Deep Rock Galactic do Pobrania na PC

Platformy:  PC, XONE
Producent:
 

Ghost Ship Games


Wydawca:
 

Coffee Stain Studios


Data premiery:
 

13 maj 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, FPP, science fiction, FPS, indie, kooperacja, strzelanki, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Czech, Russian, Hungarian, Danish, Dutch, Portuguese-Brazil, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Croatian, Romanian, Slovenian, Vietnamese, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional

Pełna Wersja + Crack

Deep Rock Galactic Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 7458 razy

Waga: 1.80GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Deep Rock Galactic:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 2.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Kochasz gry komputerowe? Uwielbiasz spędzać wolny czas grając z przyjaciółmi w przeróżne gry typu multiplayer? W ostatnim czasie nie masz pomysłu w jaką grę zagrać? Lubisz fantastykę i tego typu klimaty? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię mój wpis odnośnie gry Deep Rock Galactic, w którą miałem okazję grać przez kilka ostatnich dni. Serdecznie zapraszam Cię do jego lektury!

Deep Rock Galactic Download Pełna Wersja PC

Deep Rock Galactic pobierz Pobierz

Gra została wyprodukowana przez studio Ghost Ship Games, a wydana prze z Coffee Stain Studios oraz Coffee Stain Publishing. Jest ona przeznaczona na następujące platformy: Xbox One, Microsoft Windows oraz Windows 10. Można, więc nieco narzekać że nie została ona przygotowana dla fanów PlayStation czy też Nintendo Swtich.

O co chodzi w tej grze?

Gra Deep Rock Galactic to typowa strzelanka pierwszoosobowa, czyli tak zwane FPS. Zakłada ona jednak głównie kooperacyjny styl gry. Należy zaznaczyć, że jest to gra dedykowana głównie do trybu multiplayer. Istnieje jednak możliwość samodzielnej gry, wówczas musimy kooperować z graczami wygenerowany automatycznie przez grę. Jest to jednak przede wszystkim pozycja dla każdego kto uwielbia sieciowe granie z przyjaciółmi. Jeżeli chodzi o fabułę gry to nie jest ona zbyt skomplikowana. Wszystko opiera się na tym, że gracze wcielają się w postacie krasnoludków, którzy są astronautami. Głównym zadaniem, które czeka na graczy jest to by wydobyć jak najwięcej surowców z przeróżnych planet. Na każdym z poziomów na graczy czeka oczywiście bardzo wiele zagrożeń w postaci przybyszy z obcych galaktyk.

Deep Rock Galactic – co gra oferuje?

Jeżeli chodzi o fabułkę gry to jak wyżej wspomniałem jest ona raczej dosyć oczywista. Ważne jest jednak to jakie możliwości czekają na graczy oraz czy są one atrakcyjne. Na początku chcę zaznaczyć jeszcze raz, że gra jest przede wszystkim przystosowana do gry w trybie multiplayer. I to na takim wykorzystaniu tej gry chcę się skupić. Każda rozgrywka wymaga utworzenia specjalnego zespołu, który składa się z maksymalnie 4 osób. W tym własnie zespole będzie przemierzać się kolejne planty i wykonywać kolejne misje. Inną bardzo dobrą grą akcji jest The Walking Dead: Saints & Sinners do pobrania.

W tej grze najważniejsza jest kooperacja i zrozumienie między graczami z tej samej drużyny. Jeżeli brakuje dobrego porozumienia to z pewnością nie uda się przedostać na kolejne etapy rozgrywki. Z pewnością jest to naprawdę bardzo ciekawe i bardzo wciągające podejście do rozgrywki! Jeżeli chodzi o to co czeka na graczy to oczywiście jest to bardzo duży wybór przeróżnych broni oraz innych niezbędnych do przetrwania przedmiotów. Po każdym etapie gry, gracze są poddawani automatycznej ocenie oraz otrzymują różne rango oraz wyróżnienia.

Dla kogo jest to gra?

Gra Deep Rock Galactic jest idealną opcją dla wszystkich osób, które kochają kooperacyjne gry. Oczywiście sprawdzi się ona dla graczy, którzy lubią klimat sci fi. Nie jest to pozycja przesadnie wymagająca dlatego bez problemu może w nią grać, także początkująca osoba.

Deep Rock Galactic Pobierz za darmo

Deep Rock Galactic download Download!

 • Pełna Wersja Deep Rock Galactic crack exsite
 • Pobierz Deep Rock Galactic Torrent chomikuj
 • Free Download darmowe gry

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.