Predator: Hunting Grounds PC Download

Pobierz Predator: Hunting Grounds to gra akcji FPP/TPP, która utrzymana jest w klimacie science-fiction. Należy zaznaczyć, że nie jest to klasyczna strzelanka. Znajdziemy tutaj szereg elementów, które urozmaicają zabawę. Warto podkreślić, że gra powstała w oparciu o licencję filmu. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC oraz Playstation 4. Producentem jest studio Illfonic Games, a wydawcą Sony Interactive Entertainment.

Predator: Hunting Grounds do pobrania gra PC

Predator Hunting Grounds pelna wersja
Zainstaluj Grę!

W roli Predatora

Masz ochotę wcielić się w skórę Predatora? Pobierz Predator: Hunting Grounds Download i zostań tytułową postacią. Trzeba jednak zaznaczyć, że rozgrywka toczy się w trybie multiplayer. Oznacza to, że przyjdzie nam również stanąć po drugiej stronie barykady. Predator może być tylko jeden. Pozostali gracze wcielają się w rolę żołnierzy, którzy muszą przetrwać w niesprzyjających okolicznościach.

Warto wspomnieć, że opisywana gra jest asymetryczna. Oznacza to, że obie strony zabawy muszą zmierzyć się z zupełnie innymi wyzwaniami. Predator działa w pojedynkę, jednak posiada on ponadprzeciętną moc, jest to wojownik rasy Youtja. Stroną przeciwną są komandosi, którzy działają w grupie. Trzeba jednak podkreślić, że są oni o wiele słabsi, a więc muszą wykazać się nie lada umiejętnościami.

Trzeba zaznaczyć, że twórcy zadbali o wysoką szczegółowość. Z pewnością zadowoli to miłośników filmów. Gry darmowe zapewniają również wyjątkowe emocje. W tym przypadku rozwój akcji jest bezpośrednio uzależniony od rzeczywistych umiejętności graczów. Nie można więc przewidzieć, jak potoczy się zabawa. Za każdym razem możemy odkrywać grę na nowo, co stanowi kolejny plus.

Podstawowe wyposażenie w Predator: Hunting Grounds

Postać Predatora została zaprojektowana z najwyższą precyzją. Posiada on wyposażenie znane z produkcji filmowych. Mowa tutaj o m.in. włóczni Naginota, naramiennym dziale, czy też ostrzu nadgarstkowym. Trzeba również podkreślić, że opisywana postać może korzystać z aktywnego kamuflażu, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Nie musimy stawać do walki z przeciwnikiem, jeśli nie mamy na to ochoty.

Możliwość wtopienia się w otoczenie sprawi, że pozostaniemy niemal niezauważeni. Warto także dodać, że opisywany bohater cechuje się wyjątkowym sprytem i zręcznością. Zniesie on o wiele więcej niż komandosi. Może poszczycić się wyjątkową wytrzymałością. Problemem może okazać się jednak walka z kilkoma przeciwnikami jednocześnie. W takiej sytuacji rozsądniej jest unikać starcia i nie narażać się na zgładzenie przez wroga.

Współpraca między żołnierzami

Wiadomym jest, że komandosi są o wiele słabsi. Z tego względu muszą ze sobą współpracować. Tylko wspólnymi siłami uda im się pokonać mocnego i potężnego Predatora. Pierwszym krokiem jest ustalenie odpowiedniej taktyki. Powinniśmy przewidzieć zagrożenia, które mogą stanąć na naszej drodze. Nie należy również ignorować wyjątkowych cech przeciwnika.

Komandosi mogą korzystać jedynie z tradycyjnej broni. Na specjalną uwagę zasługuje trójwymiarowa grafika bogata w detale. Zasługa tak świetnej oprawy graficznej jest Unreal Engine 4, ten sam co wykorzystany w grze Paragon. Rozgrywka może toczyć się wyłącznie w trybie multiplayer. Jest to klasyczna gra sieciowa, co oznacza brak możliwości zabawy w pojedynkę.

Predator: Hunting Grounds Download

Pelna wersja
Ściągnij Grę!

  • pebx Predator: Hunting Grounds demo torrent
  • chomikuj Predator: Hunting Grounds gra za darmo
  • codex Predator: Hunting Grounds PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *