Prison Simulator Download

Prison Simulator to symulator więzienia wydany na Microsoft Windows PC. Nie wcielamy się jednak w skórę przestępcy, a pracownika służby więziennej. Producentem jest Baked Games, a wydawcą PlayWay. Premiera odbędzie się w 2019 r., jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Dostępny jest jeden tryb rozgrywki, czyli single player.

Prison Simulator PC Download do pobrania

Prison Simulator pobierz
Ściągnij Grę!

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w więzieniu? Pobierz Prison Simulator Download i poprowadź swoją postać do awansu. Tylko miesiąc dzieli nas od objęcia wymarzonego stanowiska. Oczywiście na naszej drodze stanie wiele przeciwności. Jedna pomyłka może zniszczyć naszą karierę.

Gracz mado wykonania szereg zadań związanych z codzienną pracą w więzieniu. Twórcy w sposób brutalny przedstawili to środowisko. Naszym celem jest to, aby nie narazić się przełożonym, a jednocześnie zadbać o interesy osób osadzonych w więzieniu. Taka postawa opłaca nam się najbardziej. Administracja więzienia będzie próbować nam uprzykrzyć ostatnie dni przed awansem. Zostaniemy załadowani obowiązkami, których wykonanie wcale nie należy do łatwych. Każde zadanie będzie coraz bardziej skomplikowane. Popełnienie błędu może skutkować nawet wylaniem nas z pracy, co będzie kompletną katastrofą. Ciekawostką jest fakt, iż firma PlayWay jest odpowiedzialna za takie produkcje jak Junkyard Simulator.

Pobierz Prison Simulator Download i przekonaj się, jakie są realia służby więziennej. Nasza zarobki nie będą satysfakcjonujące. Właśnie dlatego musimy szukać sposobów na to, aby po kryjomu “dorobić”. Najbardziej opłacać będzie nam się współpraca z więźniami. Niesie to za sobą spore ryzyko, gdyż wszystko odbywa się w tajemnicy. Pomoc osadzonym nie wydaje się być zbyt skomplikowana. Musimy jedynie odbierać i przekazywać pakunki o nieznanej zawartości. W niektórych sytuacjach należy również przymknąć oko na zachowania niezgodne z regulaminem. Dzięki temu nie tylko zarobimy pieniądze, ale również zyskamy szacunek osadzonych.

Brak współpracy z więźniami nie działa na naszą korzyść. Taka postawa sprawi, że obchody będą niebezpieczne i nieprzyjemne. Z drugiej jednak strony narażamy się naszemu szefostwu. Jeśli odkryje ono powiązania z więźniami, to najprawdopodobniej zostaniemy pozbawieni pracy. To, jak będzie wyglądać służba więzienna w dużej mierze zależy od naszego postępowania. Samodzielnie decydujemy o tym, czy zdecydujemy się na poprawę układów z administracją, czy też osadzonymi. Musimy przekalkulować, co opłaca nam się bardziej. Pamiętajmy, że od wymarzonego awansu dzieli nas jedynie miesiąc.

Prison Simulator na PC nie jest kolejnym klasycznym symulatorem. Mechanizm rozgrywki jest w tym przypadku nieco inny. W każdej sytuacji musimy liczyć się z tym, że nasza zabawa zostanie przerwana. Jeśli źle wypełnimy nasze obowiązki, to szefostwo wyrzuci nas z pracy, a tym samym rozgrywka się zakończy.

Ciekawym jest, że do wybory mamy dwa tryby rozgrywki. Tryb fabularyzowany narzuca na nas limit czasu – wszystkie narzucone na nas zadania musimy wykonać w ciągu miesiąca. W trybie dowolnym nie mamy sztywnych limitów czasowych. Ograniczenia nie stanowią również obowiązki, ani inne limity. Dzięki temu rozgrywka przebiega w swobodnej atmosferze.

Prison Simulator Pobierz pełna wersja

Prison Simulator download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 560 z 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Pobierz Prison Simulator Torrent Pebx
  • Free Download Prison Simulator Crack Chomikuj
  • Exsite Prison Simulator Pobierz za darmo
  • Skidrow Prison Simulator steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *