Pillars of Eternity II Deadfire Download

Gry fabularne zawsze dają graczom dużo satysfakcji, ponieważ dają mu możliwość realizowania się na wielu różnych płaszczyznach. Pobierz Pillars of Eternity II Deadfire download, jeśli chcesz spróbować gry, w której wcielisz się w postać mającą znaczny wpływ na losy świata.

Pillars of Eternity II Deadfire Download – Pełna Wersja PC

Pillars of Eternity II Deadfire pobierz

Pobierz za Darmo!

Zarys fabuły gry

W grze Pillars of Eternity II: Deadfire fabuła ma ogromne znaczenie dla przebiegu gry. Eothas został uznany za martwego, ale udaje mu się powrócić. Wciela się w posąg pogrzebany pod warownią należącą do protagonisty. Aby ocalić swoją dusze, bohater musi odnaleźć Eothasa. Nie będzie to takie proste, ponieważ aby tego dokonać, konieczne będzie lekkie zaburzenie świata bogów i śmiertelników.

Jak odbywa się gra

Tytułowe Deadfire to archipelag wysp, pomiędzy którymi drogą lądową i wodną będzie musiał się przemieszczać bohater. Co ciekawe, bohater nie może skupiać się wyłącznie na samym celu swoich poszukiwań, czyli na Eothasie. Ludzie mieszkający na wyspach są ze sobą skłóceni, mają swoje obowiązki, swój rytm dnia i własne problemy. Zanim więc uda się odnaleźć Eothasa, trzeba spróbować nieco się z nimi zbratać. Nie będzie to łatwe, ponieważ potrzebne nam osoby można będzie spotkać w określonych lokalizacjach tylko w określonych porach.

Ogólna ocena gry

Pobierz Pillars of Eternity II Deadfire download, jeśli chcesz sprawdzić jak zakończyła się współpraca deweloperów tej gry z fanami poprzednich wersji – w ciągu jednej doby udało się zebrać donację w wysokości 1,1 miliona dolarów na wyprodukowanie gry. Już sam ten fakt zobowiązuje do tego, aby się przekonać na własne oczy, jak na podstawie legendarnej gry można stworzyć jeszcze lepszy sequel. Gra jest wspaniałym połączeniem spokojnego, sielskiego życia na tropikalnych wyspach wraz z jego codziennymi trudami i przyjemnościami, z rozgrywkami bogów pomiędzy sobą, a także między bogami a ludźmi. Czy w sytuacji starć bogów z ludźmi ludzie zawsze stoją na przegranej pozycji? Okazuje się, że niekoniecznie, co będzie się starał udowodnić nasz bohater.

W Deadfire bohater ma do czynienia z dynamiką pogody, co w nowoczesnych grach fabularnych powoli staje się już standardem. Zmienne warunki atmosferyczne zawsze mają nieznaczny wpływ na sposób rozgrywania walk oraz inne czynniki. W grze mamy do czynienia z dużą dawka eksploracji, ale również wykonywania ciekawych zadań, do których został powołany nasz bohater. Można zaobserwować wprowadzenie ciekawych zmian do dialogów oraz interfejsu, przez co gra jest naprawdę bardzo czytelna i przyjemna. System rozwoju postaci został udoskonalony, dzięki czemu sterowanie postaciami staje się bardziej zaawansowane. Pobierz Pillars of Eternity II Deadfire download, aby się o tym przekonac i wcielić się w rolę głównego bohatera, o zmiennych cechach, ale niezmiennym, stałym celu – odnalezienia okrutnego, mściwego boga. Jego zadanie nie będzie łatwe, zatem gracz może się wciągnąć w tę fabułę na długie dni. Bedzie ona wymagała od niego niemałego zaangażowania, nie tylko czasowego ale przede wszystkim umysłowego.

Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz grę na PC

Pillars of Eternity II Deadfire download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Pillars of Eternity II Deadfire Crack Pebx
  • Pobierz Pillars of Eternity II Deadfire Torrent Chomikuj
  • CODEX Pillars of Eternity II Deadfire Free Download
  • Skidrow Pillars of Eternity II Deadfire Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *