Rune Ragnarok Download

Rune II: Decapitation Edition / Rune: Ragnarok

Platformy: PC
Producent:

Studio 369


Wydawca:

Ragnarok Game LLC


Data premiery:

12 listopad 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, sandbox, mitologia nordycka, survival, kooperacja, crafting, wikingowie, RPG akcji

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian

Pełna Wersja + Crack

Rune II Decapitation Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11744 razy

Waga: 11.60GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Rune II:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Rune Ragnarok / Rune II to przedstawiciel gatunku RPG. Gra wydana została na komputery osobiste z systemem Windows. Najnowsza odsłona zyskała podtytuł Ragnarok i stanowi bezpośrednią kontynuację produkcji z 2000 roku. Oba tytuły opracowane zostały przez utalentowanych deweloperów ze studia Human Head, mających w swoim portfolio między innymi tak udane projekty jak Dead Man’s Hand oraz Prey. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w klimatycznej produkcji, pobierz Rune Ragnarok Download i sprawdź ogrom ciekawych rozwiązań zaprezentowanych przez twórców.

Rune Ragnarok / Rune II Download – Pełna Wersja PC

Rune Ragnarok pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Rune II rozgrywa się w świecie fantasy. Kraina wyraźnie wzorowana na motywach znanych z mitologii skandynawskiej zaprojektowana została z dużą starannością. Właściwa akcja toczy się w siedem lat po rozpoczęciu Ragnaroku, uznawanego za koniec świata. Aby zapoznać się z nawiązaniami do słynnych legend i opowieści, pobierz za darmo Rune II Ragnarok PC Download i zostań fanem skandynawskiej mitologii. Mimo upływu czasu, bogowie nie wydają się być zainteresowani zakończeniem wojny. Cała kraina nie przestaje tonąć w niekończących się bitwach i kataklizmach. Jedyną nadzieją na powstrzymanie zagłady są starania przedstawicieli ludzkiej rasy. Wojownicy muszą wziąć sprawy swoje ręce i pokonać bóstwa. Aby uchronić nordycką krainę, pobierz grę i podejmij się wyzwania.

Rozgrywka

Pierwsza część Rune była dość typową, liniową przedstawicielką gry akcji. W edycji Ragnarok większy nacisk położony został na elementy znane z gier RPG. Gracz trafia do otwartego świata, który może zwiedzać niemal bez żadnych ograniczeń. Aby wcielić się w potężnego, wędrującego wojownika ściągnij Rune free Download i poznaj niezwykłe otoczenie oferowane przez grę. Cała zabawa rozpoczyna się od wyboru konkretnego bóstwa, po którego stronie zdecyduje się stanąć gracz. Aspekt ten ma wpływ na umiejętności specjalne bohatera, wykorzystywane następnie w walce. Rozgrywka opiera się głównie na nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami, eksplorowaniu krainy oraz wykonywaniu misji, a także rozwijaniu własnej postaci. Podobna gra o wikingach Northgard pobierz na PC.

Mechanika

Podczas zabawy gracz ma okazję wykonać szereg zróżnicowanych zadań. Poza typowymi atakami na wrogie osady, kluczowym elementem zmagań jest także walka z nieumarłymi istotami. Mechanika gry pozwala nawet na konstruowanie własnego uzbrojenia oraz żeglowanie po morzu, w celu odkrycia nowych umiejętności. Aby wypełnić wszystkie misje, pobierz PC Rune Ragnarok Download i zadbaj o rozwój swojego mocarza. Mechanika brutalnej walki zrealizowana została w oparciu o zręcznościowy system. Bohater sterowany przez gracza może wyprowadzać bardzo zróżnicowane ataki, dzięki czemu rozgrywka nie jest monotonna. Wrogowie również mocno się między sobą różnią. Gracz napotka na swojej drodze zarówno osobliwe stwory, jak i ludzkich przeciwników.

Rune II Pobierz grę na PC

Rune II download Pobierz Grę!

 • Free Download Rune II Torrent Pebx
 • Pobierz Rune II Crack Chomikuj
 • CODEX Rune Ragnarok Free Download
 • SKIDROW Rune Ragnarok Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.