Roller Champions Download pełna wersja gry

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Ubisoft


Wydawca:

Ubisoft


Data premiery:

2021


Tryb gry:

multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

6

Gatunek: Zręcznościowe, zagraj za darmo, sporty ekstremalne, sieciowe

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2183 razy

Waga: 4.44GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Roller Champions:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Quadcore 2.5 Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 970 lub AMD Radeon 390
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel 8-core processors 3.0 Ghz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTSX 1060 lub AMD RX 580
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Przyznam szczerze, że już dawno nie spotkałem się z tak ciekawą i zaskakującą grą co… Roller Champions Download. Ta opracowana przez studio Ubisoft produkcja, została udostępniona na zasadach free to play. Oznacza to, że można w nią grać praktycznie za darmo. I właśnie dlatego spróbowałem swoich sił w Roller Champions. Dostępność gry na platformy: Playstation 4, Xbox One oraz Microsoft Windows.

Roller Champions Pobierz za darmo

Roller Champions download Pobierz Grę!

Fabuła gry

Jak na typową grę sportową przystało, ta wyłącznie multiplayerowa produkcja nie oferuje praktycznie żadnej fabuły. Zresztą nie dziwi mnie to, gdyż jej celem jest rywalizacja na… rolkach, oczywiście po odpowiednio przygotowanym torze. Myliłby się jednak ten, kto uważa, że Roller Champions polega tylko na prostym ściganiu się. W rzeczywistości wygrywa tylko ta drużyna, która zrobi jak najwięcej „kółek”, trzymając w ręku specjalną piłkę. Problem w tym, że moi wirtualni przeciwnicy, wciąż próbowali mi ją odebrać. Zobacz inne zręcznościowe gry takie jak Trials Rising jest to nowa produkcja gry PC.

Mechanika gry

Choć na pierwszy rzut oka Roller Champions może prezentować się dość banalnie, to muszę przyznać, że już po kilku wyścigach wciąż… miałem ochotę na więcej. Jest to typowa produkcja o charakterze sportowym, w której – oprócz szybkości – liczy się również zwinność i spryt. Zwłaszcza, że moi przeciwnicy, próbowali odebrać mi piłkę na wiele różnych sposobów.

Oczywiście we wspomnianych starciach nie byłem sam. Wręcz przeciwnie – gracze tworzą tu dwie trzyosobowe grupy, których członkowie nawzajem się wspierają. Na szczęście już po kilku wyścigach nauczyłem się wykonywania podstawowych uników. To dzięki nim udało mi się wygrać kilka ważnych dla naszej grupy okrążeń.

Kwestie techniczne

Trzeba przyznać, że od strony technicznej Roller Champions do pobrania za darmo jest grą naprawdę dopracowaną. Widać to zarówno na przykładzie piłki (która jest bardzo ładna wizualnie), ale też toru. Poza tym nie ścigam się w próżni. Wokół rozbrzmiewa prawdziwa feeria świateł, która wręcz urzeka swoim pięknem. Trzeba zatem przyznać, że gra ta naprawdę mi się podoba. I to mimo swej – można tak powiedzieć – dość banalnej fabuły.

A tak na marginesie, gra od Ubisoft jest dostępna pod PC-ty, XONE, PS4 i platformę Switch. Można zatem odnieść wrażenie, że miał z nią do czynienia każdy, kto lubi bardziej niszowe platformy gamingowe.

Kilka słów podsumowania

Roller Champions to naprawdę świetna gra sportowa, w której – oprócz grafiki – mamy do czynienia z bardzo rozbudowaną mechaniką prowadzenia rozgrywki. Jeśli i Ty lubisz typowe gry sportowe, w których nie tylko liczy się szybkość, to koniecznie pobierz Roller Champions na swój komputer. Co więcej, możesz to zrobić całkowicie za darmo!

Roller Champions Download

pelna wersja gry zrecznosciowej od ubisoft
Pobierz Grę!

plików graczy nowych fanów

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.