Remnant: From the Ashes Pełna Wersja

Platformy: PC, PS4, XONE

Producent: Gunfire Games


Wydawca: Perfect World Entertainment


Wydawca PL: Koch Media Poland


Data premiery: 20 sierpień 2019


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 1-3

Gatunek: Akcji, TPP, postapokalipsa, elementy RPG, TPS, kooperacja, strzelanki, Role-playing shooter, soulslike, urban fantasy, Xbox Game Pass

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Remnant: From the Ashes Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 16988 razy

Waga: 24.92GB

Ocena użytkowników: 4,9/5

Wymagania sprzętowe Remnant: From the Ashes:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-7350K 4.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4590 3.7 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Remnant: From the Ashes to gra akcji TPP, gdzie znajduje się wiele elementów RPG. Producentem jest studio Gunfire Games, a wydawcą Perfect World Entertainment. Gra dostępna jest na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. To doskonała opcja dla miłośników nieco mrocznych klimatów. Warto wspomnieć, że jest kooperacyjna produkcja, która gwarantuje ciekawą fabułę oraz zaskakujący rozwój akcji. Twórcy zadbali o to, aby gracz nie nudził się podczas zabawy.

Remnant: From the Ashes Download Free

Remnant: From the Ashes Pobierz Pobierz Grę!

Wizja zagłady

Masz ochotę przenieść się do świata, który przeżył apokalipsę. Pobierz Remnant: From the Ashes Download i dowiedz się, co było przyczyną zagłady. Stań oko w oko z przerażającymi kreaturami, które noszą nazwę The Root. To potwory, które pragną odebrać życie każdej postaci, której udało się przeżyć. Oczywiście podczas rozgrywki musimy wykazać się sprytem oraz czujnością.

Musimy dynamicznie reagować na pojawiające się zagrożenia. Warto podkreślić, że niebezpieczeństwo czeka na nas z każdej strony. Musimy nie tylko odeprzeć ataki przeciwników, ale również zrobić wszystko, aby odesłać nieznane postacie tam, skąd przybyli. Nie będzie to łatwym zadaniem. Tylko starannie opracowana strategia pozwoli nam osiągnąć cel. Duże znaczenie ma również logiczne myślenie. Musimy analizować zaistniałe sytuacje, a także wyciągać z nich wnioski.

Na uwagę zasługuje fakt, że otoczenie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki temu możemy zauważyć nawet najmniejsze detale, które pozwolą nam popchnąć akcję do przodu. Plusem jest również to, że mamy do dyspozycji kilka klas postaci. Dzięki temu rozgrywka jest urozmaicona i wciągająca. Możemy wcielić się w skórę wielu różnych postaci, co stanowi niewątpliwą zaletę.

Każda postać posiada zupełni inne zdolności. Indywidualne umiejętności sterowanych przez nas bohaterów ułatwiają walkę z przeciwnikami, którzy staną na naszej drodze. Trzeba jednak pamiętać nie tylko o mocnych, ale również słabych stronach. W wielu sytuacjach mogą one stanowić utrudnienie. Wróg może z premedytacją wykorzystać słabości naszego bohatera, przez co walka będzie o wiele trudniejsza. Polecamy również najnowszą odsłonę Call of Duty: Modern Warfare (2019) do pobrania.

Świat generowany proceduralnie

Darmowe gry to wielogodzinna rozgrywka, która gwarantuje sporą dawkę emocji. W opisywanej produkcji świat generowany jest proceduralnie. Oznacza to, że za każdym razem czeka na nas zupełnie inne otoczenie. Możemy odkrywać grę kilka, a nawet kilkanaście razy. Nie możemy przewidzieć, jakie przeszkody staną na naszej drodze.

Na uwagę zasługuje również zaawansowany system walki. Ogromna liczba przeciwników wymaga ona nas nie lada zręczności. Poziom umiejętności naszych przeciwników jest zróżnicowany. Niektóre potwory są niewielkie, a więc relatywnie łatwo zmieść je z powierzchni ziemi. Podczas rozgrywki przyjdzie nam również stanąć oko w oko z potężnymi bossami, których pokonanie jest o wiele trudniejsze.

Warto wspomnieć, że podczas rozgrywki możemy rozwijać naszą postać. Gromadząc punkty doświadczenia podnosimy poziom jej umiejętności. Dzięki temu starcia z przeciwnikami będą o wiele bardziej spektakularne. Możemy liczyć na sporą ilość efektów specjalnych, które zwiększają adrenalinę. Im lepiej rozwinięta postać, tym większa szansa na przetrwanie.

Plusem jest również możliwość rozwinięcia ekwipunku. Wyposażenie odgrywa bardzo ważną rolę podczas walki. Do dyspozycji mamy zróżnicowaną broń, dzięki które atak będzie skuteczniejszy. Na uwagę zasługuje fakt, że nowe przedmiot możemy po prostu zakupić u handlarzy. Warto również wspomnieć o możliwości samodzielnego ich stworzenia.

Remnant: From the Ashes Pobierz za darmo

Remnant: From the Ashes Download Ściągnij Grę!

 • Gra Remnant: From the Ashes Cracked pebx
 • Pełna Wersja Remnant: From the Ashes ściągnij PC
 • codex Remnant: From the Ashes PC Download
 • chomikuj Remnant: From the Ashes zagraj za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz