Praey for the Gods Download

Praey for the Gods jest grą trzecioosobową, inspirowaną kultową grą dostępną, do tej pory, tylko na konsolę PlayStation 2, a mianowicie “Shadow of the Colossus”. Cała idea gry opiera się na wcieleniu się w samotną bohaterkę, która co krok stawia czoła coraz to potężniejszym bogom. Wieczna zima panująca na świecie jest bowiem ich sprawką. Przeciwnicy naszej bohaterki są zawsze silniejsi od niej, więc walka z nimi nie sprowadza się do bezmyślnego klepania w klawisze, lecz na odnajdywaniu słabych punktów bogów, co opiera się z reguły na wspinaczce po ich wielkich ciałach, by znaleźć dogodne miejsce do ciosu. By przekonać się o tym, jak to wciągająca rozgrywka, pobierz Praey for the Gods download.

Praey for the Gods Pobierz pełna wersja

Praey for the Gods prophet

Pobierz za Darmo!

Gra “Shadow od the Colossus” jest grą wydane przez niewielkie, trzyosobowe studio No Matter z samego San Francisco. Tytuł jest ich debiutem na rynku gier. I jak się okazuje, debiutem całkiem udanym, z którym warto się zapoznać, o ile oczywiście przygodówka z elementami gry akcji to coś, co Cię kręci. Pobierz Praey for the Gods download i odwiedź niezwykły świat ciągłej zimy. Zrób też wszystko, by odkryć przyczyny takiego stanu rzeczy, a następnie stań oko w oko z bóstwami, które stoją za tą naturalną katastrofą. Być może wcielając się w postać bohaterki uda Ci się uratować to niezwykłe uniwersum.

Bardzo charakterystycznym elementem gry Praey for the Gods są pojedynki, podczas których niewielkich rozmiarów bohaterka staje w szranki z potężnymi bóstwami. Gracz musi się wykazać prawdziwą inwencją, kreatywnością, logicznym myśleniem, a także skłonnością do ryzyka, by odnaleźć w końcu słabe punkty przeciwników. To prawdziwe wyzwanie. Istotna jest też spostrzegawczość i refleks – w innym wypadku potężna siła bogów dotknie naszej drobnej bohaterki, a to z całą pewnością nie skończy się dla niej dobrze. Dodatkowym atutem tej gry są elementy zaczerpnięte z survivalu, co jest naprawdę ciekawe. W dodatku pojawiają się również sytuacje, w których bohaterka musi wziąć się za rzemiosło, bo stworzyć dla siebie wyposażenie, które będzie konieczne zarówno po to, by przetrwać, ale i stanąć do walki przeciw naprawdę potężnym wrogom. Jeżeli jesteś zainteresowany takimi motywami, pobierz Praey for the Gods download i stań się wyzwolicielem tego niezwykłego świata. Staw czoło najwyższym istotom i je zwycięż.

Ze względu na to, że oprawa graficzna wersji na komputery została stworzona na silniku Unity Engine 5, wielu graczy narzeka na niezbyt dobre rozwiązania graficzne. Wpływa to bowiem na pogorszoną widoczność tego, co dzieje się na ekranie w trakcie gry. Należy jednak oddać twórcom fakt, że grafika, mimo słabych not, doskonale wpływa na atmosferę całej gry, w świetny sposób wprowadzając odpowiedni klimat. Praey for the Gods to gra dla tych, którzy kochają akcję, przygody i walki z naprawdę potężnymi bossami. W tej grze będziesz mógł stanąć naprzeciw tym, którzy rządzą światem, i wyzwać ich do, wydawać by się mogło, nierównej walki. Jednak właściwe przygotowanie pozwoli Ci na wygraną.

Praey for the Gods Download reloaded

Praey for the Gods steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Praey for the Gods Torrent Pebx
  • Free Download Praey for the Gods Crack Chomikuj
  • CODEX Praey for the Gods Free Download
  • Skidrow Praey for the Gods Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *