Professional Offroad Transport Simulator Download

Każdy miłośnik symulacji powinien zainteresować się tym tytułem. A już szczególnie osoby, które interesują się grami związanymi z tematyką samochodową. Pobierz Professional Offroad Transport Simulator Download, grę stworzoną przez studio dev4play, jeżeli tylko chcesz spróbować swoich sił za kierownicą różnego rodzaju samochodów transportowych, ciężarowych, itp. Do dyspozycji masz między innymi koparki, samochody ciężarowe, jak i samochody terenowe. Wydawcą gry jest Fat Dog Games.

Professional Offroad Transport Simulator Pobierz

Professional Offroad Transport Simulator download Pobierz Grę!

Wyzwanie, jakie przed Tobą stoi, wiąże się z ogromnymi trudami załadunku, jak i transportu po skomplikowanym terenie pełnym naturalnych niedogodności. Nasza praca jest wynagradzania wirtualnymi środkami finansowymi, co z kolei pozwala na rozwój – zakup nowych samochodów i maszyn, a także ulepszenie tych, które już mamy na stanie. Z jednej strony więc gra polega na symulacji kierowania wielkimi samochodami i maszynami, z drugiej zaś na właściwym zarządzaniu zdobytymi już zasobami, by w jak najbardziej racjonalny i optymalny sposób móc rozwijać swoje urządzenia. Dzięki temu gra jest jeszcze ciekawsza – w końcu masz możliwość obserwowania własnych postępów.

Przed graczem stoi naprawdę trudne zadanie – musi przy pomocy dostępnego sprzętu załadować różnego rodzaju surowce na samochody, a następnie dostarczy je we wskazane miejsce, zmagając się z niezwykle wymagającym i trudnym terenem. Samochód może się gdzieś zaklinować, utknąć w błocie, a nawet stracić towar, który jest już załadowany. Jednak gra jest warta świeczki – każde zrealizowane zlecenie przynosi nam zastrzyk gotówki, którą można dalej inwestować w rozwój tej małej wirtualnej firmy, a tym samym ułatwiać sobie pracę i zyskiwać coraz to więcej pieniędzy z realizowanych zleceń. Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju rozgrywką, Pobierz za darmo Offroad Transport Simulator PC Download i spróbuj swoich sił jako kierowca ciężkiego sprzętu. Koparki, ciężarówki i terenówki już na Ciebie czekają. Jesteś gotowy?

Czytając opinie na temat tej gry, nie sposób nie zwrócić uwagi na to, iż trójwymiarowa grafika, jaka pojawia się w Professional Offroad Transport Simulator, jest oceniana raczej średnio. Cóż, jednak miłośnicy różnego rodzaju symulatorów na pewno nie będą tym wybitnie przejęci – w końcu w tego typu grach niekoniecznie chodzi o podziwianie widoków. Raczej o to, by spróbować swoich sił w dziedzinie, z którą do tej pory nie mieliśmy jeszcze do czynienia. Ściągnij Offroad Transport Simulator free Download, a przekonasz się chociaż wirtualnie, czy byłbyś dobrym kierowcą dużych maszyn, samochodów terenowych i ciężarowych, które muszą poruszać się w trudnych warunkach – lasach, podmokłych terenach, górach i ogólnie rozumianych off-roadach. Bardzo podobną grą jest Spintires MudRunner pobierz.

W trakcie gry masz do wyboru dwie mapy. Zarówno wtedy gdy wybierasz pierwszą, jak i drugą, masz do czynienia z naprawdę wąskimi leśnymi ścieżkami, które wiodą przez bardzo gęsto zalesione tereny. Cóż, nikt nie mówił, że ta rozgrywka będzie łatwa. Z całą pewnością jednak wciąga, co potwierdza wciąż rosnąca grupa fanów tego tytułu.

Professional Offroad Transport Simulator Download PC

Professional Offroad Transport Simulator pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce 9600 GT / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
 

  • Pobierz Offroad Transport Simulator Torrent Pebx
  • Free Download Professional Offroad Transport Simulator Crack Chomikuj
  • CODEX Professional Offroad Transport Simulator Free Download
  • Skidrow Offroad Transport Simulator Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *