Outcast Second Contact Download

Świetne odświeżenie ciekawej gry z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Outcast: Second Contact to współczesna edycja znanej gry akcji TTP, która po prostu nosiła tytuł Outcast, zaś jej klimat przywoływał na myśl atmosferę, jaka była prezentowana w kultowym już filmie Stargate. Jeśli kojarzysz tę pozycję Pobierz Outcast: Second Contact Download – na pewno z ogromną przyjemnością znów przeżyjesz emocjonujące przygody razem z komandosem pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych – Cotterem Sladem.

Outcast Second Contact Download – Pełna Wersja PC

Outcast Second Contact pobierz

Pobierz za Darmo!

Ta gra czerpie z klasycznych rozwiązań stosowanych w grach akcji, więc każdy miłośnik przygodówek może odnaleźć w niej coś dla siebie. Dlatego zachęcamy do spróbowania zarówno tych, którzy w poprzednim tysiącleciu spędzili godziny na graniu w wersję pierwotną, jak i tych, dla których Outcast: Second Contact będzie dopiero pierwszym spotkaniem z komandosem Sladem.

W reedycji gry z lat dziewięćdziesiątych przenosimy się do uniwersum, które nosi nazwę Adelpha. Jest to jeden ze światów w kosmosie, do którego można dostać się z Ziemi. To właśnie tam ląduje wspomniany już bohater gry. Jego zadanie nie należy do najprostszych… Musi uratować ten świat przed totalnym zniszczeniem. Adelpha jest ogromnym obszarem. Gracz przemieszcza się po nim, korzystając z portali. Może on samodzielnie poznawać tę krainę, a także rozmawiać z ludem, który go zamieszkuje – Talanami. Dodatkowo, jeśli ktoś szukałby urozmaicenia do głównej misji, jaką ma Slade, dostępnych jest wiele ciekawych zadań pobocznych, dzięki którym cała rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca i wciągająca. I co jeszcze ważne – prócz standardowych rozwiązań znanych z gier akcji możemy również natknąć się na zadania, które stanowią typowe łamigłówki logiczne.Jeśli więc ciekawią Cię takie klimaty i rozwiązania – Pobierz Outcast: Second Contacy Download. To świetna zabawa z naprawdę wciągającą fabułą. Warto zanurzyć się w świecie Adelphy.

Jak się można było spodziewać, producenci tego remake’u włożyli ogromny wysiłek w to, by strona graficzna Outcast: Second Contact nie odstawała jakością od współczesnych gier, starając się jednocześnie jak najbardziej zachować klimat gry z 1999 roku. Czy im się to udało? Cóż, możesz ocenić to sam – Pobierz Outcast: Second Contact Download i przekonaj się, czy twórcy gry spełnili swoje cele i założenia. A przy okazji pozwól sobie na odrobinę relaksu przy naprawdę świetnej przygodówce. To jest prawie pewne, że nie będziesz mógł się oderwać od tej pozycji, póki nie pomożesz komandosowi Slade’owi zrealizować wszystkich jego zadań. Szczególnie zaś jeśli w latach dziewięćdziesiątych lubowałeś się w grach akcji i miałeś okazję zagrać w pierwowzór współczesnego remake’u. Z całą pewnością docenisz starania twórców, których celem było oddanie niezwykłego klimatu gry i będziesz się świetnie bawił. Nowa wersja, prócz ulepszonej grafiki posiada również odświeżony interfejs, poprawione sterowanie i naprawdę dobrą animację. Stara gra zrobiona w nowy, współczesny i bardzo dobry sposób. Takie odświeżenia nie zdarzają się często.

Outcast Second Contact Pobierz grę na PC

Outcast Second Contact download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Outcast Second Contact Crack Chomikuj
  • Free Download Outcast Second Contact Torrent Pebx
  • Exsite Outcast Second Contact Pobierz za darmo
  • Skidrow Outcast Second Contact Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *