Sniper Elite 5 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Rebellion


Wydawca:
 

Rebellion


Data premiery:
 

26 maj 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-16

Gatunek:  Akcji, TPP, II wojna światowa, skradanki, TPS, kooperacja, strzelanki, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Sniper Elite 5 Deluxe Edition - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 13544 razy

Waga: 40.11GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Sniper Elite 5:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-8100 3.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
  • Miejsce na dysku: 85 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield 1942 – tytuły znane wszystkim fanom drugowojennych gier FPS. Śmiało można mówić, że w pierwszej dekadzie XXI wieku tego typu tytuły osiągnęły apogeum popularności. W drugiej tak obficie już nie było. Nie jest jednak tak, że panowała kompletna posucha. Honoru broniło między innymi brytyjskie studio Rebellion ze swoją serią Sniper Elite. Na rynku niebawem pojawi się już 5 część Sniper Elite 5.

Sniper Elite 5 Pobierz za darmo

Sniper Elite 5 download pc

Zainstaluj Grę

Wyceluj, przybliż…

Seria Sniper Elite jest mimo wszystko mocno nietypowa. Wcielamy się w niej w snajpera, dostajemy zestaw zadań i możemy je wykonać w niemal dowolny sposób. Najnowsza edycja to w głównej mierze jeszcze więcej tego samego plus kilka dodatków. Wciąż zatem nasze działania będą miały miejsca na otwartej mapie, a to jak wykonamy swoje cele będzie zależało tylko od nas. Oprócz strzelania do wrogów z dystansu, będziemy mogli atakować nożem, wyskakując dosłownie zza ich pleców, a także wyładowywać cały magazynek w bezpośrednim zwarciu.

Rzecz jasna, nadal będzie obecna cecha charakterystyczna serii, czyli Killcam. Funkcja ta pozwala na śledzenie drogi jaką pokonuje wystrzelony przez nas pocisk z lufy karabinu, prosto w ciało przeciwnika. W najnowszej części Sniper Elite 5 działać będzie również przy atakach z innych rodzajów broni, np. karabinów maszynowych czy noża.

Poza tym, tytuł jeszcze bardziej zyska na realizmie, zwłaszcza w zakresie trajektorii lotu naboju. Dodatkowo, znacznie rozbudowany zostaje system modyfikacji naszej broni oraz amunicji.

 

Strzelaj!

Sniper Elite 5 przenosi nas do Francji roku 1944. Ponownie wcielamy się Karla Fairbourna. Lądujemy na wybrzeżu Bretanii, gdzie naszą nadrzędną misją jest osłabienie Wału Atlantyckiego, będącego rozbudowanym systemem niemieckich umocnień. W międzyczasie, odkrywamy tajny plan III Rzeszy “Operacja Kraken”, który ma doprowadzić do ostatecznej klęski Aliantów.

Nieocenioną zaletą jest możliwość ukończenia trybu fabularnego zarówno w pojedynkę jak i w kooperacji. Jak wiadomo – każda gra smakuje lepiej, gdy możemy ją ukończyć z kolegą lub koleżanką. Co więcej – druga z form rozgrywki została znacznie usprawniona. Teraz będziemy mogli wymieniać się z naszym towarzyszem bronią, amunicją i apteczkami.

Jedną z nowych form rozgrywki Sniper Elite 5 jest również możliwość dołączenia do obcych sesji, w których wcielamy się w niemieckiego snajpera i polujemy na innych graczy, przechodzących swoje kampanie. Oprócz tego dostępne będą standardowe tryby multiplayer takie jak PvP dla maksymalnie 16 graczy czy survival gdzie 3 graczy walczą z kolejnymi wrogami. Sprawdź także poprzednią odsłonę Sniper Elite V2 Remastered za darmo.

Technikalia

Pod kątem technicznym nikt nie powinien narzekać. Mapy na których toczy się rozgrywka są obszerne, pełne zakamarków, które pozwalają na wykonywania powierzonych zadań na najróżniejsze sposoby. Pod kątem graficznym wszystko jest na swoim miejscu. W pełni trójwymiarowa grafika Sniper Elite 5 jest czytelna i wystarczająco szczegółowa. Trudno rzecz jasna oczekiwać wodotrysków na poziomie najnowszych części Call of Duty czy Battlefieldów, ale nie ma powodów do bycia rozczarowanym.

Zarówno producentem jak i wydawcą tytułu jest Rebellion Games. Spodziewać się można, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, że otrzymamy częściową polonizację w postaci polskich napisów. Tytuł dostępny będzie na następujące platformy:

  • Xbox One
  • Xbox Series S/X
  • Playstation 4
  • Playstation 5
  • PC

Podsumowanie Sniper Elite 5

Podsumowując – każdy kto grał w poprzednie edycje, wie czego może się spodziewać. Dostajemy jeszcze więcej tego samego, wzbogaconego o nowe tryby, podniesiony poziom realizmu oraz poprawioną grafikę. Nie pozostaje zatem nic innego jak wyregulować lunetę, znaleźć bezpieczne miejsce i przygotować się do kolejnej porcji wrogów do zwalczenia.

Sniper Elite 5 Download PC – Pełna Wersja

Sniper Elite 5 pobierz za darmo

Pobierz Grę

against waves of enemies as part of huge variety of options crack Sniper Elite 5 free download torrent barrel options along of them deadly game of cat help you out of second sniper drop in tactical third winning series magazines and more from armour before the allies new dimension soon they uncover campaign as covert us rangers operation maps yet slide down french resistance operation kraken tricky situation epic games season pass game pass steam key sharp eyed lookout invasion mode use workbenches share ammo and items whole new perspective each mission Sniper Elite 5 install codex suit your target steam epic and earn xp

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *