Sociable Soccer Download

Piłka nożna to dyscyplina sportowa, która od lat stanowiła idealną tematykę do przeniesienia jej piękna na monitory komputerów. Obecnie, dalej jest królową wśród sportowych gier. Na rynku zażartą walkę o pozycję prowadzi FIFA ze stajni EA Sports oraz Pro Evolution Soccer, za które odpowiada studio Konami. Choć potentaci niemal zdominowali rynek, wśród graczy nie brakuje osób, które tęsknią za czarem symulatorów piłki z nazwijmy to minionej epoki. Piękna realistyczna grafika i rozmach nie do każdego przemawia. Wielu ceni ten niepowtarzalny klimat, który zmuszał wyobraźnię do wytężonej pracy. Właśnie dla takich graczy przeznaczony jest tytuł Sociable Soccer, jawne nawiązanie do klasyki gatunku, jaką był tytuł Sensible World of Soccer. Pobierz Sociable Soccer download i udaj się sentymentalną przeszłość do klimatu gier z lat dziewięćdziesiątych.

Sociable Soccer Download – Pełna Wersja PC

Sociable Soccer pobierz

Pobierz za Darmo!

Sociable Soccer to szybka, zręcznościowa gra, w której gracz wciela się w rolę piłkarzy danego klubu. Gra opatrzona jest w typowy widok z góry, tak charakterystyczny dla dawnych czasów. Sposób rozgrywki bazuje na prostym systemie podań oraz samodzielnych rajdach. Gracz nie uświadczy tu finezyjnych zagrań, w których liczą się najmniejsze szczegóły, a więc nie ujrzymy zagrań piętką, czy przepięknych zwodów a’la Ronaldo czy Messi. Gra stawia na zręczność zawodnika, który musi wykazać się szybkością palców i reagowania na to, co dzieje się na ekranie. Lata dziewięćdziesiąte wracają za sprawą tego tytułu w pięknym stylu. Pobierz Sociable Soccer download jeśli chcesz ponownie poczuć magię tamtych czasów.

W grze dostępnych jest kilka trybów rozgrywki. Można zagrać szybkie mecze towarzyskie, a także prowadzić rywalizację w ligach lub turniejach. To wszystko jest dostępne w single playerze. Jako, że największym atutem gry jest budowanie klimatu, nie mogło zabraknąć trybu multiplayer, który bodaj najbardziej buduje nastrój przez możliwość rywalizacji lub wspólnej gry w sieci z innymi graczami. Sociable Soccer umożliwia budowanie własnych drużyn, które w grze określane są mianem klanów. Każdy gracz ma do dyspozycji edytor awatarów, którym posługuje się przy tworzeniu własnej postaci. Swojego zawodnika można umieszczać w wybranych klanach, a następnie wraz z innymi graczami prowadzić rywalizację z konkurencyjnymi klanami o punkty w rankingu. To wspaniała rozrywka, która zapewnia emocje na wiele godzin.

Gra nie posiada licencji Fifa, przez co nie może wykorzystywać prawdziwych nazwisk piłkarzy. Nie jest to jednak duży minus, gdyż takie rozwiązania powszechnie były stosowane w danych latach, co tylko bardziej przypomina klimat minionej epoki. Nazwiska są nieco zmienione, ale pozwalają na łatwe dopasowanie ich do realnych. Dla przykładu, każdy bez trudu zorientuje się, że Zietinski z Napoli to Piotr Zieliński, a Dydala z Juventusu to Paolo Dybala. Dla wielu graczy fikcyjne nazwiska to jedynie kolejny smaczek w sentymentalnej podróży w przeszłości. Jeżeli chcesz taką odbyć, przypomnieć sobie, jak kiedyś grało się w piłkę na komputerze, pobierz Sociable Soccer download.

Sociable Soccer Pobierz grę na PC

Sociable Soccer download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Sociable Soccer Crack Chomikuj
  • Free Download Sociable Soccer Torrent Pebx
  • Exsite Sociable Soccer Pobierz za darmo
  • Skidrow Sociable Soccer Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *