Sonic Forces Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Sonic Team


Wydawca:

SEGA


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

7 listopada 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Zręcznościowe, TPP, platformówki 3D, Sonic

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9462 razy

Waga: 16.26GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Sonic Forces:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5 2.7 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 265
  • Miejsce na dysku: 18 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)

Sonic Forces to kolejny tytuł, na który każdy miłośnik gier komputerowych powinien zwrócić uwagę. A już na pewno powinni to zrobić wszyscy ci, którzy lubią maskotkę jeża, który nosi imię Sonic. Jeżeli już sam główny bohater tej gry platformowej na komputery PC zachęca Cię do grania, to Pobierz Sonic Forces Download jak najszybciej i rozpocznij przygodę z tym znanym chyba wszystkim bohaterem. Ta gra zapewni Ci na pewno bardzo przyjemne momenty odpoczynku i rozrywki. Dzięki niej na pewno odpoczniesz od codzienności.

Możesz ruszyć wraz z Sonikiem w podróż po niezwykłej krainie. I choć mogłoby się wydawać, że to gra raczej dla dzieciaków, możemy Cię zapewnić, że nawet dorosły świetnie się odnajdzie, pomagając w przygodach niebieskiego jeża. Producentem jest Sonic Team, a wydawcą SEGA. Data premiery PC 7 listopad 2017.

Sonic Forces Download – pełna wersja

Sonic Forces pobierz gre Ściągnij Grę!

Doktor Robotnik skonstruował potężnych rozmiarów roboty, które dokonały inwazji na przedstawione w grze uniwersum. Powstaje jednak grupa, która postanawia się sprzeciwić planom szalonego naukowca, a jej liderem i przywódcą zostaje właśnie nasz bohater – Sonic. Przed niebieskim jeżem, który potrafi poruszać się z niesamowitą szybkością pojawia się ogromne wyzwanie – musi powstrzymać plany Doktora i zniweczyć jego cele związane z przejęciem władzy przy pomocy wspomnianych maszyn.

Sonic Forces to typowa, klasyczna wręcz platformówka 3D. Postać bohatera, którym sterujemy widzimy zza jego pleców, dzięki czemu mamy bardzo szeroki ogląd tego, co znajduje się przed nim. Jeśli zaś chodzi o samo sedno zabawy – ono właściwie nie zmienia się mimo wciąż rozwijanych, coraz to nowszych gier z postacią niebieskiego jeża. Sonic musi biec ile sił w nogach, unikając niebezpiecznych dla siebie sytuacji oraz robotów, które chcą go powstrzymać. Dodatkowo też musi zbierać porozrzucane po całej mapie złote pierścienie. Trzeba przyznać, że na tym w końcu zawsze polegały gry przedstawiające uniwersum, w którym istnieje Sonic.

Pobierz za darmo Sonic Forces PC Download, jeśli tylko po raz kolejny chcesz przeżyć niezwykłe przygody na pełnej prędkości. A wspominając o prędkości… Wraz z rozwojem gry Sonic zaczyna biec coraz to szybciej i szybciej. Dzieje się tak wówczas, kiedy uda Ci się zebrać nim właściwe upgrade’y, które wpływają właśnie na poprawę prędkości postaci. O ile początkowo ułatwia to znacząco rozgrywkę, to na pewnym etapie prędkość niebieskiego jeża jest już tak rozwinięta, że naprawdę można mieć problemy z właściwym sterowaniem postacią, jak i w ogóle orientowaniem się tym, co się dzieje w naszym wirtualnym otoczeniu. Zobacz również Sonic Mania do pobrania.

Gra Sonic Forces to nawiązanie do klasyki – zarówno klasyki serii gier z tym niebieskim bohaterem, jak i klasyki platformówek. Znajdziesz tam wszystko, czego Ci potrzeba – ulepszacze, itemy do zebrania, wyzwania, dlatego po prostu Ściągnij Sonic Forces free Download i ciesz się doskonałą zabawą. Gra została stworzona w trybie single player, jednak wzbogacono ją o ciekawe rozwinięcie. Możesz bowiem skorzystać z innych wcieleń Sonika, by stawić czoła różnego rodzaju wyzwaniom, jakie przyjdzie Ci napotkać na swojej drodze. To naprawdę urozmaica rozgrywkę.

Sonic Forces Pobierz reloaded

Sonic Forces Download Pobierz Grę!

  • Prophet PC Sonic Forces Skidrow
  • Pebx free Sonic Forces za darmo Pobierz
  • Warez-bb Sonic Forces Cracked-3dm
  • Do pobrania Sonic Forces Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.