Project CARS 2 Download

Project CARS 2 to kontynuacja pierwszej części, która ukazała się w sprzedaży w 2015 roku. Podobnie jak przy jedynce, tak i tu twórcą jest studio Slightly Mad, które znane już jest graczom z takich tytułów jak Test Drive: Ferrari Racing Legends, Need for Speed: Shift i Shift 2: Unleashed. Project CARS 2 to gra wyścigowa, która zostanie wypuszczona na platformy PC Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery gry na PC 22 wrzesień 2017.

Project CARS 2 Download – Pełna Wersja PC

Project CARS 2 pobierz Ściągnij Grę!

Produkcja została częściowo sfinansowana na platformie World of Mass Development, podobnie jak jej pierwsza odsłona. Dzięki takiemu zabiegowi gracze mogli na bieżąco uczestniczyć w tworzeniu gry, przekazywać swoje wskazówki i wskazywać stronę, w którą powinni pójść deweloperzy.

Podobnie jak pierwsza część – druga ma te same założenia, czyli realistyczne podejście do wyścigów samochodowych. Ponadto twórcy udostępnili również kilka ciekawych opcji, dzięki którym gracze mają możliwość dostosowania poziomu trudności przeciwników, lub włączenia/ wyłączenia ułatwień, jak np. wyświetlanej na torze optymalnej linii jazdy. Jeśli wyścigi samochodowe to dla Ciebie doskonała rozrywka, to ten tytuł musi koniecznie znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz za darmo Project CARS 2 PC Download, zasiądź za kierownicą jednego ze wspaniałych aut wyścigowych i walcz o zwycięstwo w wyścigu!

Project CARS 2 może pochwalić się naprawdę pokaźną liczbą tras – deweloperzy postarali się aż o 200 sztuk, po których można ścigać się najróżniejszymi pojazdami. Ponadto druga odsłona została wzbogacona o większą ilość lokacji. Gracze mają do dyspozycji ponad 200 aut w 40 kategoriach, w tym kilka zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych. Dodatkowo usprawniony silnik graficzny i fizyczny zapewnia zmienny cykl dobowy obejmujący 24 godziny. Nie brakuje również nieobliczalnych warunków pogodowych, które dynamicznie mogą się zmieniać nawet w ramach jednego wyścigu. Ponadto gra została wzbogacona różnymi rodzajami zawodów: rallycross, hillclimb, IndyCar lub touge. Gra odbywa się w trybach single i multiplayer. Co prawda podstawą jest tutaj kampania jednego gracza, można jednak odbywać rozgrywki w ramach co-opa. Drugi gracz może się wówczas wcielić w rolę pilota lub kolejnego kierowcy z drużyny.

Natomiast w trybie multiplayer można swobodnie szaleć po torze, odbywać pojedynki z innymi graczami, rzucać wyzwania, itp. W grze nie mogło zabraknąć również różnego rodzaju rankingów. Dodatkowo gracze otrzymują również możliwość dostosowania samochodów do swoich potrzeb oraz przetestowania ich na własnoręcznie skonstruowanym torze. Jeśli uwielbiasz ścigać się z innymi graczami, jesteś doskonałym kierowcą rajdowym i potrzebujesz zastrzyku adrenaliny, to ten tytuł będzie dla Ciebie idealny. Koniecznie ściągnij Project CARS 2 free Download i zdobądź tytuł mistrza! Inną świetną grą wyścigową jest The Crew 2 pobierz.

Project CARS 2 to przede wszystkim dopracowana, wspaniała grafika, piękne auta i ciekawe lokacje. Trzymające w napięciu wyścigi i liczne wyzwania nie pozwalają się nudzić – trzeba ciągle pokonywać kolejnych rywali, aby wspinać się w tabeli i rankingach na sam szczyt. Efektowne tory i trasy, wspaniałe widoki i genialne auta – to największe atuty tej gry.

Project CARS 2 Pobierz Grę na PC

Project CARS 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-3450 3.5 GHz / AMD Athlon FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 680 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

  • Free Download Project CARS 2 Crack Exsite
  • Pobierz Project CARS 2 Torrent Pebx
  • Chomikuj Project CARS 2 Free Download
  • CODEX Project CARS 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *