Session Download

Session to gra na PC, która jest bardzo dobrą symulacją jazdy na deskorolce. Twórcy udostępniają otwartą mapę, w ramach której eksploruje się okolicę, w poszukiwaniu miejsc, w których można wykonywać proste i trudniejsze triki na deskorolce. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich interesujących się grami sportowymi. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w symulacji jazdy na deskorolce, pobierz Session Download i poczuj się niczym Tony Hawk. Producentem jak i wydawcą gry jest Crea-ture Studios.

Session Download – Pełna Wersja PC

Session pobierz Ściągnij Grę!

Czysta frajda bez oceniania trików

W grze skupiasz się na znalezieniu odpowiedniej lokalizacji. Mogą to być barierki, na których wykonujesz grindowanie, czyli po prostu zjazd po barierce na przednich, tylnych bądź wszystkich kółkach. Z kolei na ścianach możesz robić wallride, czyli po prostu wjazd na ścianę i zjazd z niej. Oczywiście każdy skater przy tej ewolucji musi lekko podskoczyć na desce, aby wylądowała ona w pionowej pozycji. Rzecz jasna, jeśli eksplorujesz teren i znajdujesz na nim rampy możesz wykonywać tam przeróżne ewolucje z obrotami.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wykonuje się poszczególne ewolucje i pobawić się w efektowne triki, pobierz za darmo Session PC Download, a być może po wielu próbach spróbujesz prostych trików również w rzeczywistości. Z pewnością ta symulacja może zachęcić do aktywności. Nie ma tutaj systemu oceniania, każdy wykonuje takie triki na jakie go stać w grze. W trakcie może je również nagrać. Dzięki temu społeczność może się dzielić poszczególnymi wirtualnymi osiągnięciami w tym ulicznym sporcie. Sprawdź również symulator życie The Sims 4 pobierz.

Jak najwierniejsze oddanie specyfiki jazdy na deskorolce

Twórcy Session postarali się, by wykonywane ewolucje jak najwierniej odwzorowywały poziom trudności w rzeczywistości. Dlatego już sama jazda na deskorolce jest w pewnym sensie wymagająca, gdyż trzeba nauczyć się zachowywania właściwego balansu ciała, tak by od jazdy po prostym terenie, przejść do wykonywania najprostszych, a z czasem tych znacznie trudniejszych ewolucji. Ponadto wykonywanie ewolucji ułatwia właściwe zadbanie o deskę. Przykładowo, dzięki woskowaniu, można zapewnić dłuższy ślizg na barierkach i krawędziach deski. Jeśli chcesz spróbować symulacji jazdy na deskorolce również w nocy, ściągnij grę Session free Download, w którym jeździsz w trybie całodobowym. Swoje nocne popisy możesz nagrać i udostępnić innym graczom. Najwyższa jakość grafiki zapewnia szczegółowość wszystkich detali, spośród których wyróżniają się zarówno poszczególne popisy, jak i piękne otoczenie w którym są wykonywane.

Symulacja jazdy na deskorolce może być doskonałą zabawą nie tylko dla skaterów, którzy mogą podpatrywać poszczególne sztuczki i potem próbować je wykonać, ale również dla tych którzy chcą poćwiczyć refleks oraz spostrzegawczość. Ślizgi, aby wyszły odpowiednio muszą być wykonywane w określonym tempie z odpowiednim najazdem. Z kolei spostrzegawczość przyda się w poszukiwaniu kolejnych miejsc, nie uczęszczanych przez innych skaterów, w których można wykonać skomplikowane ewolucje. Im trudniejsze miejsce do ich wykonania, tym większy podziw społeczności graczy. Session dostarcza mnóstwo niekontrolowanej frajdy.

Session Pobierz grę na PC

Session download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:


  • Free Download Session Crack Chomikuj
  • Pobierz Session Torrent Pebx
  • CODEX Session Free Download
  • SKIDROW Session Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *