Spintires MudRunner Download

Mudrunner to najnowszy dodatek do gry Spintires. Gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w szalonego kierowcę terenowych samochodów ciężarowych i stać się częścią wielkiej machiny, jaką jest rosyjski transport. Jeżeli jesteś maniakiem symulatorów samochodów ciężarowych i z zapałem śledziłeś kolejne odsłony serii 18 Wheels of Steel, ta gra jest dla ciebie. Pobierz Spintires MudRunner download i sprawdź, jak jeździ się po rosyjskich bezdrożach.

Spintires MudRunner Download – Pełna Wersja PC

Spintires MudRunner pobierz

Pobierz za Darmo!

Terenem, w którym rozgrywa się akcja dodatku są olbrzymie przestrzenie Syberii. Nie będzie więc łatwo. Przed graczem staje wyzwanie poruszania się po bezdrożach, dziurawych polnych drogach, wertepach i łąkach. Zadaniem jest realizowanie dostaw surowców, np. olbrzymich pokładów drewna. Gracz musi poradzić sobie nawigując jedynie przy pomocy mapy i kompasu.

Twórcy oddali do dyspozycji 19 samochodów, z czego aż 13 stanowi zupełnie nowe maszyny, z którymi nie mieliśmy styczności w podstawowej wersji. Ważnym aspektem gry jest rozbudowany tryb modyfikacji samochodów. Można inwestować w nowe części mechaniczne, które ułatwiają prace jak np. chwytaki do drewna lub elementy samochodu usprawniające jego jazdę, jak np. silnik. Jeżeli zatem jesteś miłośnikiem samochodów ciężarowych pobierz Spintires MudRunner download i poznaj świat transportu ciężkiego z bliska.

Gra stawia na bardzo realistyczny tryb rozgrywki. Jest on widoczny zarówno w detalach wyposażenia samochodów, jak i ich jeździe oraz pracy. W zależności od terenu, po jakim przyjdzie graczowi się poruszać, zmienia się stopień trudności kierowania pojazdem. Ważne jest również odpowiednie podjechanie i ustawienie się pod optymalnym kątem podczas pobierania ładunku. Trasy stanowią wyzwanie i mogą być zagrożeniem. Błotniste ścieżki potrafią zablokować maszynę, a wyjazd z pułapki będzie wymagał dostępności do odpowiedniego sprzętu. W błędzie są zatem ci, którzy myślą, że gra jest prosta i polega na przejeździe z punktu A, do punktu B. Na gracza czekają liczne pułapki, którym będzie musiał stawić czoła.

Gracz otrzymuje możliwość prowadzenia dwóch rodzajów rozgrywek. Pierwszym jest swobodna eksploracja map i olbrzymiego świata MudRunner, drugi polega na wykonywaniu zadań transportowych. Grać można w pojedynkę lub trybie multiplayer, który uwzględnia rozgrywkę kooperacyjną. Można w nim bowiem dołączyć do czteroosobowego zespołu.

Na dużą pochwałę zasługuje grafika, która jest bardzo realistyczna. Przyroda wygląda bardzo dobrze, potężne lasy i błotniste drogi zostały oddane z dużą dbałością o wizualne szczegóły. Efekty graficzne są o wiele bardziej sprawne, niż w przypadku podstawki. Została poprawiona zarówno fizyka i płynność ruchów, jak i detale wizualne. Dzięki temu, w dodatek gra się bardzo przyjemnie. Jeżeli chcesz poczuć smak jazdy po ciężkim terenie rosyjskiej Syberii, pobierz Spintires: MudRunner download i wciel się w rolę szalonego kierowcy, który dzielnie stawia czoła trudnościom terenu, walczy z pułapkami, by na czas zrealizować wszystkie pilne dostawy towaru.

Spintires MudRunner Pobierz grę na PC

Spintires MudRunner download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Spintires MudRunner Crack Pebx
  • Pobierz Spintires MudRunner Torrent Chomikuj
  • Exsite Spintires MudRunner Pobierz za darmo
  • CODEX Spintires MudRunner Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *