Paranormal Activity: The Lost Soul Download

Działalność paranormalna: Zagubiona dusza

Platformy:  PC, PS4
Producent:
 

VRWerx


Wydawca:
 

VRWerx


Data premiery:
 

15 sierpień 2017


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, FPP, survival horror, indie, Oculus Rift, PlayStation VR, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7633 razy

Waga: 2.88 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Paranormal Activity: The Lost Soul:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 980
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 980 Ti
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Paranormal Activity: The Lost Soul jest przedstawicielem gatunku survival horror. Produkcja opracowana została z myślą o wykorzystaniu rzeczywistości wirtualnej. Tytuł jest dziełem studia VRWerx, które ma na koncie już kilka gamingowych i filmowych projektów VR. Gra postała w oparciu o znaną z kina serię horrorów Paranormal Activity. Jeżeli jesteś fanem tych filmów, pobierz Paranormal Activity: The Lost Soul Download i ponownie odkryj przerażającą historię. Data premiery 15 sierpień 2017 na PC i PS4.

Paranormal Activity: The Lost Soul Download Steam

Paranormal Activity: The Lost Soul pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Akcja gry ma miejsce w pozornie zwyczajnym domu. Z czasem jednak gracz odkrywa, że w lokacji zaczynają dziać się niezwykłe i niepokojące rzeczy. Mieszkanie okazuje się nawiedzone przez duchy, a uczestnik zabawy jest w nim uwięziony. Celem zabawy jest przetrwanie w tym przerażającym miejscu, a także odkrycie jego tajemnic. Zdobywając wiedzę o swoich paranormalnych prześladowcach, gracz musi zmierzyć się z rozmaitymi przeszkodami i problemami. Jeżeli lubisz survival horrory, pobierz za darmo Paranormal Activity: The Lost Soul PC Download i odkryj wszystkie sekrety przeklętego domu.

Mechanika

Pod wieloma względami rozwiązania wykorzystane w Paranormal Activity: The Lost Soul przypominają te znane z Outlast czy innych horrorów FPP. Celem zabawy jest przemierzanie poszczególnych pomieszczeń budynku, w celu odnalezienia przydatnych do przetrwania przedmiotów. Mogą to być na przykład baterie do latarki czy klucze do zamkniętych drzwi, bez których trudno jest poruszać się po domu. Całej przygodzie towarzyszy ciągłe poczucie zagrożenia, a główny bohater nie posiada szczególnego zapału i umiejętności do walki. Jeżeli chcesz przetrwać w nawiedzonym miejscu, ściągnij Paranormal Activity: The Lost Soul free Download i podejmij się wyzwania.

Rozgrywka

Strach wzbudzany jest u graczy przez twórców gry na rozmaite sposoby. Poza niepokojącymi, dobiegającymi zewsząd dźwiękami, na uczestników zabawy czekają rozmaite dziwne zjawiska. Gracz może być na przykład świadkiem samoczynnie uruchamiającego się telewizora czy też poruszania się przedmiotów. Oprócz tego tradycyjnie oczekiwać można sytuacji znanych jako tzw. jump scare, kiedy to tuż przed twarzą coś lub ktoś z wrzaskiem wyskakuje znienacka. Jeżeli lubisz horrorowe zagrania, pobierz grę i daj się przestraszyć.

Strona techniczna

Produkcja opracowana została przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine. Oprawa audiowizualna cechuje się jednak dość przeciętnym poziomem, który stosunkowo dobrze spełnia swoją rolę. Atutem produkcji jest dopracowany klimat horroru, który pozwala graczowi wczuć się w niepokojącą atmosferę towarzyszącą odkrywaniu kolejnych tajemnic pełnego przedziwnych zjawisk domu.

Paranormal Activity: The Lost Soul Pobierz Pełna wersja
Działalność paranormalna: Zagubiona dusza

Paranormal Activity: The Lost Soul download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Działalność paranormalna: Zagubiona dusza Skidrow
 • Pebx free Paranormal Activity: The Lost Soul za darmo Pobierz
 • Warez-bb Paranormal Activity: The Lost Soul Cracked-3dm
 • Do pobrania Paranormal Activity: The Lost Soul Codex

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.