Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz gre

Sniper: Ghost Warrior Contracts to gra akcji z elementami FPP. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio CI Games / City Interactive. Jest ona dostępna na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Warto wspomnieć, że jest to już czwarta odsłona popularnej serii gier. Z pewnością usatysfakcjonuje ona miłośników strzelanek. Możemy wcielić się w skórę strzelca wyborowego, który musi zrealizować powierzone misje.

Sniper: Ghost Warrior Contracts gra do pobrania

Sniper Ghost Warrior Contracts Download
Pobierz Grę!

Eliminacja przeciwników

Masz ochotę wcielić się w skórę płatnego mordercy? Pobierz Sniper: Ghost Warrior Contracts Download i zrealizuj wiele groźnych misji. Jest to opcja wyłącznie dla odważnych. Musimy wykazać się nie lada sprytem podczas eliminacji wskazanych postaci. Nie zawsze walka będzie łatwa i przyjemna. Ważne jest to, aby uważać na życie kierowanej przez nas postaci. Nigdy nie mamy pewności, gdzie czai się niebezpieczeństwo. Recenzowana gra to kolejna część gry znanej z poprzedniej odsłony Sniper: Ghost Warrior 3.

Akcja gry toczy się na Syberii. Klimat panujący tutaj jest nieco mroczny. Na specjalną uwagę zasługuje tutaj dopracowana oprawa audiowizualna. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale. Podczas rozgrywki musimy działać jak prawdziwi snajperzy. Tylko wtedy uda nam się pokonać przeciwników. Nie ma tutaj czasu na powolne opracowywanie taktyki. Ważne jest to, aby działać szybko i bezwzględnie.

Duże znaczenie ma to, w jaki sposób mordujemy przeciwnika w recenzowanej grze Sniper: Ghost Warrior Contracts na PC. Nie możemy zostać zauważeni. Istotne jest to, aby działać w ukryciu. Tylko wtedy uda nam się zrealizować powierzone zadania. Zlecenia mają różny stopień trudności. Niektóre z nich wykonamy w ekspresowym tempie, inne zaś wymagają nie lada umiejętności. Z pewnością należy unikać postaci znajdujących się w naszym otoczeniu. Nie mamy pewności, czy nie będą starały nam się zaszkodzić.

Podczas rozgrywki musimy eliminować konkretne osoby, które znajdują się na naszej liście. Nie chodzi więc o to, aby mordować każdego, kto stanie nam na drodze. Takie zachowanie może nieść za sobą odwrotne efekty do zamierzonych. Musimy przemykać za plecami wroga, by wymierzyć mu śmiertelny cios w najmniej spodziewanym momencie. Nie zwlekaj spróbuj swoich sił grając na konsolach Xbox One, Playstation 4 lub Microsoft Windows. Gra korzysta z silnika Chrome Engine 4.

Zagrożenia środowiskowe

Gry darmowe zapewniają nam wyjątkowy realizm zabawy. W tym przypadku musimy uważać nie tylko na inne postacie, ale również zagrożenia, jakie niesie za sobą środowisko. Otoczenie będzie w wielu momentach stanowić spore utrudnienie, przez co realizacja misji nie zawsze będzie prosta. Nad wieloma czynnikami nie możemy zapanować, co czyni rozgrywkę jeszcze ciekawszą.

Kierowany przez nas snajper działa na kontrakcie, co oznacza, że z góry znamy kwotę wynagrodzenia. Możemy jednak liczyć na liczne premie, które otrzymuje się za realizację dodatkowych zadań. Warto więc podjąć się misji pobocznych, które pozytywnie wpłyną na poziom naszego wynagrodzenia. To jedyna szansa na wyższy zarobek. Dodatkowe cele możemy realizować na wiele różnych sposobów, wiec wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

Trailer

To od nas zależy, jak będzie przebiegać rozgrywka. Mamy bezpośredni wpływ na przebieg akcji, a więc za każdym razem może ona zakończyć się inaczej. Nie istnieje skuteczny sposób na realizację zadania. Dla wielu osób jest to sporą zaletą. Ponadto misji możemy podejmować się wielokrotnie, co doskonale wpłynie na nasze finanse.

W opisywanej grze  do pobrania Sniper: Ghost Warrior Contracts mamy do dyspozycji zarówno tryb single, jak i multi player. Rozgrywki wieloosobowe pozwalają nam zmierzyć się z innymi graczami. Na specjalną uwagę zasługuje dopracowana oprawa audiowizualna. Nie odbiega ona swoim poziomem od poprzednich części serii. Warto jednak wspomnieć, że twórcy poprawili wydajność gry, dzięki czemu czas ładowania jest o wiele krótszy. Dostępny język: angielski, polski (napisy)

Sniper: Ghost Warrior Contracts Download

Sniper Ghost Warrior Contracts PC Pobierz
Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz.
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Grafika: 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz gre na PC torrent pebx
  • Free Download Sniper: Ghost Warrior Contracts crack chomikuj
  • Za darmo Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *