Song of Horror Download za darmo

Song of Horror to gra survivalowa, gdzie znajdziemy wiele elementów przygodowych. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy lubią klimat horroru. Opisywana produkcja może wywołać gęsią skórkę. Gra została wyprodukowana przez studio Protocol Games. Wydawcą jest Raiser Games. Produkcja dostępna jest wyłącznie na PC.

Song of Horror Pobierz – Pełna Wersja GRY PC

Song of Horror download Download free!

Tajemnica mrożąca krew w żyłach

Głównym celem rozgrywki jest odkrycie, kto lub co stoi za zaginięciem popularnego pisarza Sebastiana P. Hushera oraz jego rodziny. Masz ochotę na grę, która mrozi krew w żyłach? Pobierz Song of Horror Download i zrób wszystko, aby dowiedzieć się prawdy. Warto wspomnieć, że do dyspozycji mamy aż 16 różnych postaci. Dzięki temu za każdym razem zabawa będzie przebiegać nieco inaczej.

Wspomniany pisarz oraz jego bliscy zaginęli w bliżej nieokreślonych okolicznościach. Nikt nie wie, jaki jest powód tajemniczego zniknięcia. Zatem wszystko wskazuje na to, że odpowiadają za to nadprzyrodzone moce. Jedno jest pewne – do rozwikłania zagadki potrzebujemy instynktu detektywistycznego. Ważne jest również to, aby logicznie łączyć ze sobą zaistniałe fakty.

To wydawca książek Hushera pierwszy zorientował się o zaginięciu pisarza. Dlatego zaniepokojony brakiem odpowiedzi postanawia sprawdzić, co dzieje się z Sebastianem. Wysyła do jego domu swojego osobistego asystenta. Okazuje się, że on również przepadł niczym kamień w wodę. Po dotarciu pod wskazany adres ślad za nim zaginął. Nietypowe okoliczności wymagają od nas logicznego myślenia oraz odwagi.

Naszym głównym przeciwnikiem jest Obecność, czyli demoniczna postać, która odpowiada za całe zło szerzące się na ziemi. Jest to bliżej nieopisany stwór, który posiada nadprzyrodzone moce. To właśnie Obecność zapoczątkowała serię zaginięć i niepokojących wydarzeń. A więc musimy uzbroić się w ostrożność. Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi kolejny atak.

Wciągające historie

Darmowe gry można odkrywać na wiele różnych sposobów. Song of Horror jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie rozbudowaną fabułę. Jak już wspomniano do dyspozycji mamy aż 16 różnych postaci. Zatem każda z nich jest zupełnie inna. Posiada odmienne zdolności oraz umiejętności. W dużej mierze to od wyboru postaci zależy, jak potoczy się akcja, a także w jakim czasie uda nam się rozwikłać zagadkę.

Warto również wspomnieć, że każda postać ma swoją historię. To fantastyczne urozmaicenie zabawy. Stąd też możemy dowiedzieć się wielu ciekawych, a zarazem przydatnych faktów. Być może przydadzą nam się one podczas rozgrywki. Dlatego trzeba podkreślić, że kierowane przez nas postacie nie są wojownikami. To zwykli ludzie, którzy nie władają nadprzyrodzonymi mocami.

Należy także wspomnieć o dopracowanej oprawie graficznej. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy lubią mroczne i przerażające klimaty. A więc pamiętajmy, że z każde strony czyhają na nas niebezpieczeństwa. Musimy być czujni, gdyż w innym przypadku staniemy się kolejną ofiarą.

Zróżnicowane lokacje zachęcają do przemierzania nowych terenów. Nie zapominajmy o tym, aby zwracać uwagę na elementy otoczenia. Odgrywają one bardzo ważną rolę. Mogą okazać się sporą wskazówką. Rozglądajmy się, gdyż może okazać się, że przez przypadek trafimy na podpowiedź. Inną grą survival-horror jest The Beast Inside do pobrania na PC.

Zagadki logiczne w Song of Horror

W opisywanej grze duże znaczenie mają zagadki logiczne. Podczas zabawy będziemy musli rozwiązać ich sporą ilość. Tylko wtedy uda nam się rozwikłać przerażającą tajemnicę. Przeszkody, które wymagają logicznego myślenia oraz szybkiego kojarzenia faktów z pewnością zadowolą tych, którzy pragną poczuć się, jak prawdziwy detektyw.

Podczas przemierzania lokacji musimy uważać na pułapki oraz przeciwników. Istnieje duże prawdopodobieństwo utraty życia. Właśnie dlatego tak ważny jest spryt oraz czujność. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza zabawa nie kończy się wraz z uśmierceniem postaci. W takiej sytuacji po prostu wcielamy się w skórę kolejnego bohatera. Rozgrywka zakończy się dla nas w momencie, gdy zło wyeliminuje wszystkie dostępne postacie.

Warto wspomnieć, że w Song of Horror nie możemy swobodnie sterować kamerą. Dla niektórych może być to utrudnieniem. Kamera podąża za sterowanym przez nas bohaterem, jednak kąt wyświetlenia obrazu dopasowywany jest w sposób automatyczny. Podkreśla to klimat grozy.

Produkcja dostępna jest wyłącznie w trybie single player. Niewielkim minusem jest brak możliwości ręcznego zapisu stanu gry. Zapisuje się ona samoistnie dopiero po ukończeniu poziomu lub w momencie wyłączania gry. Nie każdego takie rozwiązanie usatysfakcjonuje.

Gra Song of Horror Download na komputer PC

Song of Horror pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950
  • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Pełna wersja Song of Horror torrent pebx
  • free Download Song of Horror crack chomikuj
  • Pobierz Song of Horror na komputer PC
  • CODEX Song of Horror free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *