Remothered: Tormented Fathers Download

Remothered: Tormented Fathers to wyprodukowany przez niezależne studio Darril Arts survival horror. Gra przeznaczona między innymi na platformę PC Windows powstała przy współpracy z zespołem Stormind Games. Prace nad tytułem rozpoczęły się jeszcze w 2007 roku, kiedy to powstawał on jako remake popularnej gry Clock Tower. Ostatecznie produkcja przerodziła się w autorskie dzieło Chrisa Daririla i zapowiedziana została jako pierwsza część nadchodzącej trylogii.

Remothered: Tormented Fathers Download reloaded

Remothered: Tormented Fathers crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Remothered: Tormented Fathers

Główna bohaterka gry Remothered: Tormented Fathers to pełna tajemnic, zagadkowa 35-latka Rosemary Reed. Przybywa do posiadłości Doktora Feltona, którego córka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach kilka lat wcześniej. Rosemary ma za zadanie przeprowadzić śledztwo, które okaże się niezwykle kłopotliwe.  Jeżeli również chcesz wziąć udział w niezwykłej intrydze, pobierz Remothered: Tormented Fathers Download i dowiedz się, co stało się z zaginioną dziewczyną. W całą historię zamieszani są wyznawcy nadprzyrodzonych sił oraz kultyści. W związku z tym Rosemary prawdopodobnie będzie musiała walczyć o własne życie.

Rozgrywka w grze Remothered: Tormented Fathers

Głównym zadaniem Rosemary jest eksploracja posiadłości Doktora Feltona oraz korzystanie ze znalezionych po drodze przedmiotów. Śledztwo utrudniają liczni prześladowcy, którzy z czasem zaczynają coraz intensywniej polować na główną bohaterkę.  Jeżeli chcesz przeżyć niezwykłe emocje towarzyszące tej wędrówce, pobierz Remothered: Tormented Fathers Download i wciel się w Rosmeary Reed. Gracz może stawić im czoła przy użyciu dostępnych w pobliżu obiektów. Jednak znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest unikanie ich spojrzenia, przemykanie za plecami i ratowanie się ucieczką. Kłopotów można również uniknąć poprzez wsłuchiwanie się w odgłosy otoczenia domu oraz jego mieszkańców, co pozwala na wcześniejsze usłyszenie nadchodzącego wroga.

Mechanika  gry Remothered: Tormented Fathers

Produkcja zwraca uwagę naturalnością zaawansowania bohaterów, którzy sterowani są przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Nierozważne stawianie kroków wywołuje natychmiastową reakcję ze strony oponentów. Aby również wczuć się w ten mroczny świat, pobierz Remothered: Tormented Fathers Download i podziwiaj niezwykłe AI wrogów. Gra nie jest wyposażona w żadne wskaźniki sygnalizujące stan zdrowia postaci, dlatego gracz musi samodzielnie dokonywać analizy jej aktualnej kondycji poprzez obserwację wyglądu jej ciała. Bohaterka uczy się w trakcie gry nowych zdolności i może kształcić już opanowane umiejętności.

Strona techniczna gry Remothered: Tormented Fathers

Gra wykonana została w technologii Unreal Engine 4, co zapewnia odpowiedni wygląd otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje realistycznie animowana woda oraz dynamiczne oświetlenie. Aby podziwiać niezwykłą pracę grafików, pobierz Remothered: Tormented Fathers Download i wkrocz w niecodzienny świat gry.Tytuł posiada również soundtrack autorstwa Nobuko Tody, twórcy ścieżek dźwiękowych m.in. do serii Metal Gear Solid, Halo czy Final Fantasy.

Remothered: Tormented Fathers Pobierz skidrow

Remothered Tormented Fathers cracked 3dm

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Remothered: Tormented Fathers Crack Pebx
  • Skidrow Remothered: Tormented Fathers Pobierz za darmo
  • Pobierz Remothered: Tormented Fathers Torrent Chomikuj
  • Reloaded Remothered: Tormented Fathers Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *