Rayman Legends Download

Rayman Legends to kolejna odsłona kolorowej serii platformówek. Podobnie jak w poprzedniej części, gra zręcznościowa ponownie posiada dwuwymiarową grafikę. Wyposażona w tryb kooperacji dla czterech osób produkcja znów jest dziełem Michela Ancela. Francuski deweloper znany jest przede wszystkim z marki Rayman, ale ma swoim koncie również Beyond Good & Evil czy komputerową adaptację King Konga w reżyserii Petera Jacksona. W Rayman Legends gracz wciela się w tytułowego bohatera, którego zadaniem jest przemierzanie kolejnych, legendarnych krain.

Rayman Legends Download PC pełna wersja

Rayman Legends pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka w grze Rayman Legends

Rayman ponownie musi pokonywać kolejne poziomy, aby uratować swój magiczny świat i przyjaciół. Twórcy przygotowali dla graczy mieszankę różnych legendarnych krain, które charakteryzują się odmienną stylistyką, a często również mechaniką zabawy. Zasady pozostają jednak wciąż takie same. Światy, które odwiedza główny bohater są niezwykle interesujące. Jeżeli chcesz przemierzyć legendarne krainy, pobierz Rayman Legends Download i poddaj się doskonałej, nieskrępowanej zabawie. Poziomy nawiązują m.in. do starożytnej Grecji czy średniowiecznych zamków. Rayman może przemierzać światy za pomocą biegania i skakania, a także przelatywać niedalekie odległości. Liczne dodatki i usprawnienia które napotyka na swojej drodze pozwalają mu jednak na poszerzenie swoich tradycyjnych możliwości. Oprócz pływania i ulepszonego helikoptera, Rayman może również przemierzać niektóre poziomy dosiadając znanego z Rayman Origins owada. Bohater otrzymuje pomoc również ze strony innych swoich kompanów i przyjaciół, m.in sympatycznego Globoxa.

Mechanika w grze Rayman Legends

W zdecydowanym stopniu Rayman Legends nawiązuje i przypomina poprzednią część serii, czyli Rayman Origins. Gracz znów ma do czynienia z pozornie prostą, lecz jednocześnie dość wymagającą platformówką zręcznościową. Gra wyposażona jest w tryb kooperacji dla czterech osób, a także zupełnie nową możliwość dołączania i opuszczania rozgrywki w dowolnym momencie. Rayman Legends wyróżnia się również zaawansowanymi poziomami muzycznymi, w których dużą rolę odgrywają umiejętności gracza. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w wymagających niezwykłego refleksu etapach, pełna wersja Rayman Legends pobierz i wykaż się sowimi umiejętnościami.

Strona techniczna gry Rayman Legends

Podobnie jak w Rayman Origins, jego następca ponownie posiada środowisko umiejscowione w środowisku dwuwymiarowym. W znacznym stopniu wpływa to na mechanikę rozgrywki, w trakcie której gracz poruszać może się w czterech głównych kierunkach. Dwuwymiarowa grafika wpływa również na całą oprawę estetyczną produkcji, która jest bardzo atrakcyjna. Jeżeli chcesz zobaczyć bajecznie kolorowe tła i piękną animację postaci, do pobrania Rayman Legends PC Download i daj się ponieść fantastycznej rozrywce. Zarówno elementy tła, jak i wszyscy bohaterowie, wyróżniają się bardzo wieloma szczegółami. Całości dopełnia niezwykle przyjemna dla ucha, zróżnicowana muzyka, a także fantastycznie dobrane efekty dźwiękowe. Ścieżka dźwiękowa stanowi doskonałe tło dla zmagań zręcznościowych podczas zabawy, a zarazem dodaje humoru produkcji i wyróżnia ją na tle wielu innych gier. Soundtrack miesza różne style muzyczne, dzięki czemu słuchanie go sprawia prawdziwą przyjemność.

Rayman Legends Pobierz Cracked

Rayman Legends download

Pobierz za Darmo!

  • Steam Rayman Legends Download PC
  • Pobierz Rayman Legends Steam Cracked
  • Chomikuj Rayman Legends Free Download
  • Exsite Rayman Legends Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *