PES 2018 Download

PES 2018

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

Konami


Wydawca:

Konami


Wydawca PL:

Techland


Data premiery:

12 wrzesień 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 11006 razy

Waga: 26.71GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Pro Evolution Soccer 2018:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3450 3.4 GHz/AMD FX 4170 4.20 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Jedna z najbardziej znanych serii gier piłkarskich powraca w wielkim stylu. Mowa oczywiście o najnowszej odsłonie gry Pro Evolution Soccer 2018. Legendarna seria wydawana jest corocznie od kilkunastu lat i z edycji na edycję staje się coraz lepsza. Producentem tytułu jest japońska firma Konami, która również odpowiada za takie hitowe serie jak Castlevania, Metal Gear Solid, czy Silent Hill. Jeżeli chcesz się przekonać jak wygląda najnowsza edycja piłkarskiej rozgrywki, to Pobierz PES 2018 Download i już dziś walcz o piłkarskie trofea. Data premiery gry na PC 12 wrzesień 2017.

Pro Evolution Soccer 2018 Pobierz grę na PC

PES 2018 download Ściągnij Grę!

Wiele sceptycznie nastawionych osób mogłoby stwierdzić, że nie ma sensu kupowania co roku gry, której każda edycja polega na tym samym – bo przecież, co jeszcze nowego można robić poza kopaniem piłki… Wbrew tym opiniom zmiany w każdej części Pro Evolution Soccer są kolosalne. Tak, prawdą jest, że nadal głównym celem zabawy jest kopanie piłki po boisku, bo ciężko się spodziewać, żeby tego typu gra oferowała nagle jazdę na snowboardzie lub grę w tenisa ziemnego.

Jednak system rozgrywki w każdej odsłonie produkcji Konami się zmienia, dlatego trzeba się z nim za każdym razem na nowo zapoznać, żeby po raz kolejny czerpać radość z wygrywania meczy i turniejów. Wybierając opcję Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2018 PC Download otrzymamy między innymi nowy system rozgrywki „„Real Touch +”, który zapewni nam lepszą kontrolę piłki podczas sterowania atakującym zawodnikiem.

Oczywiście ciężko wyobrazić sobie rozwój serii Pro Evolution Soccer, gdyby pracownicy Konami nie poprawiali w każdej edycji oprawy graficznej tytułu. Proponujemy znaleźć w internecie zdjęcia pierwszej odsłony serii, a następnie skorzystać z możliwość ściągnij grę PES 2018 free Download, żeby porównać obydwa tytuły i zobaczyć na własne oczy, jak wielkie postępy poczyniła ta seria gier na przestrzeni kilkunastu lat.

W najnowszej edycji, w porównaniu do poprzedniej, twórcy zdecydowali się między innymi poprawić modele piłkarzy, żeby zawodnicy wyglądali jeszcze bardziej realistycznie. W dzisiejszych czasach seria Pro Evolution Soccer jest już tak bardzo rozwinięta, że zapewne wiele osób oglądając tak zwany gameplay, czyli film prezentujący rozgrywkę danej gry, pomyśli w pierwszej chwili, że ogląda prawdziwy mecz piłkarski. Zobacz również poprzednią odsłonę serii Pro Evolution Soccer 2017 pobierz.

Pro Evolution Soccer 2018, jak na tę serię przystało, jest przeznaczony na kilka platform sprzętowych. Poza wersjami na najpopularniejsze konsole, dostępna jest również edycja komputerowa. Co ciekawe, to właśnie na tę platformę można w tym roku najbardziej liczyć. Na targach E3 2017 wiele osób zwróciło uwagę, że to pecetowa edycja gry prezentuje się najlepiej, co chyba nie zdarzało się do tej pory w historii tej serii.

Dzięki najnowszej produkcji Konami możesz się wcielić w licencjonowane drużyny Athlético Madryt. Borussia Dortmund, FC Barcelona oraz Liverpool. Zaawansowana rozgrywka, a w szczególności bogaty tryb Master League stanowi gwarancję, że ponownie, czyli jak w każdym roku, spędzimy długie godziny przed ekranem komputera zdobywając kolejne bramki.

PES 2018 Download Pełna Wersja PC

Pro Evolution Soccer 2018 Download

Pro Evolution Soccer 2018 pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz/AMD FX 4100 3.60 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Free Download PES 2018 Crack Chomikuj
 • Pobierz Pro Evolution Soccer 2018 Torrent Pebx
 • CODEX Pro Evolution Soccer 2018 Free Download
 • Skidrow PES 2018 Pobierz za darmo PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *