Outlast Download

Outlast: Bundle of Terror

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Red Barrels


Wydawca:
 

Red Barrels


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, FPP, survival horror, horror, indie, przygodowe gry akcji

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski brazylijski, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5739 razy

Waga: 3.99GB

Ocena użytkowników: 4 września 2013

Wymagania sprzętowe Outlast :

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Quad Core i5 2.8 GHz
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

Outlast jest interesującym survival horrorem, rozgrywanym z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł łączy w sobie również elementy gry przygodowej i akcji. Dzieło jest debiutanckim projektem zespołu Red Barrels, którego członkowie odpowiedzialni są za współpracę przy takich seriach jak m.in. Assassin’s Creed, Splinter Cell, Prince of Persia czy Uncharted. Gra opowiada o losach młodego dziennikarza, który pragnie wydostać się z ośrodka badawczego. Budynek opanowany jest przez psychopatów, a unikanie bezpośrednich konfrontacji z nimi jest głównym celem rozgrywki.

Outlast Download pełna wersja Cracked

Outlast pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła w grze Outlast

Miejscem gry przygodowej jest zakład dla obłąkanych, który znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych, w stanie Kolorado. Zanim budynek został wykupiony, przez długie lata wydawał się opuszczony, a obecnie korporacja Murkoff otworzyła w nim ośrodek badawczy. Gracz wciela się w młodego dziennikarza o nazwisku Miles Upshur. Otrzymuje on wiadomość na temat rzekomych, dziwnych praktyk, do których dochodzi w ośrodku. Główny bohater postanawia zbadać cynk i odkryć prawdę. Po włamaniu do budynku okazuje się, że na miejscu przeprowadza się wiele niedozwolonych eksperymentów medycznych, a także dochodzi tam do różnych bluźnierczych rytuałów. Jeżeli chcesz zbadać krwawe ślady dawnej masakry, pobierz Outlast Download i dowiedz się, dlaczego giną kolejni pensjonariusze oraz personel ośrodka. Silnie zaburzeni świadkowie przerażających zbrodni nie są w stanie udzielić żadnej pomocy głównemu bohaterowi, który wyposażony jest jedynie w kamerę oraz kilka zapasowych baterii.

Atmosfera w grze Outlast

Klimat obecny w grze Outlast nawiązuje do estetyki gore oraz twórczości Clive’a Barkera. Z tego powodu tytuł obfituje w widoki krwi, wywleczonych ludzkich wnętrzności, odrąbanych kończyn czy brutalnie okaleczonych i zmasakrowanych ciał. Jeżeli chcesz poczuć niezwykle sugestywną atmosferę, już teraz pełna wersja Outlast pobierz i odwiedź ponury ośrodek dla psychopatów. Dzięki pozostawieniu dużej ilości miejsca dla wyobraźni graczy, produkcja nie jest karykaturalna i przerysowana. W grze obecnych jest wiele niedopowiedzeń, które urozmaicają scenariusz opowieści. Fani gier które są straszne zapewne będą chcieli zagrać w kolejną część Outlast 2.

Rozgrywka w grze Otulast

Gracz śledzi całą historię z perspektywy pierwszej osoby, a zwiedzanie poszczególnych lokacji oraz rozwiązywanie napotykanych zagadek połączone jest z elementami zręcznościowymi. Bohater musi odkrywać kolejne sposoby pozwalające na uniknięcie bezpośredniej konfrontacji z wrogiem. Jeżeli chcesz poczuć dreszcz emocji razem z nim, skidrow Outlast Download i wykaż się sprytem, pozwalającym na ukrycie się i ucieczkę we właściwym momencie. Unikanie walki leży w interesie gracza, ponieważ wrogowie są bardzo inteligentni i bezwzględni. Tym samym przeżycie po napotkaniu choćby jednego z nich, może wymagać niemałych umiejętności. Podczas gry główny bohater musi również rozwiązywać zadania logiczne i różnego typu zagadki. W większości opierają się one przede wszystkim na odnajdywaniu zaworów i przełączników, pozwalających przejść do następnego etapu lub lokacji. Oprócz tego gracz może napotykać na swojej drodze również magnetyczne karty dostępu i klucze do drzwi. Gra Outlast jest całkowicie liniowa, jednak nie przeszkadza to w rozgrywce. Produkcja jest dzięki temu znacznie bardziej dynamiczna, a gracz nie ma szansy zabłądzić.

Outlast Pobierz PC / zainstaluj

Outlast download Pobierz Grę!

  • Steam Outlast Download PC Skidrow
  • Pobierz Outlast Steam Cracked
  • Chomikuj Outlast Free Download
  • Exsite Outlast Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.