Pro Evolution Soccer 2019 Download

Już 30 sierpnia szykuje się premiera Pro Evolution Soccer 2019, gry przygotowanej przez znaną firmę Konami. Fani futbolu już zacierają ręce, bo w stosunku do poprzednich wersji piłkarskich zmagań, w najnowszej odsłonie można oczekiwać kilka nowości i udogodnień. Gra jest przeznaczona na platformę PC, XBox One oraz PlayStation 4, a jej ambasadorem została gwiazda FC Barcelony, Phillippe Coutinho. Taka rekomendacja to najlepsza zachęta do zainstalowania gry, dlatego i ty pobierz Pro Evolution Soccer 2019 Codex i graj w futbol na najwyższym światowym poziomie. Rozgrywka pozwoli wyszaleć się na wirtualnej murawie i da sporą dawkę pozytywnych doznań, na czele z dobroczynnymi endorfinami. Gra przeznaczona jest dla fanów piłki nożnej w każdym wieku, ale także dla wszystkich, którzy dopiero poznają tę dyscyplinę sportu i stopniowo przekonują się do niej.

PES 2019 Download – do pobrania pełna wersja

PRO EVOLUTION SOCCER 2019 torrent

Pobierz za Darmo!

Trzy edycje

Jak już oficjalnie wiadomo, ukażą się trzy edycje gry. Na okładce głównej będzie widniał ambasador Phillippe Coutinho. Dwie pozostałe będą promowane przez Davida Beckhama (David Beckham Edition oraz Legend Edition). Edycje specjalne będą zawierały dodatki dla beneficjentów myClub. Dla każdego, kto zamówi cyfrową wersję którejkolwiek z serii jeszcze przed datą premiery gry, przewidziane są dalsze atrakcje.

Co nowego słychać w meczu?

W porównaniu z PES 2018 z pewnością rozbudowany zostanie system managerski i to na kilku poziomach. Przede wszystkim zagęściło się od licencjonowanych lig. Ponadto dodano przedsezonowy turniej International Champions Cup. Ułatwiono także prowadzenie negocjacji i procedur transferowych. W obszarze myClub ma pojawić się ulepszony system prowadzenia statystyk i rankingów okresowych. Będziemy mieli do czynienia z legendami piłkarskimi i prawdziwymi gwiazdami światowego formatu. W rywalizacji z innymi graczami będziemy mogli brać udział w cotygodniowych rozgrywkach specjalnych. Udoskonalono samych zawodników, którzy będą mieli szersze spektrum motoryczne oraz większe możliwości rozwijania i kształtowania indywidualnych umiejętności. Wzbogacono system treningowy. Reakcje zawodników będą bardziej ludzkie i realistyczne, a światło bardziej wyraziste. Nie można tu mówić co prawda o totalnej metamorfozie, niemniej jednak wiele szczegółów zostało dopracowanych i zapiętych na ostatni guzik, co z pewnością zadowoli miłośników gry. Chcesz poznać nowe oblicze rozgrywki i skorzystać z dostępnych obecnie opcji? Pobierz Pro Evolution Soccer 2019 download i sprawdź, jakie nastąpiły zmiany, a na pewno się nie rozczarujesz.

Codzienna rozrywka

Zawody sportowe w wersji na komputer czy konsole od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. Piłkarskie rozgrywki w świecie wirtualnym dają niemalże porównywalne emocje, co oglądanie prawdziwego meczu w telewizji lub nawet na żywo. To niesamowita adrenalina i świetna zabawa. Chcesz spędzić czas ze znanymi i podziwianymi zawodnikami oraz poczuć atmosferę piłkarskiego stadionu we własnych czterech ścianach? Pobierz PES 2019 download i ciesz się swoją pasją.

Pro Evolution Soccer 2019 Pobierz / zainstaluj na PC

PES 2019 crack

Pobierz za Darmo!

  • Skidrow Pro Evolution Soccer 2019 Free Download
  • Steam PC PES 2019 Torrent
  • Cracked Pro Evolution Soccer 2019 3DM do pobrania
  • Pełna wersja PES 2019 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *