Pro Evolution Soccer 2017 Download

Dla fanów piłki nożnej prawdziwą gratką może być gra Pro Evolution Soccer 2017. Grając możemy sterować jedną z drużyn i rozegrać mecze. Możemy to robić zarówno w ramach trybu single player jak i multuplayer. Gra oparta jest o technologię Fox Engine, która wykorzystywana była w dwóch poprzednich produkcjach z tego cyklu, oraz w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jeśli jesteś fanem footballu, nie zwlekaj. Pobierz PES 2017 Download i rozgrywaj mecze.

Pro Evolution Soccer 2017 Download

PES 2017 Download Ściągnij Grę!

Piłka nożna na światowym poziomie

Gra Pro Evolution Soccer 2017 to doskonała alternatywa dla słynnej gry FIFA 2017. Została ona wyprodukowana przez japońską firmę Konami. Niestety, firma Konami nie posiada licencji udzielonej przez federację piłkarską FIFA, dlatego też niemożliwe było wykorzystanie prawdziwych nazw klubów i nazwisk zawodników. Twórcy gry wprowadzili fikcyjne nazwy, starają się nam to jednak zrekompensować, dokładnie odwzorowując wygląd piłkarzy. Dzięki temu fani sportu nie będą mieli problemu z rozpoznaniem gwiazd piłki na wirtualnym boisku. Za to firmie Konami udało się zakupić licencję na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar Europy – a to nie udało się twórcom konkurencyjnych gier.

Mechanika rozgrywek

Gra stara się bardzo wiernie odwzorowywać prawdziwe rozgrywki piłkarskie. Łączy elementy strategii i zręczności. Gra na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna do wersji z 2015 roku, jednak szybko zauważymy, że wprowadzono wiele modyfikacji i przydatnych usprawnień. Warto wspomnieć chociażby o systemie Precisse Pass, który odpowiada za właściwe zachowanie piłki podczas podań. Pozwala on na bardzo ciekawą grę, podczas której możemy się poczuć, jakbyśmy rzeczywiście byli na boisku. Kolejne podania wymagają przyjęcia odpowiedniej pozycji i wybrania dobrego momentu, oraz, oczywiście, precyzji. Warto również zwrócić uwagę na Real Touch, który odtwarza kontrolowanie piłki przez różnych zawodników. Wygląda to bardzo realistycznie.

Poza zmianami w sposobie prowadzenia piłki, twórcy gry wprowadzili także kilka nowości w sferze taktycznej. Przy pomocy systemu Advanced Instructions możemy ustawić zaawansowane strategie. Inną ciekawą funkcją jest Total Team Control – pozwala ona na natychmiastowe zmienianie mentalnego nastawienia całego zespołu – w praktyce oznacza to szybkie przejścia od atakowania do bronienia się i odwrotnie. Dzięki temu drużyna szybko dostosuje się do sytuacji zaistniałych na boisku.

To nadal nie wszystkie udoskonalenia, jakie zobaczymy w tej wersji gry. Warto zwrócić uwagę również na nowe opcje przy rutach rożnych, szereg nowych animacji oraz rozbudowane ruchy bramkarzy.

Ciekawa opcja dla fanów piłki.

Niewątpliwie, najbardziej popularną obecnie grą symulującą rozgrywki piłki nożnej jest seria Fifa. Fani tego sportu mają jednak bardzo interesującą alternatywę w postaci gry Pro Evolution Soccer 2017, która nie tylko nie ustępuje poziomem, ale i pod wieloma względami może być atrakcyjniejsza. W zasadzie najpoważniejszy mankamentem tej gry są fikcyjne nazwy drużyn i wymyślone nazwiska graczy – jednak nie jest to zbyt poważny problem, także raczej nie warto skreślać gry z tego powodu. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i z zapartym tchem śledzisz rozgrywki przed telewizorem lub sam biegasz po boisku, pobierz Pro Evolution Soccer 2017 download. Gra jest naprawdę realistyczna, pozwoli Ci przez chwilę poczuć się jak Ronaldo albo Messi. To rozrywka z najwyższej półki, z pewnością nie pożałujesz.

PES 2017 Download – do pobrania na PC

Pro Evolution Soccer 2017 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Pro Evolution Soccer 2017 Torrent
  • Pobierz Pro Evolution Soccer 2017 Cracked
  • Chomikuj PES 2017 Free Download
  • Exsite Pro Evolution Soccer 2017 Pobierz za darmo
  • Pebx Pro Evolution Soccer 2017 Download PC
  • Pełna Wersja PES 2017 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *