Phoenix Point Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Snapshot Games Inc.


Wydawca:
 

Snapshot Games Inc.


Wydawca PL:
 

Koch Media Poland


Data premiery:
 

3 grudzień 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, science fiction, turowe, taktyczne, crowdfunding, indie, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Phoenix Point Ultra Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 14788 razy

Waga: 13.49GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Phoenix Point:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X3
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz / AMD FX 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon R9 390X
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit

Phoenix Point należy do gatunku taktycznych strategii. Osadzona w świecie science-fiction produkcja jest dziełem studia SnapShot Games, znanego z powstałej dzięki crowdfundingowi grze Chaos Reborn. Jeżeli jesteś miłośnikiem tytułów w konwencji science-fiction, pobierz Phoenix Point Download i przenieś się do niezwykłego świata.

Phoenix Point Download Pełna wersja

Phoenix Point pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w Phoenix Point ma miejsce w roku 2046. Dekady wcześniej doszło do odkrycia starożytnego wirusa obcego pochodzenia, który wymknął się spod kontroli zaczął atakować wszystkie napotykane formy życia. Globalna pandemia doprowadziła do upadku człowieczeństwa, a zamiast ludzi i zwierząt na świecie zagościły mutanty. Znaczna część Ziemi spowita jest mgłą, a ocalałe jednostki starają się walczyć o przetrwanie. Przeciwnicy stale się zmieniają i adaptują do nieznanych wcześniej warunków, a jedyne schronienie zapewniają odosobnione enklawy. Jeżeli chcesz zmierzyć się z tym wrogim otoczeniem, pobierz za darmo Phoenix Point PC Download i przetrwaj w wyniszczonym świecie pełnym mutantów. Pod wieloma względami produkcja nawiązuje do twórczości H.P. Lovecrafta czy Davida Cronenberga. Fabuła oferuje graczom różne zakończenia, uzależnione od decyzji podejmowanych podczas zabawy.

Mechanika

Phoenix Point to produkcja, która jest dużym stopniu zainspirowana oryginalnym X-Com oraz jego wersjami uwspółcześnionymi, takimi jak XCOM: Enemy Unknown oraz XCOM 2. Jeżeli jesteś fanem tych tytułów, pobierz Phoenix Point i zobacz co jeszcze twórcy mają w zanadrzu. Poza znanymi rozwiązaniami mechanicznymi, produkcja oferuje także wiele nowych możliwości. Zadaniem gracza jest przejęcie dowodzenia nad tytułowym Phoenix Point, czyli jednym z ostatnich ludzkich bastionów. Celem zabawy jest dbanie o jego bezpieczeństwo i rozwój, a także walka o zasoby i przeprowadzanie operacji militarnych. Gracz ma możliwość obsługiwania globalnej mapy, dzięki której poszukiwać można ludzkich osad oraz wykonywać dla nich różnorodne misje.

Rozgrywka

Podczas zabawy duże znaczenie ma odwiedzanie odwiedzanie lokacji ukrytych, dzięki którym pozyskiwać można zasoby przydatne w rozwijaniu ekwipunku oraz bazy. Podczas nawiązywania kontaktu z pozostałymi frakcjami należy zachować ostrożność, ponieważ nie wszystkie nastawione są przyjaźnie. Niektóre starają się w miarę normalnie funkcjonować, podczas gdy inne dążą do kompletnej eksterminacji lub oddają stworzonym przez wirusa potworom religijną cześć. Odpowiednio pozytywne kontakty z pozostałymi grupami pozwalają jednak na korzystanie z ich unikalnych broni i rozwiązań technologicznych. Produkcja kładzie duży nacisk na aspekty ekonomiczne oraz polityczne. Jeżeli lubisz takie klimaty, ściągnij Phoenix Point free Download i zajmij się rozwojem własnej frakcji ocalałych. Znaczna część zabawy opiera się na walkach turowych, podczas których gracz ma okazję dowodzić oddziałem. Niemal każda z odwiedzanych lokacji jest wygenerowana losowo, co dodaje rozgrywce unikalności.

Phoenix Point Pobierz Cracked-3DM

Phoenix Point download

Pobierz Grę!

 • Prophet PC Phoenix Point Skidrow
 • Pebx free Phoenix Point za darmo Pobierz
 • Warez-bb Phoenix Point Cracked-3dm
 • Do pobrania Phoenix Point Codex

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.