Silver Chains Download

Producentem gry Silver Chains jest Cracked Head Games, z kolei wydawcą Headup Games. Gra będzie miała swoją premierę we wrześniu 2019 r. i będzie przeznaczona na platformę Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Pobierz grę Silver Chains downoad i przenieś się do świata pierwszoosobowego horroru, który główny nacisk kładzie na eksplorację, zagadki, a także na niezwykle ciekawą, opowiadaną historię.

Silver Chains Download pełna wersja

Silver Chains Pobierz
Ściągnij Grę!

Klimatem gry na pewno nie będą zawiedzeni fani ciężkich historii, ponieważ cała fabuła stawia na realizm i mroczną atmosferę. Silver Chains na PC zostało stworzone przez rosyjskie studio Cracked Heads Games. Jest to ich debiutancki projekt.

W tym survivalowm horrorze gracz będzie miał możliwość wcielenia się w postać mężczyzny, który obudził się w opuszczonej posiadłości. To Peter, bohater, który pod wpływem dziwnego wypadku nagle budzi się w opuszczonej angielskiej rezydencji i niestety nie wie, jak ani dlaczego trafił właśnie w to miejsce. Nie potrzeba jednak dużo czasu, by główny bohater zaczął rozumieć, że nie jest tam sam.

Podczas poszukiwania wyjścia, Peter odkrywa różne mroczne sekret, które dotyczą tego, co wydarzyło się w posiadłości. Wraz z rozwojem akcji coraz bardziej niepokojący staje się fakt, że niektóre z odkrytych wskazówek świadczą o tym, że bohater kiedyś już tu był. Pobierz grę Silver Chains download, by pomóc bohaterowi rozwikłać ta dziwną zagadkę.

Mechanika gry

Gra dostępna na PS4, XONE, PC oraz Switch toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Gracz odpowiedzialny jest za sterowanie głównym bohaterem-Peterem. Musi on poruszać się po różnych lokacjach, zbierać napotkane przedmioty, a także rozwiązywać ciekawe i trudne zagadki. Dzięki rozwiązanym zagadkom główny bohater otrzymuje dostęp do kolejnych pomieszczeń, które są kluczowe do zdobycia w celu ukończenia przygodowej  gry. I właśnie w ten sposób gracz stopniowo odkrywa przygotowaną przez twórców historię.

W grze Silver Chains na PC nie brakuje wartkiej akcji, ponieważ w opuszczonej posiadłości czai się tajemnicze zagrożenie, a z racji tego, że główny bohater j nie potrafi walczyć, konieczne jest uciekanie i znajdowanie odpowiednich kryjówek. Ściągnij za darmo Silver Chains PC Download.

Silver Chains posiada niezwykle ciekawie zaprojektowaną, trójwymiarową oprawę graficzną która działa na silniku Unreal Engine 4 z którego korzystają takie produkcje jak Fortnite. Głównym celem twórców tego projektu było to, by osiągnąć wrażenie fotorealizmu. Takie rozwiązanie bowiem sprawia, że w grze potęgowana jest ciężka atmosfera. I właśnie cel ten w dużej mierze udało się zrealizować. Wielu osobom gra na pewno spodoba się z typowo technologicznego punktu widzenia, ale i też dzięki atrakcyjnie zaprojektowanym lokacjom.

Silver Chains Pobierz na PC

Silver Chains pełna wersja
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Silver Chains Torrent Pebx
  • Premiera Silver Chains Crack Chomikuj
  • Exsite Silver Chains Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *