Ring of Elysium Download

RoEEuropa

Platformy: PC

Producent: Tencent


Wydawca: Tencent


Data premiery: 24 czerwiec 2019


Tryb gry: multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: max 60

Gatunek: Akcji, FPP, TPP, science fiction, zagraj za darmo, FPS, TPS, strzelanki, Battle Royale

Języki: Polski, Angielski, Chiński uproszczony, Niemiecki, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7411 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Ring of Elysium:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-8130U 2.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 730
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Ring of Elysium to kooperacyjna strzelanka, która dostępna jest wyłącznie w trybie multiplayer. Gra  została wyprodukowana oraz wydana przez studio Tencent. Przeznaczona jest wyłącznie na Microsoft Windows PC. Data wczesnego dostępu to 22 listopada 2018 r. Oficjalna premiera odbędzie się w lipcu 2019 r., jednak dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Ring of Elysium PC Download pełna wersja

Ring of Elysium do pobrania
Ściągnij Grę!

Ring of Elysium wymaga dostępu do sieci. W rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 60 graczy. Bitwy mają charakter battle royale. Im więcej osób,tym bardziej ekscytujące potyczki. Razem z innymi wojownikami lądujemy na tajemniczej wyspie, gdzie musimy walczyć o przetrwanie.

Głównym celem zabawy jest oczywiście eliminacja wszystkich przeciwników. Walka trwa do momentu, gdy przy życiu pozostanie jedynie czterech graczy. Warto wspomnieć o doskonałej jakości grafice, która sprawia, że oglądanie pojedynków jest bardzo przyjemne. Możemy liczyć na dużą ilość detali. Zagraj za darmo w grę na komputerze PC i pokonaj swoich przeciwników.

W grze science fiction Ring of Elysium na PC walczymy również o sławę i pieniądze. Masz ochotę przenieś się w przyszłość? Pobierz Ring of Elysium Download i przekonaj się, jak wirtualna rzeczywistość mogłaby zmienić codzienne życie. Innowacyjne technologie są tutaj wykorzystywane w niemal każdej dziedzinie życia m.in. medycynie, czy też wojsku. Ciekawostką jest fakt, iż chińska firma Tencent jest odpowiedzialna za takie produkcje jak PUBG na smartfony.

Wydarzenie obserwujemy z punktu widzenia kamery umieszczonej za plecami naszego bohatera.  Dzięki temu łatwiej jest nam wczuć się w jego skórę. Podczas zabawy musimy jednak zachować czujność i ostrożność. Z każdej strony może napaść na nas wróg, który czyha na nasze życie.

Zabawa rozpoczyna się w momencie, gdy gracze zostają zrzuceni z samolotu na wyspę. Głównym naszym zadaniem jest oczywiście to, aby pozostać przy życiu. Oczywiście musimy nie tylko się bronić i unikać ataków. Musimy zgładzić możliwie największą ilość przeciwników. Wszystko po to, aby znaleźć się w czwórce ocalałych wojowników.

Masz ochotę wypróbować potężny arsenał broni? Pobierz Ring of Elysium Download i zrób wszystko, aby przeżyć na wyspie. Nie jest to łatwe, gdyż uzbrojenie oraz pancerze musimy zdobywać podczas rozgrywki. Ważne jest więc również to, aby obserwować otoczenie, w którym się znajdujemy.

W grze możemy również wykorzystać rozmaite pojazdy, takie jak np. łodzie, samochody, czy też maszyny latające. Dzięki nim zaatakowanie przeciwnika stanie się prostsze. Oczywiście musimy również liczyć się z tym, że działa to w drugą stronę. Wróg dysponujący pojazdem stanowi dla nas o wiele większe zagrożenie.

Warto wspomnieć,że w Ring of Elysium pole akcji stopniowo się zmniejsza. Przekroczenie granic wiąże się z nagłą śmiercią. Jest to dodatkowe utrudnienie dla tych, którzy pozostali w walce najdłużej. Wiadomym jest, że im mniejszy teren, tym ciężej jest uniknąć ataku wroga. Należy zachować wzmożoną ostrożność.

Ciekawym jest, że system pogodowy w grze jest zmienny. Pogoda ma bezpośredni wpływ na nasze potyczki. Ponadto możemy oddziaływać na wiele elementów otoczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zniszczyć budynek, czy też zrzucić na głowę naszego przeciwnika ciężki przedmiot. Tutaj liczy się odrobina sprytu.

Ring of Elysium Pobierz pełna wersja

Ring of Elysium pc download
Ściągnij Grę!

 • Pobierz Ring of Elysium Torrent Pebx
 • Free Download Ring of Elysium Crack Chomikuj
 • Exsite Ring of Elysium Pobierz za darmo
 • Skidrow Ring of Elysium steam Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz