Outlast 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Red Barrels


Wydawca:

Red Barrels


Data premiery:

25 kwietnia 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, survival horror, horror

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski brazylijski, japoński, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5296 razy

Waga: 23.89GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe Outlast 2 :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 4870
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 64-bit

Gra Outlast 2, oparta na konwencji survival horroru, zapewnia graczom niezapomniane i wyjątkowo realistyczne doświadczenia. Rozgrywka toczy się w trybie pierwszoosobowym, a główny bohater walczy o przetrwanie wszelkimi możliwymi sposobami, zanurzony w upiornym świecie pełnym czyhających na niego przeciwników. Żeby zapewnić sobie porządną dawkę adrenaliny, pobierz Outlast 2 Download. Druga część gry zrywa z fabułą swojego pierwowzoru, zachowując jednak mechanikę rozrywki.

Outlast 2 Download Pełna Wersja

Outlast 2 Pobierz Ściągnij Grę!

Kilka słów o jedynce

Pierwsza część gry opowiadała historię dziennikarza, który zdecydował się odwiedzić uruchomiony ponownie po latach zamknięcia szpital psychiatryczny Mount Massive Asylum w Kolorado. Okazuje się, że szpitalem zawładnęły dziwne istoty, a nieliczni pozostali przy życiu pacjenci i członkowie personelu są całkiem obłąkani, przerażeni i niezdolni do sensownej rozmowy. Rozpoczyna się niebezpieczny wyścig, którego stawką jest życie bohatera. Nie ma broni, trzeba więc wytężyć wszystkie siły, żeby rozszyfrować fabułę i uniknąć polujących w ciemnościach bestii.

Czego spodziewać się po drugiej części?

Wielbiciele horrorów i gore zacierają ręce, czekając na szykującą się premierę Outlast 2. Tym razem lokalizacją będzie odizolowany od świata zewnętrznego obszar w Arizonie, gdzie niebezpieczna sekta praktykuje swoje rytuały. Dziennikarz i jego żona w poszukiwaniu rozwiązania sprawy tajemniczego samobójstwa ciężarnej kobiety zagubią się w tym przerażającym świecie – pobierz Outlast 2 Download, żeby wcielić się w bohatera i pomóc mu wytrwać w świecie, w którym jest zwierzyną łowną. Zmieniają się bohaterowie i otoczenie, choć uważni gracze będą mogli dostrzec wyraźne nawiązania do pierwszej części gry. Fani tej serii powinni zainteresować się inną podobną grą Paranormal Activity: The Lost Soul.

Mechanika gry Outlast II

Gra w obie części Outlast opiera się na ucieczce. Bohater nie posiada żadnej broni, za pomocą której mógłby przeciwstawić się przeciwnikom. Atmosfera horroru narasta, napięcie staje się niemal namacalne. Pozostaje ukrywać się i skradać, żeby nie zostać zauważonym, choć to nie zawsze przynosi skutek – czasami pozostaje tylko szaleńczy bieg przy wykorzystaniu systemu parkour. Życie zależy tylko od tego, czy nie zostaniesz złapany, więc dołóż wszelkich starań. Oczywiście uciekanie przez zagrożeniem nie stanowi jedynego sensu gry – należy rozwiązać zagadkę, kierując się możliwymi do odnalezienia w trakcie rozgrywki wskazówkami i fragmentami fabuły. W przypadku drugiej części cele są dwa – po pierwsze, odnalezienie żony bohatera, a po drugie – rozwikłanie zagadki tajemniczej sekty. Jedno jest pewne – pobierz Outlast 2 Download, a na pewno nie zabraknie ci atrakcji.

Outlast 2 – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób o mocnych nerwach. Twórcy gry dołożyli wszelkich starań, by po rozgrywce trudno było zasnąć – pobierz Outlast II Download, żeby przekonać się jak przerażającą historię udało im się stworzyć. W świecie ciemności, gdzie nie można być pewnym nawet możliwości widzenia otaczających przedmiotów i postaci, wszystko może się zdarzyć. Niezależnie od tego jak szybko uciekasz, twoi przeciwnicy wiedzą że tu jesteś, więc będziesz musiał uciekać ciągle, kryjąc się w ciemnościach i mając nadzieję, że ten koszmar kiedyś dobiegnie końca. Gra nawiązuje do prawdziwych, choć makabrycznych wydarzeń w wiosce Jonestown z lat siedemdziesiątych, gdy setki osób popełniły zbiorowe samobójstwo na wezwanie swojego przywódcy religijnego – zdecydowanie godna polecenia graczom, którzy uwielbiają się bać.

Outlast 2 Pobierz na PC

Outlast 2 Download Pobierz Grę!

 • Free Download Outlast 2 Crack Torrent
 • Pobierz Outlast 2 z Chomikuj lub Pebx
 • Exsite Outlast 2 Free Download
 • Cracked Outlast 2 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Outlast II Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *