Sniper Elite V2 Remastered Download

Pobierz grę Sniper Elite V2 Remastered download, ponieważ twórcy zafundowali graczom całą feerię emocji: grafikę 4K, wsparcie dla HDR, wszystkie DLC, nowe, fantastycznie grywalne postaci oraz tryb fotograficzny. Tej gry nie można pominąć w swojej kolekcji! Sniper Elite V2 Remastered to niezwykła taktyczna strzelanka, wydana przez Rebellion (producent Rebellion). Gra zostanie wydana 24 maja 2019r zarówno na PC, jak i platformę PS4.

Sniper Elite V2 Remastered Download PC

Sniper Elite V2 Remastered pobierz Ściągnij Grę!

Podróż w czasie

Weź udział w taktycznej strzelance z perspektywy trzeciej osoby. Podróż w czasie do końcówki II wojny światowej będzie nie lada gratką dla każdego gracza. Jest to remaster oryginalnej gry Sniper Elite wydanej w 2005 roku. W trakcie gry mamy możliwość śledzenia historii amerykańskiego snajpera, który działa w zrujnowanym Berlinie – to właśnie tam doszło do starcia armii niemieckiej i radzieckiej. Gracz nie może dopuścić do tego, by technologia rakiet V2 wpadła w ręce Armii Czerwonej, a także wyeliminować naukowców, który w każdej chwili są gotowi przejść na stronę Rosjan.

W trakcie gry gracz musi nauczyć się posługiwać bronią, precyzyjnie śledzić cele, a także wybierać odpowiednie pozycje. Nie obejdzie się także bez planowania strzałów i wykorzystywania wszystkich swoich umiejętności, na czele z cierpliwością. Tylko dyskrecja zaprowadzi go do celu. Ściągnij za darmo Sniper Elite V2 Remastered download.

By cała misja się powidła, gracz musi ukończyć szereg różnorodnych misji, do których trzeba opracować odpowiednią taktykę. Kluczem do sukcesu we wszystkich nich jest unikanie niepotrzebnych konfrontacji z nieprzyjaciółmi, a także znalezienie dogodnej pozycji do oddania celnego strzału. Kiedy zaś wyśledzi nas przeciwnik, trzeba posiłkować się ucieczką i przeczekać alarm.

Niestety, całą sprawę w grze komplikuje fakt, że adwersarze potrafią komunikować się między sobą lub niezwykle skutecznie ukrywać przed głównym bohaterem i pomimo tego, że na podorędziu gracza znajduje się bardzo rozbudowany arsenał broni palnej, to pierwsze skrzypce odgrywa tu karabin snajperski.

By sprawnie go używać, gracz musi wykazać się ogromną cierpliwością oraz doskonałą znajomością praw rządzących balistyką. W trakcie celowania trzeba więc uwzględnić grawitację, prędkość wiatru, a nawet własne tętno. Małe potknięcie może spowodować wielką porażkę, dlatego też gra wymaga od gracza sprytu i wytrwałości i oczu dookoła głowy. Tu naprawdę trudno się nudzić!

Sniper Elite V2 Remastered Pobierz – Pełna Wersja

Sniper Elite V2 Remastered download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD A8-5600K 3.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 5570
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 

  • ściągnij Sniper Elite V2 Remastered crack pebx
  • torrent Sniper Elite V2 pobierz za darmo chomikuj
  • codex Sniper Elite V2 Remastered download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *