The Long Dark Download

Zupełnie nowa gra o charakterze survivalowym niezależnego studia Hinterland to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów sandboksowych przygodówek. Tytuł jest symulacją przetrwania, natomiast fabuła została opowiedziana z perspektywy pierwszej osoby. Studio odpowiedzialne za grę zostało założone w 2012 roku przez Raphaela Van Lieropa, czyli osobę, która pomagała przy tworzeniu takich tytułów jak np. Warhammer 40,000: Dawn of War, Company of Heroes czy Far Cry 3. Ponadto w skład zespołu weszli sami najlepsi – byli pracownicy takich firm jak BioWare, Riot Games czy Cony Santa Monica i Volition Inc. To właśnie oni zdobyli uznanie za powołanie do życia takich rozgrywek jak: Saints Row, Red Faction, Prince of Persia: Piaski Czasu, God of War, Sly, Knights of the Old Republic, Baldur’s Gate i L.A. Noire. Jak widać cały zespół kanadyjskiego studia wprawia w zachwyt, a więc ich najnowsze dziecko również nie może rozczarowywać. Jeśli jesteś miłośnikiem wszelkiego rodzaju gier survivalowych, to ten tytuł z pewnością Cię nie zawiedzie. Pobierz The Long Dark Download już dziś i nie przegap okazji, aby móc udać się do dzikiej, kanadyjskiej tajgi.

The Long Dark Download – Pełna Wersja PC

The Long Dark pobierz

Pobierz za Darmo!

Głównym zadaniem gracza jest szeroko pojęte przetrwanie. Użytkownik musi wcielić się w postać ocalałego z katastrofy lotniczej pilota Williama Mackenziego. Na skutek burzy magnetycznej w samolocie wyłączyły się wszystkie urządzenia elektroniczne, a pilot cudem ocalał. Awaryjne lądowanie musiało mieć miejsce prawie w środku dziczy, gdzie dostęp do wody pitnej i jedzenia jest zdecydowanie ograniczony. Ponadto w pobliskim miasteczku również nie działają żadne urządzenia elektroniczne, a wielkimi krokami nadchodzi naprawdę sroga zima.

Mimo, iż deweloperzy postawili przede wszystkim na aspekt przetrwania tej apokalipsy, to jednak udało im się stworzyć fantastyczną, wciągającą historię podzieloną na kolejne epizody. Jej autorką jest Marianne Krawczyk, która zajmowała się fabułą w takich tytułach jak L.A. Noire lub God of War. William nie tylko komentuje wszystkie swoje poczynania, stan zdrowia czy kondycję, ale przede wszystkim wydarzenia, jakie mają miejsce w tej głuchej dziczy. Sama struktura gry stwarza naprawdę wiele możliwości, a także daje ogromną wolność i swobodę wyboru. Tylko od gracza zależy, w którym kierunku się uda, natomiast sama możliwość ruchu po mocno ośnieżonych i zasypanych terenach nie jest w żadnym stopniu ograniczona. Dodatkowo w grze nie brakuje wyborów moralnych, które w znacznym stopniu mogą wpływać na życie innych, otaczających bohatera osób. Koniecznie pobierz The Long Dark Download i przekonaj się na własnej skórze, czy potrafiłbyś przetrwać w głuchej dziczy skazany jedynie na własne umiejętności. Sprawdź, czy survival jest Twoją mocną stroną i czy to Ty zdołasz przezwyciężyć dziką tajgę, czy może to ona pokona Ciebie.

Gracz musi eksplorować otaczający go świat, poszukiwać schronienia, drewna na opał lub innych, użytecznych przedmiotów, które pomogą mu obronić się przed krwiożerczymi, dzikimi zwierzętami. Walka jest tutaj rzadkością, jednak zdarzają się momenty, w których trzeba stawić czoło niedźwiedziowi czy stadu wilków. Gracz musi uważać na takie czynniki jak zmęczenie, kondycja, energia czy wytrzymałość ekwipunku, a także uważać na czynniki zewnętrzne jak temperatura, pogoda i zamiecie śnieżne. Przystosowanie się do panujących warunków jest kluczem do sukcesu, jakim jest przetrwanie. Pobierz The Long Dark Download, baw się doskonale i walcz o swoje przetrwanie, a z pewnością nie ominie Cię nagroda.

The Long Dark Pobierz grę na PC

The Long Dark download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Long Dark Crack Chomikuj
  • Free Download The Long Dark Torrent Pebx
  • Exsite The Long Dark Pobierz za darmo
  • CODEX The Long Dark Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *