Spintires MudRunner Download

MudRunner Mobile

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Saber Interactive


Wydawca:
 

Focus Home Interactive


Wydawca PL:
 

CDP


Data premiery:
 

31 października 2017


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Symulacje, samochodowe, off-road, ciężarówki, transport, kooperacja

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Spintires: MudRunner American Wilds Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 13128 razy

Waga: 997MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Spintires: MudRunner :

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 470
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 64-bit

Mudrunner to najnowszy dodatek do gry Spintires. Gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w szalonego kierowcę terenowych samochodów ciężarowych i stać się częścią wielkiej machiny, jaką jest rosyjski transport. Jeżeli jesteś maniakiem symulatorów samochodów ciężarowych i z zapałem śledziłeś kolejne odsłony serii 18 Wheels of Steel, ta gra jest dla ciebie. Pobierz Spintires MudRunner download i sprawdź, jak jeździ się po rosyjskich bezdrożach. Producentem gry jest Saber Interactive, a jej wydawcą Focus Home Interactive. Data premiery gry na PC 31 październik 2017.

Spintires MudRunner Download – Pełna Wersja PC

Spintires MudRunner pobierz Ściągnij Grę!

Terenem, w którym rozgrywa się akcja dodatku są olbrzymie przestrzenie Syberii. Nie będzie więc łatwo. Przed graczem staje wyzwanie poruszania się po bezdrożach, dziurawych polnych drogach, wertepach i łąkach. Zadaniem jest realizowanie dostaw surowców, np. olbrzymich pokładów drewna. Gracz musi poradzić sobie nawigując jedynie przy pomocy mapy i kompasu.

Twórcy oddali do dyspozycji 19 samochodów, z czego aż 13 stanowi zupełnie nowe maszyny, z którymi nie mieliśmy styczności w podstawowej wersji. Ważnym aspektem gry jest rozbudowany tryb modyfikacji samochodów. Można inwestować w nowe części mechaniczne, które ułatwiają prace jak np. chwytaki do drewna lub elementy samochodu usprawniające jego jazdę, jak np. silnik. Jeżeli zatem jesteś miłośnikiem samochodów ciężarowych pobierz za darmo Spintires MudRunner PC download i poznaj świat transportu ciężkiego z bliska.

Gra stawia na bardzo realistyczny tryb rozgrywki. Jest on widoczny zarówno w detalach wyposażenia samochodów, jak i ich jeździe oraz pracy. W zależności od terenu, po jakim przyjdzie graczowi się poruszać, zmienia się stopień trudności kierowania pojazdem. Ważne jest również odpowiednie podjechanie i ustawienie się pod optymalnym kątem podczas pobierania ładunku. Trasy stanowią wyzwanie i mogą być zagrożeniem. Błotniste ścieżki potrafią zablokować maszynę, a wyjazd z pułapki będzie wymagał dostępności do odpowiedniego sprzętu. W błędzie są zatem ci, którzy myślą, że gra jest prosta i polega na przejeździe z punktu A, do punktu B. Na gracza czekają liczne pułapki, którym będzie musiał stawić czoła.

Gracz otrzymuje możliwość prowadzenia dwóch rodzajów rozgrywek. Pierwszym jest swobodna eksploracja map i olbrzymiego świata MudRunner, drugi polega na wykonywaniu zadań transportowych. Grać można w pojedynkę lub trybie multiplayer, który uwzględnia rozgrywkę kooperacyjną. Można w nim bowiem dołączyć do czteroosobowego zespołu. Zobacz także Euro Truck Simulator 2 do pobrania.

Na dużą pochwałę zasługuje grafika, która jest bardzo realistyczna. Przyroda wygląda bardzo dobrze, potężne lasy i błotniste drogi zostały oddane z dużą dbałością o wizualne szczegóły. Efekty graficzne są o wiele bardziej sprawne, niż w przypadku podstawki. Została poprawiona zarówno fizyka i płynność ruchów, jak i detale wizualne. Dzięki temu, w dodatek gra się bardzo przyjemnie. Jeżeli chcesz poczuć smak jazdy po ciężkim terenie rosyjskiej Syberii, ściągnij Spintires: MudRunner free download i wciel się w rolę szalonego kierowcy, który dzielnie stawia czoła trudnościom terenu, walczy z pułapkami, by na czas zrealizować wszystkie pilne dostawy towaru.

Spintires MudRunner Pobierz grę na PC

Spintires MudRunner download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Grafika: GeForce 9600 GT / 512 MB VRAM
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/10
 

 • Free Download Spintires MudRunner Crack Pebx
 • Pobierz Spintires MudRunner Torrent Chomikuj
 • Exsite Spintires MudRunner Pobierz za darmo
 • CODEX Spintires MudRunner Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.