Ruiner Download

Ruiner to gra przeznaczona do komputerów PC. W głównej mierze nawiązuje do stylistyki cyberpunku, a stylizowana jest na taktyczne strzelaniny typu top-down. Natomiast inspirację twórcy czerpali z kultowych już gatunków.

Ruiner Download reloaded

Ruiner torrent

Pobierz za Darmo!

W tej produkcji mamy do czynienia z dozą agresji i brutalności. Umiejętnie połączone jest to z nowoczesnością i innowacyjnością. Ponadto nasze oko cieszy atrakcyjna i oryginalna oprawa wizualna. Co ciekawe prezentowana produkcja to dzieło debiutującego warszawskiego studia Reikon Games, założonego przez doświadczonych w tej branży producentów. Chcesz wypróbować nowej produkcji i wystawić im swoją bezcenną opinię? Pobierz bez zastanowienia Ruiner PC Download i sam przekonaj się, czy warto. Akcja gry Ruiner osadzona została w roku 2091. Miejscem dziejących się zdarzeń jest fikcyjne miasto Rengkok, w którym prym wiedzie potężna korporacja o nazwie Heaven. Gracze wcielają się w bohatera, który pragnie odnaleźć i ocalić swojego brata. Członek rodziny naszej postaci znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie – jest poszukiwany przez groźnych przeciwników.

Produkcja niebezpiecznie oscyluje wokół współczesnych tematów korupcji. Nasze indywiduum wspiera zdolna i przebiegła hakerka. Wspólna walka zamienia się w prawdziwą krucjatę przeciwko skorumpowanemu systemowi. Studio Reikon Games niezaprzeczalnie stanęło na wysokości zadania. Chcesz dowiedzieć się czemu? Pobierz szybko Ruiner Download i sprawdź sam! My zdradzimy jedynie, iż połączone zostały ze sobą arcyciekawe koncepcje. Po pierwsze zintegrowano interesującą fabułę z dynamiczną i ociekającą akcją mechaniką rozgrywki. Po drugie pozornie spokojna eksploracja miasta zamienia się w bohaterskie posłannictwo ku dobru i przestrzeganiu prawa. Monotonna codzienność zostaje nagle przeplatana tajemniczymi intrygami i interesującymi zagadkami.

Wszystko koncentruje się na walce z przeciwnikami i złymi mocami. Podczas pojedynków posługujemy się całkiem sporym arsenałem gadżetów oraz broni, zbieranych m.in. z ciał zabitych wrogów. Do dyspozycji mamy również unikalne umiejętności specjalne: uniki lub ochronne tarcze, energetyczne. Każda walka toczy się w zawrotnym tempie, a my potrzebujemy jedynie odpowiedniego sprzętu i nieco własnych umiejętności, sprytu i refleksu. Co więcej mamy do czynienia z nowoczesną, lekko komiksową grafiką oraz całym mnóstwem wizualnych efektów. Ruiner oferuje wciągającą fabułę, osadzoną w brutalnym świecie przyszłości, pełnym niesprawiedliwości i ucisku. Nasz bohater to zwykły człowiek, który jest przedstawicielem klasy niższej. Jednak szala goryczy związana ze społeczną niesprawiedliwością ostatecznie się przelała. Dlatego nasza postać wypowiada bezprecedensowo krwawą wojnę przeciwko ludziom, którzy nagminnie oszukują biedniejszych. Dynamiczna rozgrywka polega głównie na zręcznościowej walce z wrogami – czy to przy użyciu broni palnej, czy białej.

Jeżeli identyfikujesz się z walką przeciwko przestępcom to pobierz grę Ruiner Download i razem zmieniajmy świat! Zapewniamy, że nie będziesz się nudzić i poznasz także innych graczy.

Ruiner Pobierz pełna wersja

Ruiner Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Ruiner Torrent PC
  • Reloaded Ruiner Repack
  • Exsite Ruiner prophet
  • Warez PC Ruiner beta demo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *