Project CARS 3 Download za darmo

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Slightly Mad Studios


Wydawca:
 

Bandai Namco Entertainment


Data premiery:
 

28 sierpień 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-20

Gatunek:  Wyścigi, samochodowe, rzeczywistość wirtualna, elementy symulacyjne, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Project CARS 3 Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 16855 razy

Waga: 27.41GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Project CARS 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3450 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-8700K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 2070 / Radeon RX 5700
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Wielbiciele poprzednich części Project CARS z pewnością ucieszą się na wieść, że trzecia odsłona już za chwilę będzie dla nich dostępna. Project CARS 3 to fantastyczna gra wyścigowa to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników rajdów samochodowych. Data premiery 28 sierpień 2020. Ocena użytkowników: 7. Wydawca: Bandai Namco Entertainment.

Project CARS 3 Pobierz za darmo na PC

Project CARS 3 download Pobierz Grę!

Kilka najważniejszych informacji

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części, tak i tym razem za najnowszą odsłonę odpowiedzialne jest zespół Slightly Mad Studios. Dostawca ten od 2019 roku należy do brytyjskiej firmy Codemasters. Slightly Mad Studios na swoim koncie ma takie hity jak np. Need For Speed: Shift, Shift 2: Unleashed czy też Test Drive: Ferrari Racing Legends. Warto podkreślić, że trzecia odsłona popularnej serii nieco różni się od pierwszych dwóch części. W tym przypadku dostawca postanowił zrobić ukłon w kierunku mniej zaawansowanych graczy.

Pobierz grę i rozpocznij swoją przygodę jako kierowca rajdowy!

Tryb gry Kariera, czy praktycznie fundament Project CARS został w tej części całkowicie przebudowany. Gracz rozpoczyna swoją przygodę z wyścigami od najsłabszych i najwolniejszych pojazdów, aby z biegiem czasu i wygranych wyścigów móc się przesiadać do coraz lepszych samochodów zapewniających lepsze wyniki. Dostawcy zadbali o to, aby zupełnie nowi gracze mieli bardziej rozbudowany wachlarz możliwości w konfigurowaniu poziomu trudności oraz asyst działających w samochodzie. Pomimo, iż model jazdy został w znacznym stopniu uproszony w porównaniu do drugiej części Project CARS, to autorom udało się zachować realizm symulatora. Jeśli lubisz mieć kontakt z samochodami i szlifować swoje umiejętności, zapraszam do pobierania.

Kariera kierowcy informacje

Rozpoczynając swoją karierę gracz ma dostęp do własnego garażu, który powoli i sukcesywnie może zapełniać kolejnymi pojazdami z biegiem wygranych potyczek. Ponadto dzięki walucie otrzymywanej za wygrane wyścigi może on również wprowadzać drobne ulepszenia w swoich samochodach. Istnieje możliwość dokupowania części, które podnoszą wydajność samochodów, jak również w ograniczonym zakresie modyfikować wygląd aut. Co ciekawe studio stworzyło również specjalny edytor do malowania karoserii. Jeśli jeszcze nie grałeś w poprzednią odsłonę serii Pobierz Project CARS 2.

Oprócz wymienionych powyżej zmian kolejną istotną nowością jest odświeżenie kontroli modelu sterowania za pomocą pada, która z pewnością przypadnie do gustu osobom początkującym. Dodatkowo usprawniono również sztuczną inteligencję, podkręcono nieco wrażenie prędkości podczas jazdy, jak również opracowano zupełnie nową symulację opon. Gracz ma do dyspozycji ponad 200 samochodów, które zostały odgórnie podzielone na 10 klas. Dodatkowo Project CARS 3 oferuje ponad 140 torów do ścigania, pośród których można znaleźć takie perełki jak Interlagos w Sao Paolo, czy też ulice Szanghaju. Wszystkie tory są dostępne w pełnym cyklu pór dnia oraz roku, jak również w najróżniejszych warunkach atmosferycznych. Podsumowując wszystko wydaje się być bardzo realistyczne i wrażenia z prowadzenia samochodu będzie niepowtarzalne.

Project CARS 3 – darmowa gra dla wielbicieli wyścigów samochodowych

Ta nowoczesna pozycja studia Slightly Mad Studios jest dostępna w trybie single player jak również multiplayer. Oprócz głównego trybu kariery do dyspozycji zostały oddane także klasyczne wyścigi, próby czasowe czy też zupełna nowość, jaką jest Demolka. Tryb ten polega głównie na rozbijaniu bramek na czas. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy to gracze mają do wyboru dwa warianty: rywalizację w klasycznych pojedynkach przygotowanych przez autorów. A również możliwość skorzystania z niedostępnego wcześniej trybu Rywali, który polega na ściganiu się z duchami innych graczy. Wszystko razem dostarcza nam niezrównane emocje.

Reasumując Project CARS 3 to zupełnie nowa odsłona popularnego symulatora wyścigów samochodowych, jaki znaliśmy do tej pory. Fantastyczna grafika na realistycznym poziomie, świetnie odwzorowane samochody, duży wybór różnorodnych torów oraz rozbudowany tryb kariery sprawiają, że ta gra to obowiązkowa pozycja w przypadku prawdziwych miłośników gier wyścigowych. Dla graczy dostępny będzie język polski.

Project CARS 3 Download Pełna Wersja

Project CARS 3 pobierz za darmo Zainstaluj Grę!

 • Torrent Project CARS 3 do pobrania
 • Crack Project CARS 3 za darmo
 • Pełna wersja Project CARS 3 free download
 • darmowe gry Project CARS 3 pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *