The Walking Dead – The Final Season Download

The Walking Dead A Telltale Games Series – The Final Season to gra stworzona z potrzeby graczy, fanów gatunku i serii. Postapokaliptyczna gra o świecie, w którym rządzą zombie, a ostatni ludzie wchodzą w nierówną walkę, aby ocalić swoje życie. Jeśli lubisz mroczne klimaty gier, koniecznie pobierz The Walking Dead – The Final Season Download i poznaj zakończenie historii dziewczynki, która przechodzi przyspieszony kurs dorastania w świecie opanowanym przez zombie, w którym nikomu nie można do końca zaufać. Producentem i wydawcą gry jest Telltale Games. Gra dostępna na komputery PC.

The Walking Dead – The Final Season Download Pełna Wersja PC

The Walking Dead The Final Season pobierz Ściągnij Grę!

Główna bohaterka Clementine – poznaj ją jeszcze lepiej

Clementine staje się główną bohaterką gry The Walking Dead A Telltale Games Series – The Final Season. Choć znana była od pierwszej serii, jej historia nigdy nie była opowiedziana dokładnie. Mamy więc tutaj rozbudowaną fabułę, która wskazuje, jaką drogę przeszła główna bohaterka od przestraszonej dziewczynki do nieustraszonej protagonistki. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Clementine stała się pogromczynią zombie i nie boi się stanąć z nimi do walki, koniecznie pobierz za darmo The Walking Dead The Final Season PC Download i poznaj rozbudowaną fabułę.

Różnorodna broń do walki z żywymi trupami

Protagonistka Clementine do dyspozycji ma wiele rodzajów broni. Używa zarówno białej – w postaci noża, jak i palnej. Wsparcie bohaterów w poprzednich seriach pozwoliło jej opanować władanie nimi do perfekcji. Pewien paradoks stanowi, że ostatnim bastionem w walce z żywymi trupami jest teoretycznie bezbronne dziecko. Staje się jednak prawdziwą nieustraszoną, zwłaszcza, że pod swoją pieczą ma osieroconego chłopca – AJ-a, którego chce bronić przed hordą zombie za wszelką cenę. Skrywa się więc w opuszczonej szkole i tam planuje swoje dalsze działania. Gra w tej samej tematyce OVERKILL’s The Walking Dead pobierz.

Trudne wybory protagonistki

Podobnie jak w innych seriach, główna bohaterka staje przed trudnymi wyborami. Akcja nie toczy się żwawo, a kolejne walki są trudne ze względu na to, że w przeciwieństwie do poprzednich serii zrezygnowano tu ze skryptów. Trzeba więc odpowiednio pokierować główną bohaterką, aby wyjść zwycięsko z potyczki z zombie. Jednak potyczki w tej grze to nie wszystko. Bohaterka spotyka różne postaci, z którymi nawiązuje kontakt. Jak to w fabularnych grach bywa, posuwa to grę w pewnym kierunku. Czasem można dokonać złego wyboru wykonując jakieś zadania. Fabuła skupia się również wokół surwiwalu.

Trzeba pamiętać, że akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie zombie, niewiele istot żywych przetrwało. W związku z tym pożywienia jest coraz mniej i coraz trudniej je zdobyć. Zatem protagonistka musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby zdobyć coś do jedzenia. Jeśli klimat mrocznej komiksowej fabuły Ci odpowiada, a ponadto lubisz komiks bądź serial The Walking Dead, ściągnij The Walking Dead – The Final Season free Download i zobacz jak świat przedstawiony został przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości, a na pewno się nie zawiedziesz i będziesz chciał historię Clementine doprowadzić do końca.

The Walking Dead A Telltale Games Series – The Final Season Pobierz grę na PC

The Walking Dead The Final Season download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTS 450 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Pobierz The Walking Dead The Final Season Crack Chomikuj
  • Free Download The Walking Dead The Final Season Torrent Pebx
  • CODEX The Walking Dead The Final Season Free Download
  • SKIDROW The Walking Dead The Final Season Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *