Realpolitiks Download

Platformy: PC, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Jujubee


Wydawca:

Jujubee


Data premiery:

16 lutego 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, polskie, polityczne

Języki: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5477 razy

Waga: 999MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Realpolitiks :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Pentium G3020 3GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Intel HD 520
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3 3.7 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB Nvidia GeForce GTX 740 / AMD Radeon R7 250
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Realpolitiks to osadzona w czasie rzeczywistym gra strategiczna wypuszczona na platformę PC Windows. Za grę odpowiedzialne jest rodzime studio Jujubee z Katowic, natomiast do zespołu tworzącego ten tytuł dołączyli również pracownicy takich studiów, jak Traveller’s Tales czy Infinite Dreams. Ponadto ekipa odpowiadająca za grę, znana jest już z takich tytułów jak Flashout, Spellcrafter czy Kursk. Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w przywódcę wybranej nacji XXI wieku i zapewnienie jej dobrobytu oraz podejmowanie najodpowiedniejszych dla danego państwa decyzji. Jeśli spodobały Ci się tytuły szwedzkiego wydawcy Paradox jak np. Europa Universalis czy Hearts of Iron, to Realpolitiks również przypadnie Ci do gustu. Wciel się w rolę największego przywódcy wszech czasów i zadbaj o to, aby Twój naród stanowił potęgę światową. Pobierz Realpolitiks Download i kreuj zupełnie nową rzeczywistość!

Realpolitiks Pobierz w pełnej wersji PC

Realpolitiks download Ściągnij Grę!

Realpolitiks czyli z niemieckiego „polityka realna” co oznacza po prostu politykę podporządkowaną narodowi jednocześnie odrzucającą wszelkie czynniki moralne i etyczne. Gra uwzględnia politykę współczesną, specyficzną dla XXI wieku. Gracz ma za zadanie wybór jednej z dostępnych nacji, a następnie podejmowanie odpowiedzialnych i bardzo strategicznych decyzji, które zapewnią doskonałą kondycję kraju oraz zadowolenie jego obywateli. Ponadto gracz będzie również uczestniczył w polityce światowej oraz interesach międzynarodowych, co może rzutować również na bardziej lub mniej przyjacielskie stosunki z innymi państwami. Rozgrywka to przede wszystkim podejmowanie strategicznych decyzji, które będą miały swoje odzwierciedlenie w skali makro. Przede wszystkim przywódca musi zajmować się dyplomacją, polityką wewnętrzną, wzmacniać ekonomię, efektywnie zarządzać gospodarką oraz brać udział w konfliktach zbrojnych.

Dodatkowo należy również reagować na to, co dzieje się na świecie oraz stawiać czoła następnym wyzwaniom. Autorzy postanowili dać graczom wolną rękę podczas podejmowania kolejnych, kluczowych decyzji, aby to oni mogli zadecydować, czy będą rządzić państwem zgodnie z obowiązującym prawem, czy wręcz przeciwnie – ich kolejne dekrety będą wątpliwe moralnie i etycznie. Rozgrywka kładzie duży nacisk na różne odcienie władzy, ukazując zarówno jej jasne jak i ciemne strony. Jeśli uważasz, że doskonale pokierowałbyś swoim państwem, masz zmysł strategiczny i podejmujesz trafne decyzje, w takim razie ten tytuł pomoże Ci się sprawdzić w roli głowy państwa. Pobierz Realpolitiks Download i zapewnij swojemu elektoratowi dobre i dostatnie życie.

Realpolitiks to gra typu grand strategy, gdzie gracz spędza większość czasu na mapach przeglądając statystyki i kolejne wykresy, które pomagają w podejmowaniu kluczowych dla losu państwa decyzji. Rozgrywka na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo skomplikowana, nie oznacza to jednak, że nadaje się ona tylko dla zatwardziałych strategów, a wręcz przeciwnie – doskonale poradzą sobie z nią dopiero początkujący zawodnicy. Gra może pochwalić się dobrą grafiką oraz bardzo ciekawą i wciągającą fabułą, która może pochłonąć gracza bez reszty. Jeśli i Ty dobrze czujesz się w grach strategicznych, to koniecznie musisz spróbować tego tytułu. Pobierz Realpolitiks Download i dąż do uzyskania jak najlepszych wyników ekonomicznych, aby Twój naród mógł spokojnie i swobodnie żyć ciesząc się, że zostałeś jego przywódcą!

Realpolitiks Download PC [Skidrow]

Realpolitiks pobierz Pobierz Grę!

 • Free Download Realpolitiks Crack Pebx
 • Pobierz Realpolitiks Torrent Skidrow
 • Chomikuj Realpolitiks Free Download
 • Exsite Realpolitiks Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.