Orcs Must Die! 3 Pobierz za darmo

Platformy: PC
Producent:

Robot Entertainment


Wydawca:

Robot Entertainment


Data premiery:

14 lipiec 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Akcji, TPP, fantasy, tower defense, humorystyczne, elementy strategiczne, indie, tytuły ekskluzywne Google Stadia

Języki: Polski (spolszczenie), English (USA), French (France), Italian, German, Spanish (Spain), Japanese, Korean, Finnish, Swedish, Norwegian, Danish, Russian, Portuguese (Portugal)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5866 razy

Waga: 15GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Orcs Must Die! 3:

Jesteś fanem gier komputerowych? Lubisz gry darmowe akcji oraz gry z serii tower defense? Od dawna szukasz ciekawej i wciągającej pozycji, która zapewni Ci rozrywkę? Interesujesz się grami i lubisz czytać artykuły na ich temat? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię mój wpis o Orcs Must Die 3, w którą miałem okazję grać przez ostatni czas. Zapraszam do lektury!

Orcs Must Die! 3 Download – Pełna Wersja PL

Orcs Must Die! 3 download Pobierz Grę!

Podstawowe informacje o grze

Orcs Must Die! 3, co możemy wywnioskować po nazwie to trzecia część serii Orcs Must Die!. Co ciekawe, została ona zarówno stworzona, jak i wydana przez jedno studio, którym jest Robot Entertainment. Dostępna jest ona w wersji na PC i jest ona całkowicie anglojęzyczna. Naszym zadaniem jest odpieranie hord nacierających orków przy pomocy najróżniejszych rodzajów broni i narzędzi. Gra jest pełna humoru i stanowi wspaniałą rozrywkę i formę odcięcia się od codziennych problemów. Nie wymaga ona bowiem tworzenia skomplikowanych strategii. Jest za to niezwykle wciągająca i zwyczajnie miło się w nią gra.

Fabuła

Jak już wspomniałem, fabuła gry nie należy do skomplikowanych. Z pewnością każdy z nas miał okazję grać kiedyś w gry typu tower defense, gdzie naszym zadaniem jest obrona zamku lub innego budynku przed niechcianymi przybyszami. Muszę przyznać, że osobiście mam słabość do tego typu pozycji i potrafią mnie one wciągnąć do reszty. Ale z moich rozmów z innymi fanami gier komputerowych wynika, że dotyczy to większości osób.

Gra jest w pełni spójna treściowo ze swoimi poprzednikami i zaczyna się w momencie, gdy głównym bohaterom udało się odbudować porządek. Nie mogą cieszyć się nim jednak długo, gdyż kraina ponownie zostaje najechana przez wrogie oddziały orków. Na szczęście mieszkańcy nie są bezbronni. Posiadają sporą ilość wyszkolonych rekrutów i zamierzają stawić czoła najeźdźcom. Inną świetną grą akcji jest Deep Rock Galactic którą pobierzesz tutaj.

Naszym zadaniem jest rozmieszczanie pułapek na mapie, tak by za ich pomocą unieszkodliwić nadciągające orki. Oczywiście wszystkie pułapki mają swoją cenę, my zaś odpowiadamy za gromadzenie funduszy i dysponowanie nimi. Gra składa się z poszczególnych poziomów, które przechodzimy w momencie, gdy wszystkie orki zostaną unieszkodliwione, zaś nasze fortyfikacje w pełni bezpieczne. Poza rozmieszczaniem pułapek możemy również bezpośrednio sterować dwójką bohaterów i przy ich pomocy wdawać się w walki ze złymi postaciami, co dodatkowo urozmaica rozgrywki. Orcs Must Die 3 ukazała się po naprawdę długiej przerwie po ostatniej wersji, co jest sporym zaskoczeniem dla wszystkich fanów tej pozycji.

Tryby gry

W Orcs Must Die! 3 możemy grać w pojedynkę, ale również stworzyć dwuosobową kooperację, co jest świetnym rozwiązaniem na spędzenie czasu z przyjacielem. Niestety tryb multiplayer nie przewiduje większej ilości graczy, więc musimy zadowolić się rozgrywkami we dwójkę. To, co z pewnością odróżnia trzecią część od swoich poprzedników to nowe, udoskonalone wyposażenie. A zatem znajdziemy np. machiny oblężnicze, nowe możliwości oraz udoskonalenia. Orcs Must Die! 3 należy do moich świeżych odkryć, do których na pewno będę często wracał i które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto potrzebuje chwili relaksu po stresującym dniu.

Orcs Must Die! 3 Pobierz za darmo na PC

Orcs Must Die! 3 pobierz Download

  • Free Download Orcs Must Die! 3 Torrent Chomikuj
  • Pełna Wersja Orcs Must Die 3 crack Exsite
  • Gra Orcs Must Die! 3 Pobierz na komputer

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.