Pizza Connection 3 Download

Pizza Connection 3 jest wydaną komputery osobiste strategią ekonomiczną. Produkcja powstała jako dzieło studia Gentymad i jest kolejną częścią popularnego cyklu, do którego należą wydane pod koniec lat dziewięćdziesiątych gry Pizaa Syndicate oraz Pizza Connection 2. Cykl ten znany był na niektórych rynkach jako Fast Food Tycoon.

Pizza Connection 3 Download – Pełna Wersja PC

Pizza Connection 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i mechanika w grze Pizza Connection 3

Gra Pizza Connection 3 opiera się na niemal identycznych rozwiązaniach, co dwie poprzednie części. Gracz ponownie wciela się we właściciela początkującej pizzerii. Jego zadaniem jest rozwój małego lokalu w sieć rozbudowanych restauracji, posiadających punkty na całym świecie. Aby przeobrazić swój biznes, konieczne jest wykonywanie zadań charakterystycznych dla wielu innych strategii ekonomicznych. Jeżeli uwielbiasz pizzerie, pobierz Pizza Connection 3 Download i zostań właścicielem jednej z nich. Podczas zabawy należy dbać nie tylko o stronę biznesową swojego przedsięwzięcia, ale również opracowywać własne dania. Gracz może skorzystać z rozbudowanego kreatora pizz, który pozwala na komponowanie bardzo swobodnych wariantów. Do dyspozycji pozostawiono ponad 75 różnych składników, które mają określony wpływ na smak, aromat oraz wygląd gotowej pizzy.

Rozgrywka w grze Pizza Connection 3

Zabawa w Pizza Connection 3 polega w dużym stopniu na zarządzaniu otwieranymi restauracjami, włącznie z dekorowaniem lokali, opieką nad pracownikami, dbaniem o marketing oraz inwestowaniem w analizy rynkowe. Podobnie jak w klasycznych częściach serii, gracz ponownie nie jest ograniczony koniecznością uprawiania uczciwej konkurencji. Jeżeli chcesz zostać prawdziwym magnatem restauracji, pobierz Pizza Connection 3 Download i pokonaj swoich konkurentów z branży. Do najbardziej przydatnych meto walki z poszczególnymi rywalami należy między innymi dokonywanie sabotażu oraz wręczanie łapówek.

Tryby w grze Pizza Connection 3

Kampania dla pojedynczego gracza oferowana w Pizza Connection 3 jest wyjątkowo obszerna i rozbudowana. Zabawa rozpoczyna się na ulicach Rzymu, jednak wraz z udziałem w kolejnych misjach podbić można wiele innych światowych rynków, między innymi Waszyngton, Sydney czy Berlin. Aby zwiedzić świat przedstawiony w grze pobierz Pizza Connection 3 Download i umiejętnie poprowadź swoją karierą. Podobnie jak wiele innych strategii ekonomicznych, produkcja pozwala także na udział w trybie swobodnym. Gracz może w nim sam ustalać parametry startowe, włącznie z wyborem miasta z początkową restauracją. Uwzględniane są także rozmaite warunki wpływające na rozgrywkę, między innymi pozycja konkurencji.

Strona techniczna gry Pizza Connection 3

Pizza Connection 3 jako pierwsza część cyklu przedstawiona została w pełnym trójwymiarze. Nie zmienił się jednak charakter oprawy graficznej, która ponownie pełna jest kolorów i zawadiackiego humoru. Jeżeli chcesz wziąć udział w przyjemnej i niezobowiązującej zabawie, pobierz Pizza Connection 3 free Download i zostań najlepszym szefem kuchni. Tytuł wydany na komputery z systemem Windows dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Pizza Connection 3 Pobierz grę na PC

Pizza Connection 3 download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Pizza Connection 3 Crack Pebx
  • Pobierz Pizza Connection 3 Torrent Exsite
  • Chomikuj Pizza Connection 3 Pobierz za darmo
  • CODEX Pizza Connection 3 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *