Pro Cycling Manager 2020 Pobierz za darmo

Platformy: PC
Producent:

Cyanide Studio


Wydawca:

Nacon / Bigben Interactive


Data premiery:

4 czerwiec 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-16

Gatunek: Sportowe, manager, kolarstwo

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Duński, Holenderski, Norweski, Portugalski

Pełna Wersja + Crack

Pro Cycling Manager 2020 Cycling Bundle (zestaw)

Polska wersja językowa

Pobrano 6855 razy

Waga: 6.67 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Pro Cycling Manager 2020:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 240 / Radeon HD 5570
 • Miejsce na dysku: 27 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 27 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jesteś fanem symulatorów? Kochasz gry o tematyce sportowej? Lubisz gry, w których wymaga się strategicznego myślenia oraz dobrego planowania? Pasjonujesz się kolarstwem i wszystkim co jest z nim związane? Szukasz interesującej i oryginalnej gry? Jeżeli tak, to z pewnością musisz zapoznać się z moim tekstem odnośnie gry Pro Cycling Manager 2020. Miałem okazje grać w nią w ostatnim czasie, więc mam nadzieje, że moje spostrzeżenia będą dla Ciebie przydatne. Zapraszam do lektury!

Pro Cycling Manager 2020 Download Pełna Wersja PC

Pro Cycling Manager 2020 pobierz Pobierz Grę!

Gra Pro Cycling Manager 2020 to typowy symulator zarządzania zespołem sportowym. Został zaprojektowany, tak by spełnić oczekiwania i marzenia wszystkich osób, które uwielbiają wcielać się w postaci menadżerów. Gra została wyprodukowana przez Cyanide Studio, a wydana przez Nacon. Jest ona dedykowana dla systemu Microsoft Windows. Można, więc narzekać na tak wąskie przeznaczenie tej pozycji. Oczywiście gra jest kontynuacją wcześniejszych wydań.

O co chodzi w tej grze?

Jeżeli chodzi o fabułę tej gry to jest ona naprawdę banalnie prosta. Wszystko polega na tym, że gracz wciela się w postać menadżera danego zespołu kolarskiego. Oczywiście swoimi decyzjami oraz swoim zachowaniem ma sprawić, że to właśnie jego zespół będzie odnosił największe zwycięstwa i osiągnięcia podczas danego sezonu. Zatem przed menadżerem stoją naprawdę spore wyzwania. Do obowiązków gracza należy między innymi: dbanie o fundusze swojego zespołu, planowanie treningów oraz wymyślanie odpowiedniej strategii na każdą część sezonu. Gra oferuje jeszcze tryb kariery oraz tryb gry online, o których wspomnę w dalszej części mojego wpisu. Poprzednia odsłona serii dostępna tutaj Pro Cycling Manager 2018.

Co czeka na gracza?

Gra Pro Cycling Manager 2020 oferuje przed każdym graczem naprawdę całkiem sporo możliwości. Oczywiście najbardziej dopracowanym trybem jest tryb menadżerski. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż gra została stworzona głównie po to. Nowością w tym trybie jest to, że do menadżera należy dbanie o morale każdego z zawodników ze swojej grupy. Oznacza to konieczność podejmowania naprawdę trudnych decyzji związanych na przykład z sytuacja prywatną swojego zawodnika. Oczywiście wszystkie te decyzje bezpośrednio przekładają się na to jak radzi sobie w trakcie wyścigu nasz zespół. Co, więcej producenci gry dodali możliwość motywowania swoich zawodników podczas trwających zawodów. Jeżeli komuś znudzi się jednak menadżerski tryb gry to może rozpocząć samodzielne zmagania w trybie kariery. Tutaj o wszystko należy zadbać już samemu. Fajną sprawą jest bez wątpienia to, że zostało dodanych naprawdę bardzo wiele nowych torów i tras! Istnieje, także możliwość grania w trybie online, który umożliwia rywalizację z graczami z całego świata.

Komu polecałbym tę grę?

Gra Pro Cycling Manager 2020 to bez wątpienia bardzo oryginalna i ciekawa pozycja. Jest ona idealna dla wszystkich osób, które kochają wcielać się w rolę menadżera i zarządzać zespołem sportowym. Myślę, że gra jest na tyle dobrze zrobiona i wciągająca, że by w nią grać nie trzeba być wielkim fanem kolarstwa. Na pewno jest to doskonała pozycja dla każdej osoby, która szuka wciągającego sposobu na spędzenie wolnego czasu!

Pro Cycling Manager 2020 Pobierz na PC

Pro Cycling Manager 2020 download Zainstaluj!

 • Free Download Tour De france 2020 torrent exsite
 • Pobierz Pro Cycling Manager 2020 crack chomikuj
 • Pełna Wersja gry kolarskiej do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.