OVERKILL’s The Walking Dead Download

OVERKILL’s The Walking Dead to kolejna gra osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Ciekawostką jest fakt, że swoją fabułą opiera się ona na popularnym komiksie The Walking Dead. Nazwa pozycji ma dużo wspólnego z twórcami gry. Za jej powstanie odpowiedzialne jest bowiem studio Overkill Software. Wydawcą gry jest 505 Games. Data premiery gry na PC 6 listopad 2018.

OVERKILL’s The Walking Dead Download – do pobrania

OVERKILL's The Walking Dead pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika gry

O samej grze jak na razie nie wiadomo zbyt dużo. Jedyne informacje, jakie można na jej temat znaleźć w internecie to szczątkowe dane na temat samej fabuły a także… wciąż przesuwający się termin premiery. Według najnowszych informacji, dodatkowe, bardziej szczegółowe recenzje gry mają pojawić się w okolicy 10 maja 2018 roku. Spróbujmy jednak zebrać to, co na temat tej gry można znaleźć w różnych opracowaniach, recenzjach i opisach.

OVERKILL’s The Walking Dead jest połączeniem kilku rodzajów narracji. Możemy tu znaleźć elementy klasycznego FPS, nieco FPP a także sporo tak zwanego survival horroru. Nic w tym dziwnego – mamy przecież do czynienia z typową grą o zombie, jakich zresztą było na rynku gier całkiem sporo.

Najważniejszym aspektem w grze będzie przeżycie naszego głównego bohatera (bądź ewentualnie kilku bohaterów). W tym celu będziemy musieli stworzyć różne, często bardzo oryginalne bronie, które przydadzą się nam w walce z zombie. Jeśli również i Ty chcesz postawić na oryginalność i zabijać hordy przeciwników za pomocą rozmyślnych broni, pobierz za darmo OVERKILL’s The Walking Dead PC Download. Przekonasz się, że ludzka pomysłowość nie zna granic.

Jednak to nie wszystko. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, w grze pojawia się sporo elementów horroru. Przerażające postacie pojawiają się w grze tu i ówdzie i – co jest praktycznie normą – stale nas zaskakują. Dlatego jeśli masz silne serce i jesteś odporny na zaskakujące, przerażające sceny (i jednocześnie lubisz się bać) to ściągnij OVERKILL’s The Walking Dead free Download. Jeśli jeśli jednak cierpisz na problemy z ciśnieniem, to nie polecamy Ci tej gry. Będzie strasznie…

Tryby gry

Gra oferuje rozgrywkę dla maksymalnie 4 graczy. Nie oznacza to jednak, że lokacji pełnych zombiaków nie możemy pokonywać samotnie. Warto jednak podkreślić, że mechanika gry stawia przede wszystkim na kooperację, dlatego samotne przejście wszystkich zakamarków w grze może być bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Inną podobną grą jest The Walking Dead Season Three pobierz.

Podsumowanie

Otoczka tajemnicy, jaką owiana jest ta niecodzienna produkcja, z pewnością dodaje jej smaczku. Niemniej nadal mamy tu do czynienia z horrorem osadzonym w czasach apokaliptycznych, gdzie władzę nad światem przejmują zombie (mający swoją zaawansowaną, sztuczną inteligencję). Jeśli więc jesteś osobą dorosłą i lubisz klimatyczne, apokaliptyczne horrory, pobierz grę OVERKILL’s. Przekonasz się, że obok tej gry nie przejdziesz obojętnie. Zwłaszcza podczas długich, samotnych nocy przed komputerem…

OVERKILL’s The Walking Dead Pobierz na PC

OVERKILL's The Walking Dead download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 3.3 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 960 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 

  • Prophet PC OVERKILL’s The Walking Dead Skidrow
  • Pebx free OVERKILL’s The Walking Dead za darmo Pobierz
  • Warez-bb OVERKILL’s The Walking Dead Cracked-3dm
  • Do pobrania OVERKILL’s The Walking Dead Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *