Rayman Legends Download

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Wii U
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

29 sierpnia 2013


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Zręcznościowe, platformówki, 2D, kooperacja

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, duński, holenderski, fiński, norweski, portugalski brazylijski, rosyjski, szwedzki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 11004 razy

Waga: 5.01GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Rayman Legends:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 9600 GT
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8

Rayman Legends to kolejna odsłona kolorowej serii platformówek. Podobnie jak w poprzedniej części, gra zręcznościowa ponownie posiada dwuwymiarową grafikę. Wyposażona w tryb kooperacji dla czterech osób produkcja znów jest dziełem Michela Ancela. Francuski deweloper znany jest przede wszystkim z marki Rayman, ale ma swoim koncie również Beyond Good & Evil czy komputerową adaptację King Konga w reżyserii Petera Jacksona. W Rayman Legends gracz wciela się w tytułowego bohatera, którego zadaniem jest przemierzanie kolejnych, legendarnych krain. Producentem oraz wydawcą recenzowanej gry jest studio Ubisoft.

Rayman Legends Download PC pełna wersja

Rayman Legends pobierz Ściągnij Grę!

Rozgrywka w grze Rayman Legends

Rayman ponownie musi pokonywać kolejne poziomy, aby uratować swój magiczny świat i przyjaciół. Twórcy przygotowali dla graczy mieszankę różnych legendarnych krain, które charakteryzują się odmienną stylistyką, a często również mechaniką zabawy. Zasady pozostają jednak wciąż takie same. Światy, które odwiedza główny bohater są niezwykle interesujące. Jeżeli chcesz przemierzyć legendarne krainy, pobierz Rayman Legends Download i poddaj się doskonałej, nieskrępowanej zabawie. Poziomy nawiązują m.in. do starożytnej Grecji czy średniowiecznych zamków. Rayman może przemierzać światy za pomocą biegania i skakania, a także przelatywać niedalekie odległości. Liczne dodatki i usprawnienia które napotyka na swojej drodze pozwalają mu jednak na poszerzenie swoich tradycyjnych możliwości. Oprócz pływania i ulepszonego helikoptera, Rayman może również przemierzać niektóre poziomy dosiadając znanego z Rayman Origins owada. Bohater otrzymuje pomoc również ze strony innych swoich kompanów i przyjaciół, m.in sympatycznego Globoxa.

Mechanika w grze Rayman Legends

W zdecydowanym stopniu Rayman Legends nawiązuje i przypomina poprzednią część serii, czyli Rayman Origins. Gracz znów ma do czynienia z pozornie prostą, lecz jednocześnie dość wymagającą platformówką zręcznościową. Gra wyposażona jest w tryb kooperacji dla czterech osób, a także zupełnie nową możliwość dołączania i opuszczania rozgrywki w dowolnym momencie. Rayman Legends wyróżnia się również zaawansowanymi poziomami muzycznymi, w których dużą rolę odgrywają umiejętności gracza. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w wymagających niezwykłego refleksu etapach, pełna wersja Rayman Legends pobierz i wykaż się sowimi umiejętnościami.

Strona techniczna gry Rayman Legends

Podobnie jak w Rayman Origins, jego następca ponownie posiada środowisko umiejscowione w środowisku dwuwymiarowym. W znacznym stopniu wpływa to na mechanikę rozgrywki, w trakcie której gracz poruszać może się w czterech głównych kierunkach. Dwuwymiarowa grafika wpływa również na całą oprawę estetyczną produkcji, która jest bardzo atrakcyjna. Jeżeli chcesz zobaczyć bajecznie kolorowe tła i piękną animację postaci, do pobrania Rayman Legends PC Download i daj się ponieść fantastycznej rozrywce. Zarówno elementy tła, jak i wszyscy bohaterowie, wyróżniają się bardzo wieloma szczegółami. Całości dopełnia niezwykle przyjemna dla ucha, zróżnicowana muzyka, a także fantastycznie dobrane efekty dźwiękowe. Ścieżka dźwiękowa stanowi doskonałe tło dla zmagań zręcznościowych podczas zabawy, a zarazem dodaje humoru produkcji i wyróżnia ją na tle wielu innych gier. Soundtrack miesza różne style muzyczne, dzięki czemu słuchanie go sprawia prawdziwą przyjemność.

Rayman Legends Pobierz Cracked

Rayman Legends download Pobierz Grę!

  • Steam Rayman Legends Download PC
  • Pobierz Rayman Legends Steam Cracked
  • Chomikuj Rayman Legends Free Download
  • Exsite Rayman Legends Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.