Persona 5 Strikers Download pełna wersja

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers

Platformy: PC, PS4, Nintendo Switch
Producent:

Omega Force


Wydawca:

Atlus


Data premiery:

23 lutego 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, TPP, Japonia, RPG akcji, jRPG, slasher, urban fantasy

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Persona 5 Strikers Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 2319 razy

Waga: 22.81GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Persona 5 Strikers:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to typowa, dynamiczna gra akcji, która już od samego początku zdobyła moją sympatię. Może było to spowodowane tym, że jej producentem był nie kto inny jak Omega Force? A może… po prostu dlatego, że wyróżnia się ona niebagatelną i ciekawą rozgrywką. Jedno jest pewne: pozycja ta z pewnością stoi bardzo wysoko, jeśli chodzi o moje preferencje gamingowe.

Persona 5 Strikers Pobierz grę na PC

Persona 5 Strikers download
Ściągnij Grę!

Słów kilka o grze

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to po prostu kolejna, wydana przez Atlus pozycja, która nawiązuje do dobrze znanej fanom gatunku gry Persona 5. Wydano ją na PC, PS4 i – co ciekawe – również na platformie Switch. Od razu warto zaznaczyć, że jest to gra dostępna tylko w trybie single player. Choć – co muszę przyznać – bardzo mi się ona podoba w tej skądinąd niezwykłej odsłonie. Co zatem warto powiedzieć na jej temat?

Fabuła gry

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers download opiera swą fabułę na perypetiach Jokera, będącego zarazem głównym protagonistą w grze. Akcja tej skądinąd ciekawej pozycji dzieje się w Japonii, w której od jakiegoś czasu dochodzi do serii dziwnych i nieprzewidywalnych wydarzeń. Co ciekawe, jest w nie zamieszana również pewna tajemnicza dziewczyna o imieniu Sophia… Na samym początku gra przenosi nas do Tokio, a następnie – do Sapporo. To właśnie w tych miastach – mówiąc szczerze – dzieje się najwięcej.

Mechanika gry

Prawdę mówiąc uważam, że Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to po prostu połączenie Dynasty Warriors z tak charakterystycznymi dla Persony elementami rozgrywki. W trakcie gry moim zadaniem było pokonywanie określonych lokacji, eksplorowanie ich, a także odnajdywanie ważnych dla dalszego etapu gry przedmiotów. Oczywiście skłamałbym, gdybym po drodze nie musiał walczyć z całymi hordami przeciwników. Na szczęście, dzięki kapitalnemu rozwojowi postaci mogę rozwijać swą personę będącą tajemniczą postacią wspierającą głównego bohatera. Dzięki czemu zyskuje on jeszcze bardziej niesamowite zdolności.

Słów kilka o grafice i dźwięku

Od strony graficznej, Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers bardzo mi się podoba. Na szczególną uwagę zasługuje tu kompozycja efektów świetlnych, z jakimi spotyka się główna postać w grze. Mnie osobiście bardzo spodobała się również tutejsza ścieżka audio, która składa się z plików, które mogę pobrać na swój komputer (w formie DLC).

Podsumowując, jeśli lubisz tajemnicze gry anime rodem z Japonii, to Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers będzie właśnie dla Ciebie. Pobierz ją całkowicie za darmo i ciesz się nią dokładnie tak samo… jak ja!

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Download pełna wersja

Persona 5 Strikers cover gry pełna wersja
Ściągnij Grę!

 • Torrent Persona 5 Strikers do pobrania
 • Crack v1.00 Persona 5 Strikers za darmo
 • Pełna wersja Persona 5 Strikers free download
 • darmowe gry Persona 5 Strikers pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *