Postal: Brain Damaged Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Hyperstrange / CreativeForge Games


Wydawca:
 

Running with Scissors


Data premiery:
 

9 czerwca 2022


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, FPP, FPS, humorystyczne, polskie, indie, strzelanki, bardzo brutalne

Języki:  Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 14577 razy

Waga: 2.15GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Postal: Brain Damaged:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 GT
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10

Postal: Brain Damaged to gra z gatunku retro spin-off, co można podciągnąć pod gatunek FPP oraz FPS. Stajesz się psychopatą, żądnym krwi, żądnym zabójstw i żądnym nieszczęścia oponentów.

Postal: Brain Damaged Pobierz za darmo

Postal: Brain Damaged download pc

Zainstaluj Grę

Producent gry:

Producentem gry jest polska firma CreativeForge Games oraz Hyperstrange, operujące w Warszawie. Jak Polak chce, to Polak potrafi. Hyperstrange jest uznawane za bardzo solidną firmę, produkującą wciągające, ale też mroczne gry. Fanatycy horrorów odnajdą się w ich grach jak w domu, natomiast wydawcą tej gry jest Running With Scissors. Polacy potrafią być mocno szurnięci, na co dowodem jest Postal: Brain Damaged. W końcu ktoś musiał mieć naprawdę twardy łeb, by taką grę stworzyć.

Opinie na temat tej gry w aktualnym stadium:

Gracze bardzo chwalą sobie Hyperstrange przez grafikę rodem z lat 90. Ciekawa naparzanka. W końcu nie w każdej grze możesz stać się totalnym psychopatą. Gra, póki co oceniana jest na 7.9, więc to bardzo solidna ocena.

Platformy, na jakie została wydana gra:

Jedyną platformą, na jaką została wydana gra Postal: Brain Damaged jest PC. Autorzy postawili tylko na komputer. Jeśli lubisz gry z serii Postal to koniecznie musisz sprawdzić Postal 4: No Regerts do pobrania.

Fabuła Postal: Brain Damaged:

Nasza pobudka ma miejsce w szpitalu psychiatrycznym, a nasze przezwisko to The Dude, czyli zwykły koleś. Wiemy tyle, że na skutek wydarzeń, nasz mózg został poważnie uszkodzony, przez co nasze podejście do świata lekko się przemienia, a także potwory, widziane przez nas mają zostać unicestwione i zniszczone. To tyle, co aktualnie wiemy na temat fabuły.

Co gracz ma wykonywać w grze?

Głównie to strzelać, z widoku pierwszej osoby. Hyperstrange i CreativeForge Games chciało, by gracze wrócili pamięcią do starych gier. Przemierzamy osady, takie jak strefa 69, szpital psychiatryczny czy konwent fanów komiksów. Proste zadanie, wyeliminowanie wszystkich wrogów na naszej drodze, z pomocą dostępnych nam broni. Bronie w tej grze to m.in. dwururka, pistolet czy wyrzutnia rakiet.

Co takiego potrzebujesz by wymiatać w Postal: Brain Damaged? Potrzebujesz zręczności i ciągłego ruchu, a także dobrych umiejętności strzeleckich. By nie zginąć, musisz być ciągle w ruchu, wydaje się proste. Nasi przeciwnicy to zombie, kosmici a w późniejszej fazie rozgrywki bossy. Czyhają na nas także testy naszych umiejętności zwinnościowych, musimy przeskakiwać przez różnorakie przeszkody.

 

Czy tytuł Postal: Brain Damaged jest godny zainteresowania?

Jeśli interesuje Cię zabijanie różnych potworów, zmutowanych czy skrajnie niebezpiecznych to oczywiście, że tak. Ten tytuł to przysmak dla starych wyjadaczy i wyjadaczy horrorowych, a także ludzi, którzy interesują się tematyką różnych stworzeń. Każdy kiedyś chce wrócić do starych czasów i powspominać, jak to kiedyś wyglądało a producenci tej gry, chcą nam w tym niesamowicie pomóc. Gra wydana jest na Steamie.

Trailer zapowiada solidny tytuł, warty zauważenia i zatrzymania się przy nim. Musisz być brutalem, potężnym brutalem, to nie gra dla ludzi o słabych nerwach. Wymagane jest psychodeliczne podejście i akceptacja skrajnie czarnego humoru, który jest wizytówką tej gry. Grafika jest mocno cukierkowa, co z pewnością nie zabiera nam przerażającego wrażenia z tej gry.

Jakie posiadamy tryby gry?

Jedynym trybem gry w Postal: Brain Damaged jest tryb jednoosobowy, więc przy tej grze nie możemy zagrać przez internet z kolegą czy koleżanką. Musisz grać w to sam i sam stawiać czoła czyhającym niebezpieczeństwom w pełni samemu. Musisz uwierzyć w swoje umiejętności.

Postal: Brain Damaged Download Pełna Wersja

Postal: Brain Damaged pobierz za darmo

Pobierz Grę

Postal: Brain Damaged is good old violence crack Postal: Brain Damaged free download torrent postal dude the head more glorification of violence this game is prepare for old school key features some crazy nightmare skill based of postal download postal brain damaged plot holes boomer shooter blood thirsty maniacs fps gameplay dark humor funky meds data wydania brain damage so it will involve and props stage based too many hits say goodbye the postal dude retro shooter direction his mind the postal

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *