The Crew 2 Download

The Crew 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2018 roku, za którą odpowiada potentat rynku gier komputerowych – Ubisoft – twórca m. in. Assasin’s Creed, Far Cry czy Watch Dogs. Już teraz pobierz The Crew 2 download i sprawdź, na co możemy liczyć w przyszłym roku. A trzeba powiedzieć, że jest na co czekać. Producent wyciągnął wnioski z wielu wpadek, jakie zaliczył podczas pracy nad jedynką, poprawił wiele niedociągnięć i szykuje istny hit, który z pewnością podbije rynek.

The Crew 2 Download – Pełna Wersja PC

The Crew 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

The Crew 2 to symulator wyścigów samochodowych, który umożliwia graczowi poruszanie się także innymi środkami transportu. Do dyspozycji zostaną oddane również samoloty oraz łodzie i motorówki. System latania i sterowania samolotami znacznie odbiega od tego, jaki obserwowaliśmy w jedynce. Tym razem latanie będzie dużą atrakcją, a nie przykrą koniecznością. Jednak będą to misje wyjątkowe, które mają stanowić jedynie dodatkową atrakcję.

Głównym trzonem gry pozostaną zdecydowanie szybkie samochody. W przeciwieństwie do jedynki, tym razem nie będziemy mieli do czynienia z historią o charakterze policyjno-gangsterskim. Fabułę gry stanowi rywalizacja motoryzacyjna między czterema rodzinami, od lat trudniącymi się wyścigami samochodowymi. Zadaniem gracza jest wzrastanie w hierarchii ważności kierowców USA. Żeby tego dokonać musimy brać udział i zdobywać odpowiednie miejsca w różnego rodzaju zawodach. Każda z czterech rodzin specjalizuje się w innym typie jazdy, a jej przedstawiciele będą rzucać nam wyzwanie w swoim fachu. Gracz będzie brał udział w wyzwaniach rzucanych przez każdą z rodzin, w związku z tym będzie zobowiązany startować w wyścigach ulicznych, freestyle’owych, off-roadowych i rajdowych. Gra naszpikowana jest zapierającymi dech w piersiach pościgami, szybką prędkością, ślizgami i driftami. Co ciekawe, dwójka wykroczy znacznie poza normy wyścigów ulicznych i umożliwi graczowi wykorzystywanie dodatkowych skrótów, które będą prowadzić przez dachy budynków i inne niecodzienne korytarze transportowe. The Crew 2 to przede wszystkim wartka akcja, dynamika i prędkość. Jeżeli jesteś fanem szybkich samochodów i emocjonujących wyścigów to pobierz The Crew 2 Download i zasiądź za kierownicą najszybszych aut na świecie.

Scenerią gry są przepiękne miasta i krainy Stanów Zjednoczonych, które bazują na realistycznie oddanych elementach rzeczywistości. Bez trudu rozpoznamy wieżowce Manhattanu, Statuę Wolności czy rzekę Hudson. Miasta mają konstrukcję otwartą i są naprawdę wykonane z olbrzymim rozmachem.

W dwójce na graczy czeka znacznie poprawiony model prowadzenia samochodu. Auta zyskały większą przyczepność, dzięki czemu jazda nimi jest łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej realistyczna. Trasy naszpikowane są różnymi rodzajami przeszkód oraz wyskoczni. Gra ma charakter otwarty, nie narzuca sposobu jej przechodzenia. Gracz zyskuje pełną swobodę w kierowaniu swoją karierą. Na dużą pochwałę zasługuje grafika, która jest obłędnie realistyczna. Elementy świata, jak i maszyn zostały wykonane z wielką precyzją i szczegółowością, a efekty wizualne, jak np. odbicie auta w kałuży na ulicy budzą ogromne wrażenie. Pobierz The Crew 2 Download i przekonaj się, jak pasjonujące potrafią być wyścigi szybkimi samochodami.

The Crew 2 Pobierz grę na PC

The Crew 2 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Crew 2 Crack Chomikuj
  • Free Download The Crew 2 Torrent Pebx
  • Exsite The Crew 2 Pobierz za darmo
  • Skidrow The Crew 2 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *