Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Download

SGW Contracts 2

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:

CI Games / City Interactive


Wydawca:

CI Games / City Interactive


Data premiery:

4 czerwiec 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, taktyczne, FPS, polskie, strzelanki, Find Your Next Game

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, rosyjski, chiński uproszczony, portugalski brazylijski, czeski

Pełna Wersja + Crack

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Deluxe Arsenal Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 8990 razy

Waga: 19.27GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jak ja lubię gry o tematyce wojennej! Owszem, może i większość gier nie kwalifikuje się do TOP 10 światowych produkcji, ale z pewnością można się przy nich odprężyć. Tak też jest w przypadku strzelanki Sniper Ghost Warrior Contracts 2, przy której spędziłem wiele długich godzin. Cóż, przy takich produkcjach można się naprawdę zrelaksować co potwierdza kolejna część serii. Dostępność na nowe konsole 2021: Xbox series X oraz One, Playstation 5, 4 i Microsoft Windows. Producent oraz wydawca gry: CI Games / City Interactive.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Pobierz pełna wersja

gra Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Pobierz Grę!

Kilka słów o grze…

Już od pierwszych chwil po zainstalowaniu, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 podbił moje serce. Ta niezwykła gra przeniosła mojego głównego bohatera gdzieś nad granicę Syrii i Libanu, gdzie – jak łatwo się domyślić – szerzy się terroryzm i szeroko rozumiana przestępczość. To właśnie tam mój żołnierz musi odszukiwać wrogów, eliminować ich, a także – jeśli zachodzi taka potrzeba – dokładnie analizować bieżącą sytuację taktyczną, by móc odnieść sukces w walce z wszechobecnym wrogiem. Lubisz gry o snajperze? Sprawdź tę propozycję Sniper Elite 4 i porównaj.

Fabuła gry

Tak jak pisałem wcześniej, fabuła gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Download jest… bardzo prosta. Można nawet powiedzieć, że nie ma jej wcale. No bo jak inaczej określić grę, w której zadania stawiane przed naszą postacią ograniczają się do eliminowania poszczególnych celów? Owszem, każdy z nich ma istotną rolę w działaniu tajemniczego „Syndykatu”, przy czym likwidacja danej osoby znacznie pomaga w walce z tą terrorystyczną organizacją. W recenzowanej grze dodany system kontraktów. I jeszcze jedno: tylko tutaj mogę oddać celny strzał z aż 1000 metrów w jednej z misji…

Mechanika gry studia CI Games

Oczywiście Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to nie tylko prosta fabuła, która przeznaczona jest dla typowych „mięśniaków”. Wręcz przeciwnie – to też skomplikowana mechanika gry, według której pocisk zachowuje się zgodnie z prawami zaawansowanej balistyki. Co więcej – po oddaniu strzału mogę dokładnie analizować jego lot. Wszystko po to, by na własne oczy zobaczyć, jak dana kula przeszywa terrorystę na wskroś. I jeszcze jedno: każde zadanie można zaliczać na wiele sposobów. Choćby po to, by poprawiać się w swym fachu.

Grafika

Na szczególną uwagę zasługuje tak charakterystyczna dla syryjskich wzniesień geografia terenu. Pod tym względem Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest idealnie dopracowaną grą. Owszem, znawcy tematu mogliby „czepiać się” drobnych szczegółów tutejszej, gamingowej fizyki, ale bądź co bądź w takich produkcjach nie da się ustrzec błędów.

Podsumowując, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to strzelanka przeznaczona dla naprawdę cierpliwych osób! Zabaw się w snajpera na PC, PS4, XNONE, PS5 i XSX, to koniecznie pobierz tą grę na swój dysk. Co więcej, będziesz mógł to zrobić za darmo i to za pomocą kilku prostych kroków.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Download pełna wersja

gra Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
Pobierz Grę!

 • Do pobrania Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 PC Pełna wersja
 • Skidrow PC Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 za darmo Reloaded
 • Torrent Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Warez-bb PC
 • Chomikuj Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Download free

cele, pierwszy, wroga możesz, poradniki

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.