała akcja gry ukazana została z lotu ptaka. Gracz w trakcie całej zabawy ma możliwość przemieszczania się w różnorodne lokacje, zaś będąc zaangażowanym w rozmowy z zamieszkującymi je postaciami neutralnymi, może przyjmować kolejne ciekawe zadania. Wśród tych zadań konieczne będzie eliminowanie licznych adwersarzy, których pokonać można dzięki możliwości skorzystania z szerokiego wachlarza broni białej, jak i magicznych zdolności. Podobna gra Shadows Awakening pobierz.

Magiczne zdolności zapewniają głównemu bohaterowi wszystkie uratowane dusze, które w ramach swojego podziękowania za udzieloną im pomoc, dają bohaterowi magiczną moc. W Oninaki (w przeciwieństwie do wcześniejszych propozycji studia Tokyo RPG Factor) wszystkie starcia toczą się w czasie rzeczywistym. By pokazać przewagę, konieczne jest wykazanie się refleksem i zręcznością, bo tylko w ten sposób można skutecznie unikać wrogich ciosów oraz wyprowadzać (tak znaczące) szybkie kontrataki.

Fani gry na pewno docenią trójwymiarową grafikę, która utrzymana jest w barwnej, mangowej stylistyce, niejednego może ona zaskoczyć, prezentując niezwykle wysoki poziom wykonania (zresztą bardzo charakterystyczny dla tych autorów).

Oninaki Pobierz grę za darmo

Oninaki download Pobierz Grę!

 • crack Oninaki ściągnij chomikuj
 • torrent Oninaki pobierz pebx
 • codex Oninaki free download

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *