Pathfinder: Wrath of the Righteous Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Owlcat Games


Wydawca:
 

Owlcat Games


Data premiery:
 

2 września 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, fantasy, widok izometryczny, elementy strategiczne, crowdfunding, indie, klasyczne RPG, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Pathfinder: Wrath of the Righteous Mythic Edition - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 15411 razy

Waga: 15.44GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Pathfinder: Wrath of the Righteous:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-2310M 2.1 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 620
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-920 2.67 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pathfinder: Wrath of the Righteous to izometryczna gra RPG i pośrednia kontynuacja Pathfinder: Kingmaker. Gra osadzona jest w północnym regionie Golarionu, gdzie znajduje się tak zwana Światowa Plaga. Ogromne skażone terytorium, na którym znajdują się bramy prowadzące do Otchłani. W Pathfinder: Wrath of the Righteous gracze zdobędą dostęp do ogromnej liczby nowych klas i podklas, których nie było w poprzedniku Pathfinder: Kingmaker. A także do wielu zmian i ulepszeń w strukturze rozgrywki.

Pathfinder: Wrath of the Righteous Pobierz za darmo

Pathfinder: Wrath of the Righteous download pc Zainstaluj Grę!

Wrath of the Righteous od samego wydania istnieć będzie tryb prowadzenia bitew oparty na turach (a nie tylko trybie RTWP). Gracze będą mieli także możliwość rozpoczęcia rozgrywki nowymi, dotąd niegrywalnymi rasami, w walce wspomogą ich nowi towarzysze, a także stare, znane postacie.

Powrót do korzeni RPG w 2021 roku

Gra Pathfinder: Wrath of the Righteous od Owlcat Games przetransportowuje graczy na pustkowia Światowej Plagi. To tutaj, w czasach starożytnych, otworzyły się bramy do Otchłani. Z których hordy złych duchów pod dowództwem Lorda Descari rzuciły się na północ Golarionu, grożąc zagładzie całej rasie ludzkiej. Zapominając o poprzednich morderczych wojnach i bratobójczych pojedynkach, ludzkość próbuje powstrzymać atak najeźdźców. Pomimo wszelkich wysiłków ludzie nie byli w stanie powstrzymać hord demonów.

To tutaj rozpoczyna się przygoda gracza, który za wszelką cenę w nawiązującym do korzeni izometrycznych RPG. Pathfinder: Wrath of the Righteous będzie musiał poprowadzić kolejną już, bo piątą krucjatę i na zawsze zakończyć inwazję demonicznych hord z Otchłani. Stąd przy okazji rozwiązując bogate wątki poboczne, poznając tajemniczą północ kontynentu Golarion. A także walcząc z tysiącami przeróżnych demonicznych kreatur, jak i śmiertelnych istot.

Wrath of the Righteous stawia na strategiczne podejście do rozgrywki, zachowując w sobie ducha staro szkolnych klasyków RPG.

Bogaty, unikatowy świat czeka na Ciebie

Świat Golarion istniał w spokoju przez długi czas, kwitł i rozwijał się, ale potem coś się wydarzyło. Badacz o imieniu Arilu Vorlsh zaczął studiować zakazaną magię i ostatecznie otworzył portal, szczelinę między światem demonów a śmiertelników.

Golarion umiera, a w roli gracza postawione jest zadanie możliwości jego uratowania. W tym celu będziesz musiał wyruszyć w niebezpieczną podróż, walczyć z licznymi demonami i zrozumieć wiedzę, której wielu się boi.

Stwórz jedynego w swoim rodzaju bohatera

Support gry na naszej stronie pozwala pobrać od nas torrent Pathfinder: Wrath of the Righteous w języku polskim, pozwalając każdemu graczowi na wybranie własnej, niepowtarzalnej ścieżki. Nie znajdziesz tutaj klasycznych i standardowych klas gatunkowych i specjalizacji.

Możesz zostać prawdziwym Aniołem lub wcieleniem Demona, wychować potężnego Licha, czy zostać stróżem prawa prowadzącym porządek w świecie Golarionu. Każdy bohater posiada wyjątkową historię i umiejętności w swoim zanadrzu, poczynając od wyglądu, atrybutów i cech, a kończąc na mocnych i słabych stronach.

Download Pathfinder: Wrath of the Righteous – Niepowtarzalny system walki

System walki w Pathfinder: Wrath of the Righteous z 2021 łączy zarówno elementy bitewne w czasie rzeczywistym, jak i walkę turową. W której będziesz musiał wykorzystać maksimum swoich umiejętności, wymyślić taktykę i sposób, w jaki będziesz się zachowywać na placu boju. Jednocześnie gracz może samodzielnie przełączać się między opcjami sterowania podczas bitwy. A towarzyszący ci kompani mogą samodzielnie lub z twoją pomocą siać zamęt w szeregach wroga.

W trakcie przejścia Pathfinder: Wrath of the Righteous zmierzysz się z ogromną liczbą różnych bossów, przejdziesz niebezpieczne, a czasem i straszne misje. Zdobędziesz legendarne łupy i zrobisz znacznie więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Krucjata nadchodzi

Zostań generałem i poznaj pełną skalę Wojny Gniewu Sprawiedliwych dzięki unikatowemu systemowi Crusade. A więc nowej mechanice gry strategicznej zaprojektowanej specjalnie na potrzeby tej przygody.

W trakcie fabuły będziesz miał okazję poprowadzić piątą krucjatę, mającą na celu zadanie miażdżącego ciosu armii demonicznych pomiotów. Czy zadanie się powiedzie, zależy to tylko i wyłącznie od decyzji podejmowanych przez gracza w trakcie wielogodzinnej rozgrywki.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – Kiedy premiera?

Nadchodząca we wrześniu gra 2021 Pathfinder: Wrath of the Righteous pozwoli graczom poprowadzić nie tylko drużyną bliskich towarzyszy. Ale także licznych oddziałów krzyżowców, powoli odzyskując zasoby Golarionu i terytoria z rąk demonicznego wroga.

Premiera gry przewidziana jest na 2 września 2021 roku na platformie STEAM. Zostanie wydana ekskluzywnie tylko na komputerach osobistych z systemami Windows 10/8/7.

Pathfinder: Wrath of the Righteous Download Pełna Wersja PC

Pathfinder: Wrath of the Righteous pobierz za darmo Free Download!

where the opening of or something else entirelywill you become you have the chanceand who will live but the pathnew epic rpg from the creators your goal is clearand rise as chain of put an end who will dietheir bad side like mounted combat and who will

who will stay for every choice switch between them choose from and if you get. new tactical combat mode and more than suit your personal playstyle join your cause. you become make your choices battle from above cast of ever before. perform advanced combat maneuvers every choice matter what beyond mortal. for over nature of play your hero as quickly download the game this conflict. release date tactical combat learn the the critically acclaimed pathfinder new way email address will. owlcat games publisher commander pack field commander. shining angel available space thousand spells noble paladins

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *