Somerville Download

Platformy: PC
Producent:

Jumpship


Wydawca:

Jumpship


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, science fiction, skradanki, platformówki, elementy przygodowe, indie, 2.5D, przygodowe gry akcji

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6855 razy

Waga: 5GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Somerville:

Somerville to platformowa gra akcji, klimatem i oprawą nawiązująca do klasycznych opowieści science-fiction o inwazji obcych. Tytuł opracowany został przez zespół niezależnych deweloperów ze studia Jumpship, założonego przez Dino Pattiego. Ten uznany twórca zasłynął do tej pory dwiema doskonale przyjętymi platformówkami side-scrollowymi, czyli Limbo oraz Inside. Jeżeli jesteś fanem tych niezwykłych gier, pobierz Somerville Download i rozpocznij kolejną mroczną przygodę w świecie opanowanym przez obce istoty.

Somerville Download – Pełna Wersja PC

Somerville pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia zaprezentowana w grze Somerville opowiada o inwazji obcej cywilizacji, którą stara się przetrwać niewielka garstka ocalałych osób. Produkcja została opisana przez twórców jako przygodowa gra akcji w konwencji science fiction, przedstawiająca życie kilku wybranych ludzi w obliczu globalnej katastrofy. Podobnie jak w Limbo oraz Inside, fabuła jest jednak bardzo enigmatyczna, przedstawiona graczom bez zbędnych dialogów czy plansz wyjaśniających. Jeżeli lubisz samodzielnie odkrywać tajemnicze historie, pobierz grę Somerville free Download i odnajdź się w nieprzyjaznym i niegościnnym otoczeniu opanowanym przez nieznanych wrogów. Zmagania bohaterów przywodzą na myśl tak klasyczne pozycje dotyczące tematyki inwazyjnej, jak chociażby powieść War of the Worlds Herberta George Wellsa czy seria filmów Cloverfield.

Mechanika

Tak samo jak w przypadku poprzednich gier Dino Pattiego, akcja w Somerville obserwowana jest przez gracza z bocznej perspektywy. Pod względem podstawowej mechaniki, tytuł przypomina więc typową platformówkę side-scrollową. Poza przemierzaniem rozległych poziomów, podczas zabawy konieczne jest również rozwiązywanie mniej lub bardziej złożonych łamigłówek. Niektóre zagadki połączone są z sekcjami zręcznościowymi, co dodatkowo urozmaica rozgrywkę.

Jeżeli lubisz rozbudowane i klimatyczne gry platformowe, pobierz za darmo Somerville PC Download i spróbuj rozwiązać wszystkie zagadki. W niektórych momentach gra zamienia się w skradankę, kiedy to główny bohater zmuszony jest do niezauważalnego dla kosmicznych przeciwników przemknięcia po planszy. Pozaziemskich adwersarzy można też na kilku etapach pokonać, strzelając do nich z napotkanej na drodze broni. Polecamy również inną grę przygodową akcji P7 / Control pobierz na PC.

Kwestie techniczne

Cechą charakterystyczną Somerville jest nieco kreskówkowa i odrealniona, a przy tym bardzo mroczna i oryginalna oprawa audiowizualna. Grafika przywodzi na myśl poprzednie dzieła Dino Pattiego, czyli Limbo oraz Inside. Aby ponownie zanurzyć się w depresyjnym klimacie, ściągnij Somerville na PC i zagraj w najnowszą produkcję studia Jumpship. Projektantem oprawy wizualnej tytułu jest znany animator filmowy Chris Olsen, który pracował między innymi nad takimi filmami jak Skyfall, The Avengers: Czas Ultrona czy Thor.

Somerville Pobierz grę na PC

Somerville download Pobierz Grę!

  • Free Download Somerville Torrent Pebx
  • Pobierz Somerville Crack Chomikuj
  • CODEX Somerville Pobierz za darmo
  • PROPHET Somerville Free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.