Pathfinder Kingmaker Download

Pathfinder Kingmaker to typowa gra RPG, która przenosi gracza do świata Stolen Lands. Jego rolą w tej niezwykłej krainie jest stworzenie własnego królestwa, opartego na systemie miast, zamków i twierdz. Co więcej, królestwo to musi być odpowiednio zarządzane a to – jak wiadomo – wymaga odpowiednich i mądrych decyzji. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Owlcat Games, wydawcą jest Deep Silver / Koch Media. Data premiery 25 wrzesień 2018 na platformy PC, PS4, XONE.

Pathfinder Kingmaker jest typową pozycją fabularną. Gracz, oprócz śledzenia zachowań swojej własnej postaci, może w pewien sposób monitorować wszelkie wątki poboczne, tak charakterystyczne dla tego modelu rozgrywki. Jeśli więc lubisz fabularne gry RPG, pobierz Pathfinder Kingmaker Download i ciesz się rozbudowanym światem, w którym będziesz mógł podejmować określone decyzje.

Pathfinder Kingmaker Download – Pełna Wersja PC

Pathfinder Kingmaker pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Pathfinder Kingmaker umożliwia nam eksplorację wspomnianej krainy za pośrednictwem grupy żołnierzy. Oczywiście podstawową fabułę gry stanowią wydarzenia związane ze wspomnianą grupą, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by jednocześnie śledzić historię każdego z jej członków. To właśnie dzięki wspomnianym, nieco tajemniczym postaciom, możemy rozpocząć budowę (i obronę) naszego królestwa.

Niektóre wydarzenia i postacie, które pojawiają się w grze, mogą być znane osobom, które miały do czynienia ze wcześniejszymi wersjami tej niezwykłej pozycji. Na szczęście, została ona tak poprowadzona, by mogły się w niej odnaleźć również te osoby, które po raz pierwszy rozpoczęły przygodę z Pathfinder Kingmaker.

Mechanika gry

Świat ukazany w grze został odzwierciedlony przez twórców w rzucie izometrycznym. Oznacza to, że pod względem interfejsu Pathfinder Kingmaker będzie przypominać nam do złudzenia takie serie, jak chociażby Might and Magic. Jeśli więc kochasz trójwymiarowe gry RPG, pobierz za darmo Pathfinder Kingmaker PC Download. Przekonasz się, że warto (przynajmniej od czasu do czasu) wrócić do tego niezwykłego świata.

W poszczególnych lokalizacjach świata przedstawionego, gracz wcale nie pozostaje bezbronny. Wręcz przeciwnie – istnieje możliwość skorzystania z bardzo rozbudowanego arsenału środków bojowych, wśród których prym biorą tradycyjne “narzędzia”, ale też różnorakie zaklęcia, mające swój własny, określony wpływ na konkretnych przeciwników. Oczywiście arsenał ten jest stale rozbudowywany, dzięki zdobywaniu kolejnych lokalizacji i towarzyszących im artefaktów.

Zaletą Pathfinder Kingmaker jest szeroka gama decyzji, jakie mogą być podejmowane przez naszych bohaterów. Dzięki nim, mogą być oni zarówno mądrymi władcami, jak również bardzo kontrowersyjnymi, a nawet niebezpiecznymi tyranami.

Kwestie techniczne

Oprócz wspomnianego, tak charakterystycznego dla tego typu gier rzutu izometrycznego, zaletą Pathfinder Kingmaker jest bogata kolorystyka otaczającego świata. Poszczególne lokacje są niezwykle malownicze, co podkreślają zastosowane z rozmysłem efekty świetlne. Jeśli więc interesują Cię gry, które nie tylko są pomysłowe, ale również i piękne, ściągnij Pathfinder Kingmaker free Download. Przekonasz się, że powrót do korzeni może być bardzo satysfakcjonujący.

Pathfinder Kingmaker Pobierz grę na PC

Pathfinder Kingmaker download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Celeron 1037U 1.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Intel HD 3000
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 

  • Pobierz Pathfinder Kingmaker Crack Chomikuj
  • Free Download Pathfinder Kingmaker Torrent Pebx
  • CODEX Pathfinder Kingmaker Free Download
  • SKIDROW Pathfinder Kingmaker Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *