Osiris: New Dawn Download

Premiera gry Osiris: New Dawn zaplanowana jest na maj 2019 r. Na tę datę z niecierpliwością czekają wszyscy fani gier, osadzonych w realiach science fiction z elementami survivalu. Za powstanie gry odpowiada studio Fenix Fire (wydawca Reverb Triple XP). Gra dostosowana jest na platformę PC, a w przyszłości prawdopodobnie także na XONE i PS4.

Osiris: New Dawn Download – Pełna Wersja

Osiris: New Dawn pobierz Ściągnij Grę!

Co czeka na graczy?

Chcesz wcielić się w astronautów misji Osiris 2, którzy wysłani są w odległe rejony kosmosu, by zbadać, co się stało z zaginioną ekspedycją Osiris 1? Jeżeli tak to pobierz grę Osiris: New Dawn download i sprawdź, co cię czeka!.

Fabuła gry

Podczas podróży w kosmos, astronauci zmuszeni są do lądowania awaryjnego na niezbadanej planecie. Niestety, ale na miejscu bardzo szybko odkrywają, że planeta jest zamieszkana i to przez liczne gatunki krwiożerczych bestii. Tu sprawa się komplikuje, ponieważ potwory za dnia polują na ocalałych ludzi, jednak to nie jedyne zmartwienie bohaterów. Choć krwiożercze zwierzęta sieją spustoszenie i postrachem to w porównaniu do innych potwór, które wypełzają na powierzchnię nocą. Tak więc po zapadnięciu zmroku, bohaterowie muszą zmierzyć się z dużo bardziej agresywnymi, silniejszymi i też bardziej przerażającymi potworami, a to wszystko w bezkresnej ciemności, która ich otacza… Co Bez źródła światła nie widać dosłownie nic…

Nieziemskie wyzwania

Ściągnij za darmo Osiris: New Dawn download, by poczuć niezwykłą grę akcji z elementami survivalowymi. Czeka cię nie lada wyzwanie, bo całą zabawę rozpoczyna się ze skromnymi zapasami, tak więc by przetrwać, trzeba samemu zgromadzić potrzebne surowce. Surowce mają tradycyjne zastosowanie: można z nich budować nowe struktury i konstruować bardzo przydatne wręcz niezbędne przedmioty. Dobrą grą akcji jest Sniper Elite V2 Remastered pobierz.

Gracz musi też szukać pożywienia i wody, bo cała rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na eksploracji otoczenia i na walce za pomocą sporego arsenału różnorodnego uzbrojenia. Specyficzne survivalowe rozwiązania uważane są raczej jako dodatki do tej gry, dlatego tez w jej trakcie poświęca się im znacznie mniej czasu niż w takich standardowych grach survivalowych. Tu głód i pragnienie stają się ogromnym problemem, ale tylko wtedy, kiedy bohater musi wyruszyć daleko od bazy.

Co jeszcze czeka na gracza? Na pewno możliwość wyboru różnych pojazdów czy jednostek latających, gracz może także korzystać z dronów, które to są w stanie automatycznie wykonywać (typowe dla gier survivalowych) zadania (gromadzenie surowców, czy przetwarzanie minerałów). W grze naprawdę bardzo dużo się dzieje, więc trudno się znudzić.

Osiris: New Dawn Pobierz na PC

Osiris: New Dawn download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 2.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 4 GB GeForce 980 GTX
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • ściągnij Osiris: New Dawn crack pebx
  • torrent Osiris: New Dawn pobierz chomikuj
  • codex Osiris: New Dawn free download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *