Pro Evolution Soccer 2019 Download

PES 2019

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Konami


Wydawca:

Konami


Data premiery:

28 sierpień 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Sportowe, piłka nożna, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Dutch, Portuguese, Portuguese (Brazil), Swedish, Turkish, Greek, Arabic, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 27966 razy

Waga: 18.92GB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe Pro Evolution Soccer 2019:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

PES 2019 / Pro Evolution Soccer 2019 gra sportowa przygotowana przez znaną firmę Konami. Fani futbolu już zacierają ręce, bo w stosunku do poprzednich wersji piłkarskich zmagań, w najnowszej odsłonie można oczekiwać kilka nowości i udogodnień. Gra jest przeznaczona na platformę PC, XBox One oraz PlayStation 4, a jej ambasadorem została gwiazda FC Barcelony, Phillippe Coutinho. Taka rekomendacja to najlepsza zachęta do zainstalowania gry, dlatego i ty pobierz Pro Evolution Soccer 2019 download i graj w futbol na najwyższym światowym poziomie. Data premiery 28 sierpień 2018.

Rozgrywka pozwoli wyszaleć się na wirtualnej murawie i da sporą dawkę pozytywnych doznań, na czele z dobroczynnymi endorfinami. Gra przeznaczona jest dla fanów piłki nożnej w każdym wieku, ale także dla wszystkich, którzy dopiero poznają tę dyscyplinę sportu i stopniowo przekonują się do niej.

PES 2019 Download – do pobrania pełna wersja

Pro Evolution Soccer 2019 pobierz Ściągnij Grę!

Trzy edycje

Jak już oficjalnie wiadomo, ukażą się trzy edycje gry. Na okładce głównej będzie widniał ambasador Phillippe Coutinho. Dwie pozostałe będą promowane przez Davida Beckhama (David Beckham Edition oraz Legend Edition). Edycje specjalne będą zawierały dodatki dla beneficjentów myClub. Dla każdego, kto zamówi cyfrową wersję którejkolwiek z serii jeszcze przed datą premiery gry, przewidziane są dalsze atrakcje.

Co nowego słychać w meczu?

W porównaniu z PES 2018 z pewnością rozbudowany zostanie system managerski i to na kilku poziomach. Przede wszystkim zagęściło się od licencjonowanych lig. Ponadto dodano przedsezonowy turniej International Champions Cup. Ułatwiono także prowadzenie negocjacji i procedur transferowych. W obszarze myClub ma pojawić się ulepszony system prowadzenia statystyk i rankingów okresowych. Będziemy mieli do czynienia z legendami piłkarskimi i prawdziwymi gwiazdami światowego formatu. W rywalizacji z innymi graczami będziemy mogli brać udział w cotygodniowych rozgrywkach specjalnych.

Udoskonalono samych zawodników, którzy będą mieli szersze spektrum motoryczne oraz większe możliwości rozwijania i kształtowania indywidualnych umiejętności. Wzbogacono system treningowy. Reakcje zawodników będą bardziej ludzkie i realistyczne, a światło bardziej wyraziste. Nie można tu mówić co prawda o totalnej metamorfozie, niemniej jednak wiele szczegółów zostało dopracowanych i zapiętych na ostatni guzik, co z pewnością zadowoli miłośników gry. Chcesz poznać nowe oblicze rozgrywki i skorzystać z dostępnych obecnie opcji? Ściągnij PES 2019 free download i sprawdź, jakie nastąpiły zmiany, a na pewno się nie rozczarujesz.

Codzienna rozrywka

Zawody sportowe w wersji na komputer czy konsole od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. Piłkarskie rozgrywki w świecie wirtualnym dają niemalże porównywalne emocje, co oglądanie prawdziwego meczu w telewizji lub nawet na żywo. To niesamowita adrenalina i świetna zabawa. Chcesz spędzić czas ze znanymi i podziwianymi zawodnikami oraz poczuć atmosferę piłkarskiego stadionu we własnych czterech ścianach?

Pro Evolution Soccer 2019 Pobierz / zainstaluj na PC

PES 2019 crack Pobierz Grę!

 • Skidrow Pro Evolution Soccer 2019 Free Download
 • Steam PC PES 2019 Torrent
 • Cracked Pro Evolution Soccer 2019 3DM do pobrania
 • Pełna wersja PES 2019 Download PC

crack cpy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.