Postal 4: No Regerts Download za darmo

Platformy: PC
Producent:

Running with Scissors


Wydawca:

Running with Scissors


Data premiery:

14 październik 2019 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, sandbox, FPS, humorystyczne, strzelanki

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Postal 4: No Regerts:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core 2.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8/10 64-bit

Download Postal 4: No Regerts to gra akcji FPP, w której głównym bohaterem jest chłopa mający problemy psychiczne. Sieje on zniszczenie na amerykańskich ulicach. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Running with Scissors. Warto wspomnieć, że nie brakuje tutaj elementów strzelanki. Naszym głównym zadaniem jest demolowanie napotkanych lokacji. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to już czwarta odsłona serii.

Postal 4: No Regerts Pobierz za darmo PC

Postal 4: No Regerts download Download!

Koleś z Postala

Masz ochotę wcielić się w psychopatycznego Kolesia? Pobierz Postal 4: No Regerts za darmo i stań się prawdziwym postrachem okolicy. Należy wspomnieć, że akcja toczy się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. Przenosimy się do niewielkiego miasteczka Paradise. Trzeba dodać, że główny bohater przemierza lokacje wraz ze swoim pupilem. Jest to pies o imieniu Champ. Podczas rozgrywki odwiedzamy różnorodne zakątki Stanów Zjednoczonych.

Darmowe gry to również ciekawe wątki fabularne. Kierowana przez nas postać została okradziona niemal z całego dorobku. To właśnie dlatego główny bohater postanowił osiedlić się w miasteczku Edensin, gdzie pragnie rozpocząć życie na nowo. Otwarty świat daje nam wysoki poziom swobody. Możemy przemierzać rozległe lokacje, co stanowi ogromną zaletę.

W dużej mierze to od osobistych decyzji gracza zależy przebieg akcji. Mechanizm rozgrywki w Postal 4: No Regerts został zaczerpnięty z poprzednich odsłon. Nie odnotujemy tutaj większych modyfikacji. Oczywiście podczas rozgrywki musimy wypełniać powierzone nam zadania. Mowa tutaj nie tylko o misjach głównych, ale również pobocznych.

Dwa sposoby rozgrywki

Twórcy nie narzucają nam sposobu rozgrywki, a więc możemy odkryć produkcję na dwa sposoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasza postać zachowywała się jak porządny obywatel. Może być ona pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Oczywiście kierowany przez nas bohater może również zamienić się w prawdziwego potwora, który będzie niszczył wszystko, co spotka na swojej drodze.

Każda nasza decyzja niesie za sobą konsekwencje. Jeśli naruszamy obowiązujące przepisy, to musimy liczyć się z karami. Ważne jest, aby ich uniknąć. Na specjalną uwagę zasługuje także zróżnicowane społeczeństwo. W miasteczku Edison napotkamy np. fanatyków Gry o Tron. Może Cię zaciekawić także gra Predator: Hunting Grounds pobierz.

Szeroki wybór broni – Postal 4

Wiadomym jest, że podczas przemierzania lokacji niejednokrotnie będziemy musieli sięgnąć po broń. Niewątpliwym atutem jest fakt, że do wyboru mamy m.in. strzelby. Nie można także pominąć innych gadżetów obronnych, takich jak np. działa na ptaki. Twórcy starali się wdrożyć elementy humorystyczne. Dzięki temu nasza postać może sięgnąć po pistolet na wodę. Szeroki wachlarz broni daje nam niemałe pole do popisu.

Kolejną zaletą jest możliwość modyfikacji posiadanej broni, czy też innych przedmiotów. Rozgrywka może toczyć się wyłącznie w pojedynkę. Nie przewidziano trybu multiplayer, co niektórych może rozczarować. Natomiast otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Gra jest dość brutalna, a więc przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich osób.

Postal 4: No Regerts Download Pełna Wersja PC

Postal 4: No Regerts pobierz Pobierz Grę!

 • Pobierz Postal 4: No Regerts torrent darkw
 • Free Download Postal 4 crack chomikuj
 • Pełna Wersja Postal 4 na komputer do pobrania
 • Reloaded Postal 4: No Regerts free download

the only two third game is known passed since visit the local penitentiary the postal dude postal 4 no regerts postal 4 no regerts brand new town greater support peaceful get creative with 4 no regerts free download the horizon use and flush toilets trailer home over the top arsenal new place new ammo regerts is broadband internet connection storage dirty work permanent guest gas can running with scissors bevy of interactivity sandbox gameplay release date available space for duke potent power ups industry veteran recommended for these install it postal twist iconic shovel feed doggie treats optimize further operating system os

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.